امام جمعه رفسنجان:

چرا جلوی قانون حمایت از آمران به معروف گرفته شده است؟

  • شناسه خبر: 69705
چرا جلوی قانون حمایت از آمران به معروف گرفته شده است؟

امام جمعه رفسنجان به اجرایی نشدن قانون امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از آمران به معروف اشاره کرد و گفت: چرا جلوی این قانون توسط رئیس جمهور گرفته شده است درحالیکه دولت باید از خودش شروع کند، این کار درستی نبود و باید به سرعت حل شود این قانون مصوب مجلس است.

خانه » آخرین اخبار » چرا جلوی قانون حمایت از آمران به معروف گرفته شده است؟

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، حجت الاسلام عباس رمضانی پور امام جمعه رفسنجان درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن تشکر از حضور مردم با بصیرت و هوشمند، مسئولان، روحانیت، کارمندان، فرهنگیان، دانشجویان، خانواده های معظم شهداء، جانبازان و آزادگان به ویژه از جوانان و نوجوانان باغیرت در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار داشت: آبادانی کشور به حضور بیگانگان محقق نمی شود ، آنها برای هیچ ملتی کار نکردند، باید خودمان حرکت کنیم و از دل این خاک ثروت استخراج کنیم و این توان در جوانان و ملت بزرگ ایران وجود دارد.

رمضانی پور با اشاره به اجرای شعار همدلی و همزبانی دربین مسئولین شهرستان از سال گذشته خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات باید بگویم به یقین هر فردی که انتخاب شود روند این کار ادامه خواهد داشت و با انگیزه از او حمایت می کنیم تا یک شهرستان آباد برای نسل های آینده را رقم بزنیم.

وی بااشاره به جنایت پهلوی بزرگ برای کشف حجاب و به خاک و خون کشیده شدن هزارن نفر در مسجد گوهر شاد در راه حفظ حجاب خاطر نشان کرد: حجاب حافظ عفت و تعالی زنان است اما امروز روند بسیار ناخوشایندی و روبه رشدی از بی حجابی در جامعه داریم.

رمضانی پور افزود: بی حجابی در فضای آموزشی و دانشگاه ها رواج پیدا کرده ، دختران در مقابل چشم استاد، معاونین و مسئولان دانشگاه خود را به مانند یک عروسک بزک می کنند، این روند نمی تواند ادامه پیدا کند، از همه دانشگاهیان خواهش می کنم گوشه ای از درس خود را به این موضوع اختصاص دهند.

وی ادامه داد: شنیده شده برخی معلمان حجاب را تنها در محیط اموزشی دارند و در بیرون حجاب را کنار می گذارند در حالیکه معلم همه جا یک معلم است.

امام جمعه رفسنجان به اجرایی نشدن قانون امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از آمران به معروف اشاره کرد و گفت: چرا جلوی این قانون توسط رئیس جمهور گرفته شده است درحالیکه دولت باید از خودش شروع کند، این کار درستی نبود و باید به سرعت حل شود این قانون مصوب مجلس است.

رمضانی پور خاطر نشان کرد: به دولت و دستگاه های مربوطه می گویم اگر روزی بنا باشد از شما، کشور و سرمایه های نظامی این کشور توسط مردم دفاع شود همین مردم حزب اللهی هستند که دفاع می کنند نه بی حجابان و کسانی که به بی عفتی دامن میزنند.

وی همچنین به روند مذاکرات هسته ای اشاره ای کرد و گفت: این مذاکرات بین جمهوری اسلامی با جهان به وسیله شش کشور قدرتمند است، مقاومت سربازان دیپلماسی ما بر روی بر خطوط قرمز نظام قابل تحسین است و البته که توافق خوب ملاک عمل است.

رمضانی پور با اشاره به کاهش روند رشد علمی در کشور طبق فرمایشان مقام معظم رهبری تصریح کرد: بد اخلاقی که در ۱۴ ماه گذشته بر روی بحث بورسیه ها صورت گرفت که موجبات نگرانی رهبر فرزانه انقلاب را فراهم اورد ، یک جنجال آفرینی بی جا بود.

وی همچنین به فتنه سال ۷۸ و خاموشی ان در ۲۳ تیرماه باکمک درایت و هوشیاری رهبری و حضور مردم اشاره کرد و افزود: در این فتنه همانند فتنه سال ۸۸ بازیگران حقیقی این میدان چهره ی واقعی خود را نمایان کردند و مردم توانستند مدیریت کنند.

رمضانی پور یادآور شد: هفته آخر ماه مبارک رمضان با همکاری کمیته امداد امام(ره) و بسیج به جمع آوری کمک برای مردم بی دفاع یمن اختصاص یافته است.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • سجاد

    در همین دانشگاه رفسنجان از وقتی آقای ... رئیس شده کارهای پژوهشی تقریبا متوقف کردن.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان