یادداشت/

آیا ما اولین کشوری خواهیم بود که به دست آمریکای گرگ صفت خوشبخت خواهیم شد؟!!

 • شناسه خبر: 69136
آیا ما اولین کشوری خواهیم بود که به دست آمریکای گرگ صفت خوشبخت خواهیم شد؟!!

این آمریکا همان آمریکایی است که بهشتی و ۷۲ یارش و رجایی و باهنر را از ما گرفت، این آمریکا همان آمریکایی است که ۸ سال جنگ خونین بین ایران و نوچه اش صدام را به راه انداخت، این آمریکا همان آمریکایی است که با همدستی اسرائیل جان محققین هسته ای ما را گرفت … مگر می شود به چنین گرگ خونخواری اطمینان کرد .

خانه » آخرین اخبار » آیا ما اولین کشوری خواهیم بود که به دست آمریکای گرگ صفت خوشبخت خواهیم شد؟!!

آیا آمریکا تا حالا جایی خوابیده که آب زیر پایش برود ؛ اساس و پایه آمریکا بر زور و استثمار دیگر کشورها نهاده شده است حال کشوری که اساسش از پایه حقه و کلک است آیا می توان انتظار داشت یک شبه توبه کند و بچه خوبی شود و ما هم گمان کنیم که دیگر مشکل ما با آمریکا حل شده !

جای تعجب است که آمریکا اگر صد توافق با ما امضا کند هنوز که هنوز است کینه شتری که از حرف امام (ره )که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند یا این جمله که ما آمریکا را زیر پا له می کنیم را در سینه دارد، آزارش می دهد و به دنبال فرصتی است که ضربه خود را به ما وارد کند .

در همین خاورمیانه خودمان هر کشوری که حلقه به گوش آمریکاست آب خوشی از گلوی مردمش پایین می رود و هر کشوری که با او نیست هزار و یک گروه مسلح در حال ویران کردن آن کشورند. شما در نظر بگیرید شاه یمن را که با انقلاب مردم به عربستان گریخت، آیا این فرد ارزش این را دارد که برای پس گیری تاج و تختش اینقدر کشته و مجروح و این قدر خرابی به بار آورد، گیرم که منصور هادی با اینهمه هواپیماهای آمریکا، اسرائیل و عربستان یمن را شکست دهد و بر تاج و تختش بنشیند آیا می خواهد بر خرابه های یمن حکمرانی کند؟دیگر چیزی از یمن باقی نمانده است .

آمریکا می خواهد مهره خودش سر کار باشد حتی اگر تمام مردم آن کشور قتل عام شوند، آمریکا گرگ است و به هیچ چیز قانع نبوده و نمی شود.

متاسفانه برخی دول اسلامی هم که داعیه پرده داری خانه خدا را یدک می کشند شده اند غلام حلقه به گوش این از خدا بی خبران، دنیا دنیای زور است سال گذشته در همینطور ایامی اسرائیل چه بر سر غزه آورد؟ با او چه کردند؟ حتی طلبکار سازمانهای بین المللی هم هستند .

نکته جالبتر اینکه این توافق برد برد است مگر می شود در یک توافق هر دو سوی میدان برنده باشند پس دیگر توافق چه معنی می دهد. اگر ما برنده باشیم آمریکا هم برنده باشد مطمئن باشید چیزی از ما گرفته و شک نکنید که ما چیزی را از دست داده ایم . نکته ای که خیلی ذهن را مشغول می کند این است که ما با ۱+۵ در حال گفتگوییم اینکه نتایج این گفتگوها باید به سمع مجلس آمریکا برسد و آنها هم به آن رای مثبت دهند این دیگر برای هیچ کس قابل قبول نیست مگر ما با سنای آمریکا مذاکره می کنیم که باید به تصویب آن برسد.

بگذریم دوستان این آمریکا همان آمریکایی است که حادثه طبس را آفرید، این آمریکا همان دشمنی است که بنی صدر را روی کار آورد، این آمریکا همان آمریکایی است که بهشتی و ۷۲ یارش و رجایی و باهنر را از ما گرفت، این آمریکا همان آمریکایی است که ۸ سال جنگ خونین بین ایران و نوچه اش صدام را به راه انداخت، این آمریکا همان آمریکایی است که با همدستی اسرائیل جان محققین هسته ای ما را گرفت … مگر می شود به چنین گرگ خونخواری اطمینان کرد .

هنوز نه به به دار است و نه به بار هیلاری کلینتون گفته توافق هسته ای مشکلی را با ایران حل نمی کند زیرا ایران در منطقه یک خطر است؛ تمام تلاش آنها محدود کردن برنامه هسته ای ایران است . آنها معتقدند که ما هنوز بزرگترین حامی تروریسم در جهانیم ؛ آنها نگران آینده اسرائیلند آنوقت مسئولین ما به این فکر نشسته اند که بعد از توافق تمام تحریم ها لغو و کشور به رشد و بالندگی می افتد و می شویم همان کشوری که آمریکا می خواهد.

یقین شخصی من این است که توبه گرگ مرگ است، امام(ره) آمریکا را خوب می شناختند و خیلی هم داد می زدند که آمریکا هیچ وقت دوست شما نبوده و نیست او فقط و فقط به منافع خود می اندیشد اگر مصالحش تامین شد فبها اگر نشد به زور سرنیزه و اگر نشد با این توافق های کزایی.

پس عزیزانی که در حال مذاکره اید هرگز فکر نکنید که کسی که رودر روی شما مذاکره می کند انسان است، خوی او گرگ و منش او گرگ صفتی است؛ با این گونه توافق ها نه تنها پیشرفتمان بیشتر نمی شود بلکه دست به هر کاری هم که بخواهیم بزنیم باید از صد سازمان و کنگره که همگی دست نشانده آمریکایند اجازه بگیریم، من معتقدم در تاریخ کشوری نیست که آمریکا خوشبختش کرده باشد پس اینقدر ساده به مساله نگاه نکنید .

معمر قذافی وقتی همه چیزش را از دست رفته دید در حالی که آمریکا همه قول و قرارها را با او گذاشته بود و در حقش نامردی کرد حرف خوبی زد او خطاب به ایران و کره شمالی گفت: شماها گول آمریکا را نخورید و به او دل نبندید که آینده شما هم همان چیزی می شود که من در دام آن گرفتارم.

یادداشت از حیدر معصومی ریسه

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • دلواپس

  (امریکا از ما عصبانی باش واز این عصبانیت بمیییییییییییییر)

  ح

  چه جالب. متاسفانه شما معمر قذافی، صدام و دیکتاتورهای دیگر را مشابه رهبری میدانید و قیاس میکنید؟

  محمد

  دیپلماتیک فعال کشور را به سوی سرافراز پیش می برد

  PARI

  در منفعت طلبی امریکا شکی نیست ولی ایا شما فکر کردید که اختلاس گرایان و دروغگوبان در یک کشور اسلامی به مراتب گرگ تر و خطرناک تر از آمریکا هستند؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان