یک منبع آگاه خبر داد:

تکذیب ادعاهای منتسب به مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه در رفسنجان/ کریم پور هیچگونه ارتباطی با نیروی قدس و سپاه ندارد

 • شناسه خبر: 82063
تکذیب ادعاهای منتسب به مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه در رفسنجان/ کریم پور هیچگونه ارتباطی با نیروی قدس و سپاه ندارد

این منبع آگاه همچنین با تکذیب و رد ادعاهای مطرح شده به نقل از کریم پور در رسانه ها، گفت: وی نه تنها مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه نیست بلکه هیچگونه ارتباطی نیز با این نیرو و سپاه ندارد.

خانه » آخرین اخبار » تکذیب ادعاهای منتسب به مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه در رفسنجان/ کریم پور هیچگونه ارتباطی با نیروی قدس و سپاه ندارد

به گزارش  “خانه خشتی” به نقل از راه دانا، صبح امروز اخباری در سایت ها و خبرگزاری های کشور منتشر شد که طی آن نقل قول هایی از سوی حسن کریم پور در یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان تحت عنوان مشاور عالی فرمانده قدس سپاه مطرح شده بود. این در حالی است که یک منبع آگاه به شبکه اطلاع رسانی راه دانا خبر داد که چنین فردی با سمت عنوان شده در نیروی قدس سپاه مسئولیت ندارد.

این منبع آگاه همچنین با تکذیب و رد ادعاهای مطرح شده به نقل از  کریم پور در رسانه ها، گفت: وی نه تنها مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه نیست بلکه هیچگونه ارتباطی نیز با این نیرو و سپاه ندارد.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  سلام سردار حشمت الله کریمپور از زمان تاسیس نیروی قدس مشاور عالی فرماندهان این نیرو بوده اند ، در زمان جنگ هم طراح چندین عملیات بوده اند . بی انصافیه که با دوسه سال بازنشستگی ایشان ،او را جدای از سپاه بدانیم. و بگوییم دیگر اطلاعات صحیحی به او نمیرسد. حسن ؛ نامی غلط است که استفاده شده.

  علیرضا

  خانه خشتی سلام. ای کاش میتونستید باهاشون مصاحبه ای کنید که حقیقت رو بفهمیم. یا حداقل با اون منبع آگاه مصاحبه میشد تا بفهمیم کی هستن .

  محمد

  ایشان حشمت اله کریم پور هستند.از فرماندهان نیروی قدس

  علی

  سلام نام ایشون حشمت الله کریم پور هست خانه خشتی خبرتون رو تصحیح کنید...

  حسین

  سلام نام ایشان حشمت الله کریم پور میباشد ومشاور عالی سپاه قدس نام ایشون حسن کریم پور نمیباشد واین اشتباه از جانب خبرگزاری ها بوده است

  امید

  اگر ارتباطی با سپاه ندارد چرا با او برخورد نمی شود؟!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان