محض اطلاع مسئولین؛

رفسنجان را آب ببرد، مسئولین را خواب

 • شناسه خبر: 79994
رفسنجان را آب ببرد، مسئولین را خواب

مردم ساکن انتهای خیابان حاج اصغر نظری رفسنجان (صادق آباد) از مشکلاتی که شهرداری برای رودخانه مجاور منازل آنان ایجاد کرده است، نگرانند.

خانه » آخرین اخبار » رفسنجان را آب ببرد، مسئولین را خواب

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، در حالی که مسئولین پیوسته برای کاهش مشکلات شهری و رفع گرفتاری های مردمی اذعان داشته و مکرر در جلسات و نشست های مختلف به آن اشاره می کنند، مردم ساکن انتهای خیابان حاج اصغر نظری رفسنجان (صادق آباد) از مشکلاتی که شهرداری برای رودخانه مجاور منازل آنان ایجاد کرده است، نگرانند.

این رودخانه که نزدیک به سه سال پیش توسط شهرداری از خاک پر شده است، اکنون به محلی برای جمع آوری زباله و نخاله های ساختمانی تبدیل شده و با هر بارش باران یا برف خطری برای ساکنین مجاور ایجاد می کند.

این رودخانه پس از خاکریزی از شیب بندی مناسبی برخوردار نیست و با جمع آوری آب در آن، بخش های اطراف رودخانه دچار آبگرفتگی می شود؛ بستن روخانه و پر کردن آن با خاک، تنها راه حل مسئولین مربوطه به جای ساخت پل در محل این رودخانه است.

در چنین وضعیتی سرکشی مسئولین ذیربط برای بازدید از منطقه و پیگیری برای رفع مشکل ضرورت دارد تا ضمن توجه به سلامت عمومی ساکنین این منطقه، در جلوگیری از تخریب و یا آبگرفتگی منازل آنان مؤثر باشد.

صادق آباد رفسنجان_خانه خشتی (۱) صادق آباد رفسنجان_خانه خشتی (۲) صادق آباد رفسنجان_خانه خشتی (۳) صادق آباد رفسنجان_خانه خشتی (۴) صادق آباد رفسنجان_خانه خشتی (۵) صادق آباد رفسنجان_خانه خشتی (۶)

برچسب ها:
آبگرفتگی رفسنجان رودخانه شهرداری صادق آباد محض اطلاع مسئولین
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • حسین

  مثل اینکه بعد از گذشت ۹ماه حالا شهرداری به فکر بازدید از این منطقه اقتادند??

  علی

  شما برای خودت متاسف باش

  محمد رسول

  من برای تو متاسفم

  علی

  شما برای خودت متاسف باش

  علی

  من برای مسیولین متاسفم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان