از تقدیر از شهرداران دوران طاغوت تا تطهیر محکومین فتنه

 • شناسه خبر: 69283
از تقدیر از شهرداران دوران طاغوت تا تطهیر محکومین فتنه

این جلسه پر حاشیه به همین جا ختم نشد و در ادامه صحبت های این مقام استانی، یکی از مسئولین رده بالای بخش، از یک محکوم فتنه به تعریف و تمجید می پردازد و اعلام می کند که من قبول ندارم که ایشان محکوم فتنه است. …

خانه » آخرین اخبار » از تقدیر از شهرداران دوران طاغوت تا تطهیر محکومین فتنه

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از آرمان کرمان ، یکی از مسئولین ارشد استان در جلسه شورای اداری ماهان در اقدامی عجیب، از عملکرد شهرداران زمان طاغوت سخن می گوید و دلیل ماندگاری آن ها در مسئولیت شان را همین مسئله می داند ، در حالی که فراوان داشته ایم مسئولینی که در زمان انقلاب اسلامی عملکرد بسیار مطلوبی داشته اند اما این چنین در بوق و کرنا از آن ها تقدیر نشده است.

به راستی این مقام استانی که به برکت انقلاب اسلامی بر این جایگاه تکیه زده است،  از مطرح کردن این مسئله چه قصدی می تواند داشته باشد؟

این جلسه پر حاشیه به همین جا ختم نشد و در ادامه صحبت های این مقام استانی، یکی از مسئولین رده بالای بخش، از یک محکوم فتنه به تعریف و تمجید می پردازد و اعلام می کند که من قبول ندارم که ایشان محکوم فتنه است.

این مسئله موجب اعتراض دیگر مسئولین حاضر در جلسه میشود که چرا از کسانی  هزاران میلیارد تومان به کشور ضربه زده اند و آبروی نظام را به بازی گرفته اند، اینگونه حمایت می شود؟

انتهای پیام/

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ک

  اینها همه رگ حیاتشان به این است که فتنه را زنده نگه دارند تا شاید از ناحیه آن نان بخورند. دو سال گذشت و تخریب دولت قبل و کاسه لیسی کدخدا جواب نداد. از این به بعد چه خاکی بر سرشان کنند، خدا می داند!

  بینا

  ۸ سال حرکات منحوس شما و دولت پاکدستتان را تحمل کردیم شما هم چهارسال تحمل کنید

  خ

  اینها تنها بخشی از فیوضات دولت اصلاح طلب است حداقل دو سال دیگر باید تحمل کنیم حرکات منحوسشان را
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان