جامعه اسلامی دانشجویان اعدام شیخ نمر را محکوم کرد؛

خون شیخ نمر آغازی است بر زوال رژیم منحوس عربستان

  • شناسه خبر: 85062
خون شیخ نمر آغازی است بر زوال رژیم منحوس عربستان

اینک یزیدیان زمان، آل سعود پلید و جنایتکار با تکرار راه غلط پدرانشان، خون عالم صالح شیخ نمر را بر زمین ریختند به این خیال که فریاد بیداری شیعیان عربستان و مردمی که سالهاست مورد ظلم و خفقان این رژیم منحوس هستند، خاموش گردد.

خانه » آخرین اخبار » خون شیخ نمر آغازی است بر زوال رژیم منحوس عربستان

به گزارش “خانه خشتی“، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان با صدور بیانیه ای به شرح زیر اجرای حکم اعدام شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان را محکوم کرد:

«وَ مَنْ یَقْتُلْ مُؤْمِناً مُتَعَمِّداً فَجَزاؤُهُ جَهَنَّمُ خالِداً فیها وَ غَضِبَ اللَّهُ عَلَیْهِ وَ لَعَنَهُ وَ أَعَدَّ لَهُ عَذاباً عَظیماً»

«و هر کس ، فرد با ایمانی را از روی عمد به قتل برساند، مجازاتِ او دوزخ است در حالی که جاودانه در آن می ماند و خداوند بر او غضب می کند و او را از رحمتش دور می سازد و عذاب عظیمی برای او آماده ساخته است. » (نساء ۹۳)

روزی که خون حسین بن علی (علیه السلام) در صحرای کربلا و در سکوت بزدلان کوفی به زمین ریخته شد، یزیدیان فکر می کردند که صدای حق را خاموش کرده اند، اما آنچه امروز شاهد هستیم عزت و عظمت حسین بن علی(ع) و شتافتن بیش از سی میلیون زائر دلسوخته در اربعین حسینی به سمت بارگاه مبارکشان است، اینک یزیدیان زمان، آل سعود پلید و جنایتکار با تکرار راه غلط پدرانشان، خون عالم صالح شیخ نمر را بر زمین ریختند به این خیال که فریاد بیداری شیعیان عربستان و مردمی که سالهاست مورد ظلم و خفقان این رژیم منحوس هستند، خاموش گردد. بی شک، خون شیخ نمر آغازی است بر زوال این رژیم منحوس که بیش از یک سال است کودکان و زنان یمنی را در خون غوطه ور ساخته است. رژیم آل سعود نطفه شیطان بزرگ و روباه پیر استعمار در این منطقه است که مقدس ترین زمین خدا را با حضور خود به آلودگی کشانده است و این قبیل اقدامات، عزم ها را برای نابودی این خاندان شیطانی جزم می کند.

جای بسی تأسف است که سیاستمداران جهان اسلام مدت هاست چشم ها را بر روی جنایات این رژیم منحوس بسته اند و لال گشته اند لکن بیداری اسلامی نشأت گرفته از دل ملت هاست نه سیاستمداران، یقیناً خون شیخ نمر درخت بیداری اسلامی را تناور می سازد و روح تازه ای را به آن می دمد.

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حضرت ولی عصر(عج)، ضمن عرض تسلیت به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت بقیه الله (ارواحنا له الفداء)، رهبر عزیز انقلاب اسلامی و امت اسلامی، از دولت جمهوری اسلامی می خواهد که با تمام قدرت و با صلابت هرچه تمام اقدامات مناسب و کوبنده در خصوص محکومیت این حادثه تلخ را به مرحله اجرا درآورند.

والسلام علی المجاهدین فی سبیل الله

 

 

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان