قدیری ابیانه مطرح کرد؛

اصلاح طلبان فتنه گر با حمایت میلیاردی امریکا درصدد فتح کرسی های مجلس و نفوذ در خبرگان هستند

 • شناسه خبر: 83265
اصلاح طلبان فتنه گر با حمایت میلیاردی امریکا درصدد فتح کرسی های مجلس و نفوذ در خبرگان هستند

کارشناس عالی اموراستراتژیک در رابطه با فتنه چهارم گفت : اجیر شدگان اجانب با حمایت استکبار تلاش می کنند مجلس شورای اسلامی را فتح کنند و به مجلس خبرگان رهبری نفوذ پیدا کنند ، آمریکا حاضر است برای این هدف هزینه های میلیارد دلاری برای حمایت از فتنه گران یا همان اصلاح طلبان متحمل شود .

خانه » آخرین اخبار » اصلاح طلبان فتنه گر با حمایت میلیاردی امریکا درصدد فتح کرسی های مجلس و نفوذ در خبرگان هستند

به گزارش “خانه خشتی“، محمد حسن قدیری ابیانه کارشناس عالی اموراستراتژیک در رابطه با فتنه چهارم و نفوذ دشمن اظهار داشت :ایران زمان شاه در سلطه امریکا و استکبار بود از این سلطه رهایی یافت و به مقابله با سلطه گری امریکا و کلیت آن برجهان اسلام پرداخت و دشمنان اسلام این خطر را احساس کردند که در صورت رهایی جهان اسلام از سلطه امکان غارت اموال آنان را نخواهند داشت .
وی ضمن بیان اینکه جهان شاهد تمدن بزرگ اسلامی خواهد بود ،افزود:  مقابله با شکل گیری تمدن اسلامی سیاست دیر باز استکبار بوده است در همین راستا سیاست اختلاف افکنی حکومت انگلستان نمونه آن بود .

 رژیم غاصب صهیونیستی با هدف ممانعت ازشکل گیری تمدن اسلامی تشکیل شده است

این کارشناس عالی اموراستراتژیک ادامه داد: تشکیل رژیم غاصب صهیونیستی با شعار سلطه از نیل تا فرات در غرب جهان اسلام که شامل ۱۴ کشور از جمله مکه و مدینه می شود با هدف ممانعت ازشکل گیری تمدن اسلامی شکل گرفته است .
این استراتژیست اصولگرا بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی زلزله بزرگی بود که غرب از آثار آن در جهان بیم داشت لذا همه تلاش خویش را بکار برد تا به انقلاب لطمه بزند از جمله :نفوذ عوامل دشمن در ارکان مختلف نظام ، برنامه ریزی دقیق و مستمر برای ایجاد تحول مغزی و فکری در نیروهای انقلاب ، ترور افراد موثر و پایبند به نظام از جمله مقام معظم رهبری و سایر نیروها ،جنگ تحمیلی ،تلاش برای کودتای نوژه و تجزیه کشور ، دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی ، نفوذ در رسانه ها و ایجاد رسانه های زنجیره ای همه برای تضعیف روند شکل گیری تمدن اسلامی و به اسارت در آوردن مجدد ملت ایران است .

 

دشمن از طمع موسوی و کروبی برای بازگشت به قدرت در جهت فتنه ۸۸ و اهداف استکباری خود استفاده کرد
وی ضمن بیان اینکه توطئه های سال ۷۸ و فتنه سال ۸۸ برنامه ریزی شده توسط استکبار بود ، عنوان کرد : دشمن تمام عوامل مستقیم و غیر مستقیم خویش را آگاه و نا آگاه وارد عرصه کرد و توانست عواملی مثل موسوی و کروبی را به خدمت خود درآورد و از طمع آنان برای بازگشت به قدرت به این منظور استفاده کند .
قدیری ابیانه ادامه داد: عناصری چون خاتمی و یارانش در این فتنه مشارکت کردند خاتمی که ۸ سال شعار مردم سالاری ، جمهوریت و جامعه مدنی را سر می داد با علم به شکست سنگین موسوی در انتخابات پیروزی او را در انتخابات تبریک گفت و در این فتنه مشارکت کرد یعنی به تمام شعارهای ۸ ساله خود پشت پا زد و در این آزمایش الهی مردود شد چراکه خداوند مدعیان را مورد آزمایش قرار می دهد او و یارانش نشان دادند هیچ اعتقادی به جمهوریت ، جامعه مدنی و مردم سالاری ندارد .
کارشناس عالی اموراستراتژیک تاکید کرد : در این مدت اسناد متعددی در مورد فتنه ۸۸ و نقش عوامل بیگانه منتشر شده است و در آینده اسامی و اسناد بیشتری افشا خواهد شد فتنه ۸۸ با مشارکت مردم بویژه در ۹ دی دفن شد اما دراکولای فتنه که ریشه در خونخواری استکبار دارد ادامه خواهد یافت و فتنه های دیگری نیز در پیش است .

 

فتنه ریشه خارجی دارد از اینرو فتنه های جدید خصوصا فتنه های اجتماعی و اقتصادی در راه هستند
وی با بیان اینکه اگر فتنه ریشه در داخل کشور داشت امکان بروز فتنه هایی دیگری وجود نداشت ، ادامه داد: از آنجاییکه ریشه ی فتنه خارجی است ما باید منتظر فتنه های دیگری نیز باشیم و خود را برای مقابله و سرکوب آن آماده کنیم دشمن تلاش دارد فتنه های اجتماعی به پا کند و برای آن برنامه ریزی می کند متاسفانه فتنه گران و کسانیکه در مسیراستکبار قدم زدند در صدد ایجاد مشکلات معیشتی برای مردم برآمده اند .

تشدید تحریم ها نتیجه گرای آقا زاده ها به عوامل استکبار و امریکا است

قدیری ابیانه گفت: فتنه گران دشمنان را به تحریم و تشدید مشکلات اقتصادی ترغیب کردند تا از این طریق در بین مردم ایجاد نارضایتی کنند و از آب گل آلود ماهی بگیرند برخی اقازاده ها که حتی در نظام مسئولیت دارند با هزینه بیت المال به خارج رفته و با عوامل استکبار و امریکا ارتباط برقرار نموده اند و به آنان برای تشدید تحریم ها گرا داده اند که برخی از آنان اکنون در زندان هستند و لیست نام برخی ازاین آقا زاده ها در جیب صادق خرازی است که از انتشار آن خودداری می کند و عده ای نیز درانظارعموم و در راس دانشگاه ها و حتی در خود دولت منسوب شده اند و به فتنه گری ادامه می دهند .

 

اصلاح طلبان فتنه گر با حمایت میلیاردی امریکا درصدد فتح کرسی های مجلس و نفوذ در خبرگان هستند
وی افزود: این اجیر شدگان اجانب با حمایت استکبار تلاش می کنند مجلس شورای اسلامی را فتح کنند و به مجلس خبرگان رهبری نفوذ پیدا کنند ، آمریکا حاضر است برای این هدف هزینه های میلیارد دلاری برای حمایت از فتنه گران یا همان اصلاح طلبان متحمل شود .
این استراتژیست اصولگرا تصریح کرد : هیلاری کلینتون در خاطرات خود به هزینه چندین میلیون دلاری برای آموزش ۵ هزار ایرانی اعتراف کرده است اینان کسانی هستند که امروز در ابعاد مختلف برای تضعیف اسلام ، ولایت ، اصولگرایان و اصولگرایی و پیروزی خود تلاش می کنند .

استفاده از عوامل خود فروخته ، خود باخته و غرب زده بویژه در لباس روحانیت در جهت جدایی دین از سیاست از تاکتیک های استکبار است
وی تاکید کرد : مشی امروز استکبار تضعیف اصل ولایت فقیه برای ضربه زدن به کشور است شورایی کردن رهبری و مدت دار کردن آن ، ایجاد فضای رسانه ای و تبلیغاتی علیه شخص رهبری با پوشش نقد از برنامه های استکبار است جدایی دین از سیاست و خالی کردن نظام از محتوای اسلامی آن در مرحله میان مدت از اهداف استکبار است و دراین مسیر استفاده از عوامل خود فروخته ، خود باخته و غرب زده بویژه در لباس روحانیت از تاکتیک های استکبار است .
قدیری ابیانه خاطر نشان کرد : ملت ایران باید هوشیارباشند و فریب توطئه های دشمنان و جناح های به اصطلاح اصلاح طلب را در انتخابات نخورند و به فرموده امام خمینی (ره) باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم تا آسیبی به مملکت نرسد .

منبع: راه دانا
انتهای پیام/

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مهین

  اگر کلمه فتنه در دایره لغات فارسی نبود این آقایون چیزی واسه گفتن نداشتند. خخخخ

  ali.reza

  یعنی هرکی اصلاح طلبه فتنه گر محسوب میشه؟؟؟؟؟؟؟

  ت

  بلع دقیقا

  ؟

  دوستان در جریان باشن منظور اقایون سید حسن خمینی هست چند روزی هست این کارشناسای (عالی) که این سایت نظرشونو میزاره گیر دادن به احتمال کاندیداتوری ایشون به هر حال هر کس نیتی داره(ولله اعلم) و ان شا الله افرادی روی کار بیان که صلاحیت دارن

  ت

  ان شا الله هیچ فتنه گری و روحانی فتنه گری از صافی شورای نگهبان رد نخواهدشد

  رفسنجانی

  کورخوانده اند. اینها سال ۸۸ هم قصد فتنه داشتند ولی از ملت آن چنان تودهنی محکمی خوردند که حالا دست به دامان رحم اجاره ای دولت شده اند.

  رضا حسینی

  خدا راه دانا را از شما نگیرد و گرنه چیزی برای گفتن ندارید
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان