درگیری ارتش با دزدان دریایی به “دریای سرخ” کشیده شد

  • شناسه خبر: 7993
درگیری ارتش با دزدان دریایی به “دریای سرخ” کشیده شد

خانه خشتی: معاون عملیات نیروی دریایی ارتش از نجات یک کشتی ایرانی از چنگ دزدان دریایی توسط ناوگروه رزمی و محافظان این نیرو، این‌بار در دریای سرخ خبر داد. خانه خشتی به نقل از فارس، دریادار سیدمحمود موسوی معاون عملیات نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه رزمی و محافظان نیروی دریایی ارتش، یک فروند کشتی تجاری […]

خانه » آخرین اخبار » درگیری ارتش با دزدان دریایی به “دریای سرخ” کشیده شد

خانه خشتی: معاون عملیات نیروی دریایی ارتش از نجات یک کشتی ایرانی از چنگ دزدان دریایی توسط ناوگروه رزمی و محافظان این نیرو، این‌بار در دریای سرخ خبر داد.

خانه خشتی به نقل از فارس، دریادار سیدمحمود موسوی معاون عملیات نیروی دریایی ارتش گفت: ناوگروه رزمی و محافظان نیروی دریایی ارتش، یک فروند کشتی تجاری ایرانی را از چنگ دزدان دریایی نجات دادند.

وی افزود: دزدان دریایی با چهار فروند قایق تندرو این کشتی ایرانی که در دریای سرخ مسیر خود را به سمت مقصد ادامه می‌داد مورد تهاجم قرار دادند که با واکنش سریع و به‌موقع تکاوران نیروی دریایی ارتش مواجه و از منطقه متواری شدند.

دزدان دریایی دو روز قبل نیز طی سه مرحله یک نفتکش ایرانی را در حوالی تنگه باب‌المندب مورد تهاجم قرار دادند که در آنجا نیز تکاوران نیروی دریایی ارتش در هر سه مرحله پانزده قایق دزدان دریایی را مجبور به فرار کردند.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان