در حال بروزرسانی؛

گزارش لحظه به لحظه از آخرین روز نام نویسی انتخابات مجلس دهم در رفسنجان

 • شناسه خبر: 83970
گزارش لحظه به لحظه از آخرین روز نام نویسی انتخابات مجلس دهم در رفسنجان

ثبت نام از داوطلبین انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در رفسنجان و انار صبح امروز کار خود را آغاز کرد.

خانه » آخرین اخبار » گزارش لحظه به لحظه از آخرین روز نام نویسی انتخابات مجلس دهم در رفسنجان

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، آخرین روز ثبت نام از داوطلبین انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در رفسنجان و انار از ساعات ابتدایی صبح کار خود را آغاز کرد.

از صبح امروز احمد حبیبی بابادی متولد سال ۱۳۳۳ از استان اصفهان و دانشجوی دکترای مدیریت دولتی، برای ثبت نام از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار جهت ثبت نام حضور یافته و نام نویسی کرده است.

وی در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی“، گفت: به صورت مستقل در انتخابات حضور یافته ام و به احتمال زیاد حوزه ثبت نامی خود را به چهارمحال و بختیاری یا اصفهان تغییر می دهم.

انتخابات مجلس-رفسنجان-خانه خشتی.

عباس امیرحسینی ناصح آباد متولد ۱۳۴۴ نیز از دیگر داوطلبینی بود که با حضور در ستاد انتخابات شهرستان رفسنجان نام نویسی کرد؛ وی دارای کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی بوده و هم اکنون معاون آموزش و پرورش منطقه نوق است.

حمید ملانوری فرماندار رفسنجان نیز صبح امروز از ستاد انتخابات رفسنجان در محل فرمانداری بازدید و در جمع خبرنگاران حضور یافت.

بازدید فرماندار از ستاد انتخابات-رفسنجان-خانه خشتی (۳)

حسین مؤمنی بازنشسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رفسنجان دیگر کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز با هیئت همراه وارد ستاد انتخابات شد و ثبت نام کرد؛ وی متولد ۱۳۴۱ و دارای کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد انار است.

انتخابات مجلس رفسنجان-خانه خشتی (۲)

غلامحسین حسن شاهی متولد ۱۳۴۴ و علی اصغر رنجبر توتوئی متولد ۱۳۴۰ دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز برای حضور در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در محل ستاد انتخابات حاضر و نام نویسی کردند.

حسن شاهی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان پس از نام نویسی در ستاد انتخابات، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: با هدف خدمت به مردم آمده ام؛ سیاسی و سیاست مدار نیستم؛ ولایی هستم و مستقل آمده ام.

انتخابات مجلس رفسنجان-خانه خشتی (۱)

رنجبر توتوئی نیز با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به صورت مستقل وارد شده است، به انگیزه حضور خود در انتخابات اشاره کرد و گفت: به خاطر احساس مسئولیت و به عنوان خدمتگزار مردم در رقابت حاضر شدم و اگر کسی لایق تر از من بیاید، کنار می کشم.

حسین انصاری مقدم متولد ۱۳۶۲ کارشناس ارشد سطح یک حوزه نیز از حوزه رفسنجان ثبت نام کرد؛ وی خود را مستقل معرفی کرد و گفت: با هدف خدمت به خلق وارد این رقابت سیاسی شده ام.

انتخابات مجلس رفسنجان-خانه خشتی (۱).

محمدبلنبان فرزند شهید بلنبان، متولد ۱۳۵۴ نیز برای ثبت نام در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان رفسنجان و انار وارد ستاد انتخابات شد و ثبت نام کرد.

انتخابات مجلس رفسنجان۲۲-خانه خشتی

هم اکنون و در حالی که ساعات میانی آخرین روز انتخابات سپری می شود، علی هاشمیان متولد ۱۳۵۳ با هیئت همراه برای ثبت نام در انتخابات مجلس دهم به حوزه انتخابیه رفسنجان واقع در فرمانداری مراجعه کرد.

انتخابات مجلس رفسنجان-خانه خشتی.

حجت الاسلام علی هاشمیان پس از حضور در جمع خبرنگاران گرایش خود را خط انقلاب، اسلام و رهبری بیان کرد و گفت: توده مردم، اقشار و احزاب مختلف از من خواستند برای حضور در انتخابات حاضر شوم. انتخابات مجلس رفسنجان۱۱-خانه خشتی

محمد مهدی مرتضایی نژاد پور رفسنجانی متولد ۱۳۶۲، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و روح الله خلیلی نژاد متولد ۱۳۵۴ دارای مدرک دکترای بین الملل نیز برای حضور در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه رفسنجان اعلام آمادگی و ثبت نام کردند.

انتخابات مجلس رفسنجان۱۵-خانه خشتی.

بهروز حیدری زاده متولد ۱۳۴۷ کارشناس ارشد مدیریت دولتی و اسماعیل حسنی پور متولد ۱۳۶۳ کارشناس ارشد علوم سیاسی لحظاتی پیش برای ثبت نام در مجلس دهم وارد ستاد انتخابات رفسنجان شدند.

حیدری زاده هدف از حضور خود در صحنه انتخابات را توسعه شهرستان بیان کرد و گفت: به صورت مستقل وارد صحنه رقابت سیاسی شده ام.

حسنی پور نیز دیگر کاندیدایی بود کهپس از تکمیل مدارک، در جمع خبرنگاران حاضر شد و خواستار اعتماد مردم به قشر جوان شد و گفت: یکی از محاسن من که همه جا نیز آن را اعلام کرده ام، این است که جناحی نبوده ام و نخواهم بود؛ خط من خط ولایت است.

انتخابات مجلس رفسنجان (۲)

هم اکنون سید حمزه صابری اناری از شهرستان انار در ستاد انتخابات رفسنجان حاضر شده؛ وی متولد ۱۳۶۳ و دارای مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت است؛ وی که فرزند شهید و اهل شهرستان انار است، پس از تکمیل نام نویسی با حضور در جمع خبرنگاران خود را مستقل معرفی کرد و گفت: وظیفه دانستم به عنوان یک اناری در انتخابات ثبت نام کنم.

محمدرضا حیدریان فیروزآبادی متولد ۱۳۵۰ و دارای مدرک دکترای علوم کامپیوتر هم اکنون با حضور در فرمانداری ثبت نام کرد و در حضور خبرنگاران گفت: با توجه به رشد روزافزون فناوری اطلاعات و نیاز مجلس به این امر ورود پیدا کردم؛ کاملاً فنی و اجتماعی شرکت کرده ام و از هیچ حزب و گروهی نیستم.

انتخابات مجلس رفسنجان (۳)

سی و سومین داوطلب نمایندگی مجلس دهم نیز محمدکاظم ابوالقاسمی متولد ۱۳۶۳ بود که با پدر خود به ستاد انتخابات آمد؛ وی دانشجوی دکترا و دارای مدرک کارشناسی ارشد شیمی تجزیه است.

داوود حسن زاده ممتولد ۱۳۶۲ دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی و محمد حسین حسنی موسی آبادی متولد ۱۳۶۴ کارشناس ارشد مدیریت دولتی از دیگر کاندیداهایی بودند که در ساعات پایانی ثبت نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رفسنجان و انار به فرمانداری مراجعه کردند.

انتخابات مجلس رفسنجان (۵)

حسن زاده حضور در انتخابات را وظیفه شرعی و دینی خود بیان کرد و گفت: طبق بیانات رهبری، هر کس در هر حایگاهی باید خودش را اثبات و در هر صحنه ای حضور یابد؛ جامعه ما جوان است و ما جوانان با توجه به تجربه های بزرگان شهر و کشور خود را به سوی آرمان های آن می بریم.

حسنی نیز در جمع خبرنگاران حاضر شد و هدف از حضور خود را لبیک به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص حضور همه جانبه اقشار مختلف مردم، عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط فعلی و به صورت مستقل در انتخابات حاضر شدم؛ هدفم مانند سایر کاندیداها خدمت است.

انتخابات مجلس رفسنجان (۴)

محمد حسین اسماعیلی دره جوزی نیز دیگر کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رفسنجان و انار بود که از حوزه تهران اعلام آمادگی کرده است؛ وی متولد ۱۳۵۹ و دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش های الکترونیکی رشته مدیریت رسانه است.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام از داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت ۲۱ امروز جمعه چهارم دی ماه ادامه دارد.

برای اطلاع از اخبار لحظه به لحظه ثبت نام داوطلبین انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی شهرستان های رفسنجان و انار با ما همراه شوید.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان انتخابات خانه خشتی رفسنجان مهناز شریفی
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • دوستدار تحول

  شما هرکی هستی مشکل داری اصلا میدو نی مدرسه چیه شهروند مغرض

  ابوذر

  باسلام جای بسی افتخار است که اقای کریمی نوقی دراین دوران که هیچکسی دلسوز مردم شریف و مظلوم رفسنجان نبوده و نیست ,احساس مسئولیت کرده و پا به عرصه سیاست گذاشته و دلسوزانه برای خدمت به مردم رفسنجان اقدام کردند برایشان ارزوی موفیقت و سربلندی میکنم

  شهروند

  راستی میتونه مدرسه ای را اداره کنه اومده کاندید شده

  سهامی

  عزیزان را آهن از ۱۰کیلومتری رفسنجان می گذرد زشت نیست بعد از ۳۷ سال بعد از انقلاب ،با این همه مزایا وفوایدراه آهن برای توسعه رفسنجان فکری برای اتصال رفسنجان با راه آهن سراسری نمی کنند

  محسن

  رای فقط رای سفید،ای کسانی که به مقامی میرسین مقام اگه موندنی بود به شما نمیرسید کاری کنید اون دنیا بتونین جواب بدین

  فخار

  ضمن تبریک ورودمهندس جوان آقای محمد مهدی مرتضائی نزاد پور رفسنجانی به عرصه انتخابات مجلس . لازم به ذکر است رفع مشکلات عدیده شهرمان ، بخشها و روستاهای اطراف از عهده تحصیلکردگانی که دربین اقشار مردم زندگی کرده و درد و رنج مردم را از نزدیک لمس کرده اند بر می اید. باتوجه به محبوبیت و اصالت ایشان به یقین آکثریت آرای رفسنجان از آن ایشان است.

  بهرمان نژادی

  سوابق جناب مهندس مرتضائی نژاد در مناطق عملیاتی در ایشان دیدگاهی ایجاد کرده که می توانیم شاهد پیشرفت روز افزون و همچنین جبران درجا زدن شهر رفسنجان در دوره های گذشته را شاهد باشیم. در مناطق عملیاتی جنوبغرب کمتر کسی پیدا میشه که به صداقت و تلاش خستگی ناپذیر ایشان ایمان نداشته باشد. کاش هرچه زودتر به رفسنجان برگردد واز توانایی خود در پیشرفت این شهر استفاده کند.

  فرهنگی

  آقای امیر حسینی می تواندازحقوق ما فرهنگیان دفاع کند چون خودشان فرهنگی هستند

  رودینی

  رای ما فقط دکتر حسن شاهی چون از قشر زحمتکش است و مشکلات را لمس کرده است

  گمنام

  هیچ کدام برای رفسنجان کاری نمی کنند چه اصولگرایان چه اصلاح طلبان همه به دنبال سوراخی می گردند تا بخورند و اختلاص کنند نماینده مردم کرمان، کرمان را آباد کرد اما رغسنجان... اگر.پسر انام هم باشه برای اینجا کاری نمی کنه

  نجابت

  ای کسانیکه ثبت نام کرده ای شما را به خدا قسم می دهیم که به داد مردم رفسنجان برسید.در اطراف کارخانه مس سرچشمه گوسفندان به صورت گله ای می میرندعلت آن سمی است که ناشی از دود این مجتمع است آیا دود سمی این کارخانه به مردم رفسنجان ضرر نمی رساند؟حال اینکه کارمندان ارشد این مجتمع غیر بومی هستند.فقط تعدادی ازکارگران که معمولا هم در معرض خطر هستند رفسنجانی هستنداونهم قراردادی وبعد از مدتی اخراج.آیا حق مردم رفسنجان نیست که حداقل صنایع وکارخانه های فراوری مس را به رفسنجان بدهندوشرکت مس سرمایه آن رابدهد ویا مشارکت کندکه جوانان تحصیل کرده بیکار وخجالت زده در منزل بهت زده همدیگر را تماشانکنند.آیا خریدهای مس باید از کرمان ودیگر نقاط انجام می شود حق مردم رفسنجان نیست؟سم وآلایندگی مس سهم ما رفسنجانی هاست جالب اینکه بودجه تیم فوتبال مس رفسنجان ۳میلیارد،مس کرمان۱۵میلیارد؟؟ انجیرخشک خودرو که با کمترین هزینه به دست می آید۷۰هزار تومان ،پسته با این همه بدبختی وکار طاقت فرسا۲۵هزارتومان ؟؟جاده نوق به رفسنجان که ۵۰سال پیش برای چند دستگاه جیپ اربابی ساخته شده بعد از گذشت ۳۷سال از انقلاب با این ترفیک سنگین بی دریغ جان مردم در اثر تصادف از بین می رود،برای دریاچه ارومیه که چهارتا غو ومرغابی مهاجر آب بخورند میلیادها بودجه می دهندوستادوکارگروه تشکیل می دهند.یا در دولت قبل تمام تلاش دولت و وزیر راه آزادراه تهران شمال بودآیاجان مردم رفسنجان ونوق پس از ای همه تلفات ، مسولین را هیچ تکانی نمی دهد. مشکلات شهرستان انار ونوق وکشکوییه مه جای تامل دارد. سروران گرامی حال که ثبت نام کردیداگر می توانید کاری برای مردم بکنیدتا آخر مثل مرد بایستیدچون مجلس جای ژست گرفتن نیست جای فعالیت وتلاش است مثل دکتر پور ابراهیمی نه مثل ....واگر برای گرفتن پست وبازی کنار رفتن به جای این آن آمده اید زهی خیال باطل .....

  میگن

  کاش یکی میومد به کارشون جوانان شهر میرسید وترتیب کارا براشون انجام میداد

  دلسوخته

  ما به کسی رای می دهیم که توان اجرایی ساخت باند دوم رفسنجان به نوق را داشته باشد

  شمس آبادی

  بلسلام ما فرهنگیان کلهم به حاج عباس امیرحسینی رای می دهیم

  حنا

  خدا کنه یک نفر خوب بیاد برسه به کارای مردم وبخشداران

  نوقی

  باتشکر از خانه خشتی و خبرنگاران مدیریت خبرنگاران و زحمت کشان خانه خشتی واقعا از روزی که با خانه خشتی آشنا شدم هر روز و شب به خانه خشتی سر میزنم درود و خسته نباشید به همه اعضای زخمت کشان خانه خشتی

  Arman

  دست زحمت کشان خانه خشتی مخصوصا خانم شریفی که از صب لحظه به لحظه مارو در جریان خبر میگذاره درد نکنه اجرکم عندالله خسته نباشین خدا قوت

  نیما

  علی هاشمی نمیتونه فرم و پر کنه که کناریش داره کمکش میکنه

  مصطفی

  جمشید درست می گوید بخشداران کارای خوبی دارند باید به کاراشون رسید

  جمشید

  hازاطلاع رسانی خوبتون ممنونیم /این بخشداران باید به کارشون رسیدگی کنن

  محمود

  این آقای مشاور چه چیزی درگوشی به بخشدار محترم میگوید. شاید برای ستاد تبلیغات باشد شاید هم ...

  Arman

  سلام تا رقابت نباشه کاری پیش نمیره امیدوارم هرکی که انتخاب میشه بتونه خدمت کنه

  نیما

  باسلام خسته نباشید به خبرنگاران/انشالله نماینده خوبی انتخاب شود وبه کاراشون مردم برسن

  سیما

  تشکر از خبرنگاران محترم وخسته نباشید/ انشالله همه برسند به کارشون

  رضا

  خوبه همه برسن به کارشون ممنون از خبرنگاران که خبرها رو منعکس میکنن

  ندا

  باسلام همه رسیدن به کارشون موفق باشید

  دانشجو

  آقای هاشمیان این چند روزه در قم سخت به دنبال دریافت مدرک تحصیلی بودند. البته تا این لحظه هنوز بدلیل نداشتن مدرک معادل کارشناسی ارشد موفق به دریافت آن نشده اند. وی نامنویسی کردند که شاید تا مهلت تعیین شده برای ارایه مدرک تحصیلی به هر طریق ممکن بتوانند آنرا دریافت کنند. من که میگم این دوره با پول می توان مدرک دکتری هم ردیف کرد.

  میلاد

  مصطفی جان چرا فرماندار و استاندار و هیییت همراه فرماندار و استاندار در این دوسال چندین بار به بخش نوق و خانه و زادگاه هاشمی رفتن ولی یک بار هم به بخش فردوس نیومدند طبقه سیاسی تا چه حد ؟؟؟؟؟

  سعیده

  مصطفی همه میدونند که بخشدار نوق و بخشدار فردوس و همراهیان هاشمیان غلام حلقه بدوش هاشمی ها هستند

  مصطفی

  هاشمی

  علی

  همه برای حضور شیخ علی هاشمیان جمع شدند: فرماندار محترم شهرمان بخشدار نوق، مشاور استاندار، مشاور فرماندار شهرمان و ...

  مصطفی

  نه ایشان به استقبال هاشنی نیامد

  حسین

  علی هاشمیان هم ثبت نام کردند دلم نمی اید مطلبی را در مورد ایشان ذکر نکنم بنده در دانشگاه ازاد درسی را باایشان داشتم که ایشان بعد عید که دوباره سر کلاس حاضر شدیم از خاطرات عید خود همراه خانواده به خصوص مادرشان به مدت یک ماه به استرالیا گفتند ایا این چنین افرادی شایسته نوکری مردم را دارند ناگفته نماند اقای اذین بعد از ۴سال اعلام کردند که مردم رفسنجان از اب تصفیه کن استفاده کنند تا سرطان نگیرند .... امیدوارم مردم رفسنجان عقلشان به چشممشان نبوده و انتخاب درستی داشته باشند

  علی

  حسین جان ایشان چه سالی رفتند استرالیا

  مصطفی

  دوستان پیرو مطلب قبلی آقای دکتر ارسلان بعنوان جانشین ستاد انتخابات شهرستان می بایست لحظه به لحظه ستاد را رصد نماید

  علی

  دست آقای ارسلان درد نکند و خدا قوت به همه ی عوامل اجرایی. چطور امروز لحظه به لحظه رصد میکنند و فرماندار می آید کنار علی هاشمیان آیا روزهای گذشته هم اینطور بوده یا نه؟ خودتان با وجدانتان قضاوت نمایید.

  مصطفی

  باسلام خدمت دوستان از اینکه اخبار ویژه انتخابات شهرستان را در سایت های مختلف روزانه وبه لحظه رصد می نمایید تشکر می نمایم در این میان بیان نکاتی ضروری است دوستان عزیرآقایان اکبرو عبدالله حضور آقای دکتر ارسلان در ستاد انتخابات شهرستان از روز اول ثبت نام داوطبان و از نفر اولی که جهت ثبت نام حضور یافتند ایشان انها را استقبال وبدرقه می نمودند ویژه امروز نبوده است . دوست عزیز دیگر اشاره نموده بودند به حضور بخشدار نوق امروز با توجه به تقویم برگزاری انتخابات آنها می باست یکی دیگر از مراحل اجرای انتخابات را می گذراندقبل از ورود ایشان درفرمانداری حضور داشتند و در حال اجرای مرحله کاری خود بودند که آقای هاشمیان جهت ثبت نام به ستاد انتخابات مراجعه نمودند دوستان خبرنگار حاظر در ستاد نیز شاهد این موضوع بودند مجددا از شمادوستان بزرگوار ،عوامل برگزاری انتخابات شهرستان ودوستان خبرنگار مستقر در ستاد انتخابات شهرستان تقدیر وتشکر می نمایم

  عبدالله

  چطور فرماندار هم به استقبال علی هاشمیان آمد آیا ایشان به استقبال همه آمدند.

  حق جو

  سلام انصاف رعایت کنید روز گذشته همراه یک کاندیدا رفتم دکتر ارسلان رعایت ادب فرمودند هم استقبال امدند وهم محبت فرمودند با سایر کاندادا هم همین روش رعایت عدالت وانصاف در خبر نویس

  دانش

  نظام دو قطبی در رفسنجان دیگه دوره ا ش گذشته .مردم خواهشا به این اقایانی که مدعی پستهای اجرایی داشتن رای ندین چون اینها اگه خیلی موفق بودن چرا همون جا به مردم خدمت نمیکنن/ اونهایی که دیگه پستشونو ازشون گرفتن هم دوباره میخوان چیو ثابت کنند/

  سعید

  خدای جای حق نشسته انشاالله که اصلاح طلب ها شکست بزرگی در این دوره از انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی میخورند انشاالله اکثریت کرسی مجلس از اصلاح طلب ها نمیشه لبیک یا خامنه ای حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی درود بر رهبر فرزانه انقلاب آیت الله خامنه ای درود بر اصولگراایان پیرو خط امام و رهبری

  فرزاد

  با ثثبت نام شیخ علی اصولگراها باید خواب مجلس رو در این دوره ببینن

  س

  احسنت

  انتخاب دهم

  تعجب مصطفی کدخدایی بخشدار فردوس همراه هاشمی نیس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  لبیک یا خامنه ای

  آقای فرماندار شما که ادعا میکنید مسئولین نباید آشکار از یک نفر خاص طرفداری و همراهی کرد پس این بخشدار نوق همراه علی هاشمی چکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  عبدالله

  مسئولین ستاد اجرایی انتخابات تا دیروز کجا بودند حالا امروز که دوستانشان ثبت نام میکنند در ستاد حضور دارند.

  اکبر

  چطور شده آقای ارسلان امروز که همفکرانش دارند ثبت نام می کنند در ستاد انتخابات حضور دارد.

  م

  خسته نباشید /شما مثلا رسانه هستید و باید اطلاع رسانی صحیح و بی غرض داشته باشید/ همین شروع ثبت نام خط و جهت فکریتونو رمشخص و کار تبلیغاتی رو شروع کردین/ از همه نامزدها یه سوال پرسیده شده اما برا بعضیها فقط گفتید فلانی ثبت نام کرد و از بعضیها تومار نوشتین/ اما اینو بدونید شما از هرکه حمایت بکنید رای نمیاره مردم دیگه به این دوقطب سننتیب رای نخواهند داد/ زشته برا شما
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان