استاندار کرمان در جمع مردم شهر بهرمان عنوان کرد؛

کلید توسعه استان در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است/برای پیشگیری از بحران آب، طرح همیاران آب اجرا شود

 • شناسه خبر: 73976
کلید توسعه استان در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است/برای پیشگیری از بحران آب، طرح همیاران آب اجرا شود

رزم حسینی گفت: برای پیشرفت و توسعه اقتصادی اصلاح طلب و اصولگرا در کنار هم باشند و مثلث توسعه اقتصادی در استان برای ارتقاء رفاه مردم باشد.

خانه » آخرین اخبار » کلید توسعه استان در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است/برای پیشگیری از بحران آب، طرح همیاران آب اجرا شود

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، استاندار کرمان به همراه هیئت همراه پس از افتتاح پروژه های عمرانی، در مسجد جامع بهرمان با مردم این شهر دیدار نمود.

رزم حسینی با اشاره به عظمت و اعتبار جمهوری اسلامی که به برکت خون شهداست و با ابراز خوشحالی از سفر به شهر بهرمان، گفت: امروز به زادگاه آیت االله هاشمی رفسنجانی که مشاوری امین برای امام راحل، فقیهی ممتاز و مطمئن برای مقام معظم رهبری است، سفر کردم.

وی دولت تدبیر و امید را دارای رئیس جمهوری دانست که عالم دینی و آگاه به زمان بوده و افزود: اولین چالش دولت تدبیر و امید که در حوزه سیاست خارجی با آن مواجه شده بود، بحث هسته ای ایران بود و با وارد شدن پرونده ما به فصل هفتم سازمان ملل امکان جنگ وجود داشت؛ اما کشور ما با هدایت ها و گفتمان مقام معظم رهبری به اهداف خود دست یافت و توانست غنی سازی هسته ای را به آنان تحمیل کند.

استاندار کرمان اظهار داشت: در سال های ۹۱ و ۹۲ تورم بر کشور حاکم شد و باعث تبخیر مال و ثروت مردم گشت، اما دولت یازدهم با سیاست های اقتصادی تورم ۴۰ درصدی را کنترل و به ۱۳ درصد کاهش داد.

وی به اقدامات دولت در حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: مردم یارانه ۴۵ هزارتومانی را دریافت و برای درمان خود ۴۵۰ هزار تومان هزینه می کردند اما هم اکنون روستاییان پنج درصد و شهرنشینان ۱۰ درصد هزینه های درمانی را پرداخت می کنند.

علیرضا رزم حسینی با بیان اینکه کلید توسعه در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است، تصریح کرد: استان کرمان باید در محور ولایت و توسعه اداره شود و برای پیشرفت و توسعه اقتصادی اصلاح طلب و اصولگرا در کنار هم باشند و مثلث توسعه اقتصادی در استان برای ارتقاء رفاه مردم باشد.

وی حفر ۱۳ هزار حلقه چاه غیرمجاز در استان و ۴۰ درصد چاه های غیر مجاز در جنوب استان کرمان را از عوامل بحران آب عنوان کرد و گفت: برای نجات آب، باید طرح همیاران آب اجرا شود و در این راستا در سال گذشته بسیار موفق عمل کرده ایم.

رزم حسینی در ادامه یادآور شد: برای کاهش مصرف آب در استان به دنبال کشت های جایگزین مانند زعفران، گل محمدی و … هستیم؛ همچنین در سال گذشته به میزان ۱۵ هزار هکتار آبیاری تحت فشار در استان انجام شد که برابر با ۱۰ سال گذشته است.

وی بودجه عمرانی رفسنجان را در سال گذشته ۱۳ میلیارد تومان دانست و افزود: با امضاء توافق نامه سرمایه گذاری دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان که هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان آن در حال اجراست، معادل ۱۰۰ برابر بودجه عمرانی کار انجام خواهد شد.

استاندار کرمان با اشاره به وجود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه نیمه تمام در کل کشور عنوان کرد: ۱۰ هزار میلیارد تومان از این پروژه ها در استان کرمان است که سه هزار میلیارد از آنها به بهره برداری رسیده است.

برچسب ها:
اخباررفسنجان خانه خشتی رزم حسینی رفسنجان کلید توسعه استان در دست سرمایه گذاران و کارآفرینان است/برای پیشگیری از بحران آب، طرح همیاران آب اجرا شود
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمد

  لطفا پی گیری فرمایید پول آب سرشاخه های کارون برگرده

  رفسنجونی

  این که گفته شده و میشود که مردم ۱۰درصد هزینه درمان را پرداخت می کنند خیلی راست نیست:...تعدادی آزمایش رو بردم یکی از آزمایشگاههای شهرستان کل هزینه شد چیزی در حدود ۸۵هزار تومان که گفتند حدود۷۰هزاردتومن رو باید خودتون پرداخت کنید و ۱۵هزارتومن رو بیمه تامین اجتماعی میده...

  سجاد

  زرشک! تنها کاری که آقایون انجام میدن مقابله با کارآفرینی و فعالیت های علمی هست.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان