مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ثارالله استان کرمان؛

فتنه غده سرطانی کشور است

 • شناسه خبر: 81714
فتنه غده سرطانی کشور است

حجت الاسلام محسن زاده گفت: شورای نگهبان وظیفه دارد از ورود افراد فتنه گر در انتخابات جلوگیری نماید.

خانه » آخرین اخبار » فتنه غده سرطانی کشور است

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، حجت السلام محسن زاده مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ثارالله استان کرمان در نشست بصیرت افزایی که بمناسبت هفته بسیج برگزار شد اظهار داشت: ایران امن ترین کشور دنیاست و دشمنان در دهکده سایبری امنیت ما را برهم میزنند و به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند.

وی در ادامه افزود: امام راحل (ره) فرمودند تک تک مسلمانان باید اطلاعاتی باشند و با کوچکترین حرکت نامناسب در برابر دشمن بایستند و مبارزه کنند و فرزندان ملت با حفظ امنیت مراقب کشور باشند.

نشست بصیرتی رفسنجان (۳)

حجت السلام محسن زاده با اشاره به جنگ اقتصادی و تحریم های ظالمانه که دشمن آغاز کرده، بیان کرد: به فرمان رهبر انقلاب اگر بخواهیم در مقوله اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی بر دشمن پیروز شویم باید رویکرد اقتصادی داشته باشیم.

وی بهینه مصرف کردن، خرید کالای ایرانی و حمایت دولتمردان از کالای ایرانی و باکیفیت را مهم عنوان کرد و گفت: با مقاوم سازی اقتصاد رویکرد مصرف گرایی را کنار گذاشته و هرکدام از ما در هر عرصه ای تولید کنیم؛ تولید در صنعت و کشاورزی جهاد فی سبیل الله است.

نشست بصیرتی رفسنجان (۵)

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب در خصوص جنگ سیاسی دو عرصه نهادهای تصمیم گیری نظام و تصمیم سازی نظام را اعلام کردند که دشمن دنبال رخنه و نفوذ سیاسی در آن است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: دشمن دنبال نفوذ به مجلس شورای اسلامی است و حسین مرعشی مافیای ثروت و قدرت برای سازماندهی چنین مجلسی مأموریت یافته است و بسیجیان باید مانعی برای ورود آنان به مجلس باشند.

نشست بصیرتی رفسنجان (۴)

محسن زاده اختلاف بین نیروهای انقلابی را گناه بزرگ و نابخشوندنی و همیاری با آمریکا دانست و افزود: دشمن دنبال نفوذ به مجلس و تصمیم گیری در آن است و ما باید انسجام و وحدت خود را نشان دهیم وگرنه دشمن وارد مجلس می شود.

نشست بصیرتی رفسنجان (۲)

وی در خصوص جنگ فرهنگی دشمن اظهار داشت: دشمن با تمام ابزار خود برای برانگیختگی فرهنگی تلاش می کند که شورای نگهبان وظیفه دارد از ورود افراد فتنه گر در انتخابات جلوگیری نماید چون اگر ورود پیدا کنند تشکیلات نظام را بر هم می زنند.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان رفسنجان فتنه غده سرطانی کشور ماست
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • رفسنجانی

  مرگ بر فتنه گر!!!

  اکبر

  مرعشی نوکر دست به سینه ی بیگانگان است. وی با همفکری حاج خاطره برنامه ریزی برای انتخابات آینده دارند. و این آرزو را باید به گور ببرند.

  من

  اگر شورای نگهبان حسن خمینی را تایید کند بار دیگر مهر تایید بر فتنه گران سازشگر زده ودر پیشگاه خداوند مسوولند
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان