در هفته بسیج صورت گرفت

ویزیت رایگان بیش از ۴ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان / عکس

  • شناسه خبر: 82284
ویزیت رایگان بیش از ۴ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان / عکس

بنا بر اعلام بسیج جامعه پزشکی رفسنجان بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر در بیمارستان صحرایی روستای عرب آباد در هفته بسیج ویزیت رایگان شدند.

خانه » آخرین اخبار » ویزیت رایگان بیش از ۴ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان / عکس

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، در بیمارستان صحرایی روستای عرب آباد رفسنجان که به مناسبت هفته بسیج از ۳ الی ۶ آذرماه برپا شد ۴ هزار و ۵۶۵ بیمار از خدمات درمانی این بیمارستان بصورت رایگان استفاده کردند.

در این بیمارستان ۲۳ پزشک متخصص، یک فوق تخصص، ۱۳ پزشک عمومی، ۲ داروساز، یک پزشک تغذیه، ۲ بینایی سنج و ۹ نفر ماما در رشته های مغز و اعصاب، زنان و زایمان،گوش و حلق و بینی، ارولوژی، ارتوپدی، جراحی عمومی، ترمیمی، داخلی، اطفال، دندانپزشکی، تغذیه و مامائی و همچنین ۳۷ نفر کادر پرستاری به مراجعه کنندگان خدمات ارائه دادند.

ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان-خانه خشتی (۵) ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان-خانه خشتی (۱) ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان-خانه خشتی (۴) ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان-خانه خشتی (۳) ویزیت رایگان بیش از ۳ هزار نفر در بیمارستان صحرایی عرب آباد رفسنجان-خانه خشتی (۲)

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • f.h

    باقیات الصالحات.. خداقوت
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان