روی صحبت امام جمعه رفسنجان با آنانی که خیال می کنند تابوی مذاکره با آمریکا شکسته شد:

خیال می کنند خیلی بزرگ هستند / دقیقا میخواهند جبهه ای در مقابل ولایت داشته باشند

  • شناسه خبر: 75078
خیال می کنند خیلی بزرگ هستند / دقیقا میخواهند جبهه ای  در مقابل ولایت داشته باشند

امام جمعه رفسنجان گفت: یکی دو روز بعد فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب بعضی از افراد که خیال میکنند خیلی بزرگ هستند گفتند که مذاکره تلفنی آقای رئیس جمهور با رئیس جمهور آمریکا تابوی مذاکرات را شکست و این یعنی بعضی ها دقیقا میخواهند جبهه ای در مقابل جبهه ولایت داشته باشند.

خانه » آخرین اخبار » خیال می کنند خیلی بزرگ هستند / دقیقا میخواهند جبهه ای در مقابل ولایت داشته باشند

به گزارش “خانه خشتی“، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در مراسم اربعین خاکسپاری شهید غلامرضا آخوندی در رفسنجان ضمن گرامیداشت یاد و نام شهداء به فرمایشات اخیر رهبر فرزانه  انقلاب در حضور فرماندهان ارشد  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: سخنان رهبر انقلاب در پی حرفهای بعضی افرادی که برسرزبان جاری میکنند و می خواهند در مجرای اصلی  انقلاب و نظام   را تغییر ایجاد کنند.

وی افزود: این افراد کار دشمن را خواسته یا نا خواسته انجام میدهند و هدف رهبر معظم پایان بخشیدن به این سخنان و خط بطلان کشیدن بر آنها بود.

رمضانی با تاکید بر اهتمام ویژه مردم به خصوص قشر جوان به فرمایشات رهبر فرزانه خاطر نشان کرد: باید توجه کرد که آقا برای چه این صحبتها را بیان کردند تا بفهمید منظور  فرمایشات اقا در محضر فرماندهان سپاه چه بوده است .

وی ادامه داد: بعضی ها میخواهند مسیر انقلاب را عوض کنند ومیگویند که انقلاب تمام شده است و این ها افرادی هستند که میگویند باید با امریکا رابطه برقرار کنیم.

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند ما با همه دنیا به جز آمریکا مذاکره میکنیم یادآور شد: یکی دو روز بعد از این فرمایشات بعضی از افراد که خیال میکنند خیلی بزرگ هستند گفتند که مذاکره تلفنی  آقای رئیس جمهور با رئیس جمهور آمریکا تابوی مذاکرات را شکست  و این یعنی بعضی ها دقیقا میخواهند جبهه ای  در مقابل جبهه ولایت داشته باشند.

وی افزود: شماهایی که در محضر شهداء هستید باید خیلی هوشیار باشید، شهداء اجازه ندادند بعضی ها مسیر انقلاب و نظام را عوض کنند.

رمضانی پور به سخنان عده ای اندک در کشور پیرامون اینکه انقلاب به پایان رسیده است و باید با همه دنیا ارتباط برقرار کنیم اشاره کرد و گفت: امریکا خدا و تمام آرزوهای اینها شده، خیلی عجیب است که چقدر یک انسان باید ذلیل باشد که با مستکبرعالم و دشمن اسلام و انقلاب و خدا اینجور دلبسته باشد.

وی افزود: آنهایی که می گویند با را بطه با امریکا همه مشکلات حل میشود و نان برسر سفره مردم خواهد آمد واقعا احمق هستند، این ها با خون شهداء و ارزشهای انقلاب و افراد انقلابی و مذهبی فاصله دارند.

امام جمعه رفسنجان تاکید کرد: باید حواسمان را جمع کنیم چون خطر متوجه کشور ، نظام و انقلاب است و اگر وجود مبارک رهبر حکیم انقلاب نبود خیلی گرفتاری برایمان پیش میاد.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان