یادداشت/

بزک کردن سران فتنه راهی برای پیشبرد اهداف شیطانی

 • شناسه خبر: 82616
بزک کردن سران فتنه راهی برای پیشبرد اهداف شیطانی

باید در آستانه انتخابات آینده هوشیار بود چرا که افرادی قصد دارند تا سران فتنه و افراد وابسته به آن را بیگناه جلوه دهند تا با شیوه ها و ترفندهای مختلف نقشه های شیطانیشان را عملی کنند.

خانه » آخرین اخبار » بزک کردن سران فتنه راهی برای پیشبرد اهداف شیطانی

به گزارش “خانه خشتی“، این روزها طیف خاصی که از جای خاصی تغذیه می شوند میخواهند در دانشگاه ها رشد کنند و با انواع ترفند ها میخواهند سران فتنه را بزرگ جلوه دهند و البته دانشجویان هم میدانند که فتنه خط قرمز است و نباید به آن نزدیک شد، این نکته هم خالی از لطف نیست که حامیان فتنه نزد مردم محکوم هستند.
مشخص است که این خط دهی ها ازکجاست و چه کسانی اینها را حمایت و پشتیبانی میکنند البته این دست های پشت پرده، باید بدانند که آفتاب همیشه پشت ابر نمی ماند و حتما مانند سال ۸۸ رسوا خواهند شد.
(همین‌هایی که سال ۸۸ آن بازی را راه انداختند، خب اینها با جمهوریّت نظام جمهوری اسلامی مخالفت کردند، بدون هیچ منطقی، بدون هیچ حرف قابل قبول و پسندیده‌ی در مقابل آدمهای باانصاف. اینها نامطمئنند؛ من استفاده‌ی از اینها را مطلقاً توصیه نمیکنم، به‌هیچ‌وجه؛ نه به شماها و نه به هیچ دانشجویی و نه به هیچ دانشگاهی توصیه نمیکنم .بیانات رهبری رمضان ۱۴۳۶)
همانهایی که در فتنه سال ۸۸ آسایش و آرامش مردم را گرفتند دوباره در دانشگاه ها با حمایت گروهی خاص می خواهند محبوبیت پیدا کنند البته این خیالی پوچ بیش نیست چرا که مردم ایران میدانند که سلام گرگ بی طمع نبوده و دوباره نقشه ها و ترفندهایی از این دست نمی تواند در ایران عملی شود.
خطاب به این گروه خاص ،مگر میشود مردم از شخص یا گروهی ضربه بخورند و دوباره به آن شخص و گروه اعتماد کنند؟
لذا باید در آستانه انتخابات آینده هوشیار بود چرا که افرادی قصد دارند تا سران فتنه و افراد وابسته به آن را بیگناه جلوه دهند تا با شیوه ها و ترفندهای مختلف نقشه های شیطانیشان را عملی کنند.
این روزهادر دانشگاه ها قانون شکنی هایی میشود و کسانی که خود دم از آزادی و قانون میزنند این ها را نقض میکنند.
این بی نظمی ها و قانون شکنی ها، اهداف خاصی را دنبال میکند، به طوری که به وفور میبینیم عده ای در آستانه انتخابات قصد دارند فضای دانشگاها را متشنج کنند ،دانشجویان باید از فضای اطرافشان باخبر باشند و بدانند دوست و دشمن کیست ؟!
در ایام مکرر، شاهد هنجارشکنی هایی در سطح دانشگاه ها هستیم، که جای تعجب دارد مسئولین دانشگاهی هیچ واکنشی نشان نمی دهند و حتی در قبال قانون شکنی های فراوان باز هم سکوت را ترجیح می دهند .

خطاب به این مسئولین طبق گفته رهبری( نفوذ جریانی از نفوذ فردی خطرناکتر است/نفوذ جریانی یعنی شبکه سازی در داخل ملت بوسیله پول و جاذبه های جنسی با هدف تغییر باورها، آرمانها، نگاهها و سبک زندگی/ آماج نفوذ جریانی، نخبگان، افراد مؤثر، تصمیم سازان و تصمیم گیران هستند/ نفوذ خطر بزرگی است.)
متاسفانه دانشگاه ها هم از این نفوذ در امان نماندند به خصوص با جاذبه های جنسی و بزک کردن برخی افراد روز به روز شاهد آن هستیم که در این مکان ها افرادی با این هدف سعی در جذب مخاطب دارند به طوری که اگر چاره ای اندیشیده نشود در سال های آتی دچار مشکلات فرهنگی عقیدتی بسیاری خواهیم شد.
گفتن این ضرب المثل هم جالب خواهد بود :نان به نرخ روز خوردن به چه قیمتی؟
نگاه این دولت به گفته شخص اول آن فرا جناحی است اما در در دانشگاها این امر احساس نمیشود و حزب یا گروه خاصی یوسف می شود و حزب یا گروهی دیگر برادران یوسف.
شاید باور این برایمان سخت باشد که مسئولان دانشگاهی هم برای برنامه های اجرایی از جانب قسمت های مختلف تفاوت قائل می شوند و نگاهی کاملا جناحی دارند در صورتی که در دولتی هستیم که دم از فراجنایی بودن می زند.
پس بیایید خودمان قضاوت کنیم…
یادداشت از: علیرضاشاهسونی

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  سلام من فقط یه مطلب رو خوب میفهمم که تو این دوره زمونه هیشکی دلش واسه ملت نمیسوزه حالا میخواد هر جناحی باشه.

  سایه

  وقتی که رئیس دانشگاه به تشکلهای دانشگاهی به دید حذب چپ و راست نگاه کنه و مجوز ایجاد تشکلی با سرکردگی سران فتنه صادر بشه نتیجتا باید به همین امر ختم بشه دیگه... همه دارن میگن دانشجو باید چشمو گوشش رو باز کنه... یکی نمیگه مسئول چرا چشمشو بسته و گوششو گرفته؟!چرا اونی که تریبون داره و میتونه کاری کنه سرشو کرده زیر زمین و همه چیزو نادیده میگیره؟

  شهروند

  چرا واضح نمی گین تشکلی که با اختلاط دختر و پسر در خواب و مرگ فکری مسئولین در حال جذب نیرو می باشد... این مسئولین در آینده شاهد تاثیرات این غفلت در زندگی شخصی خود خواهید دید...
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان