یادداشت/

ساخت مسکن ییلاقی برای هیئت علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در کوهبنان به کام چه کسی تمام خواهد شد؟/ دست های پشت پرده این پرونده چه کسانی هستند؟

 • شناسه خبر: 69057
ساخت مسکن ییلاقی برای هیئت علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در کوهبنان به کام چه کسی تمام خواهد شد؟/ دست های پشت پرده این پرونده چه کسانی هستند؟

این اقدام سوال برانگیز خبر از دست های پشت پرده ای می دهد که به زودی رو می شوند؛ دست هایی که برای کسب منافع مادی شخصی یا گروهی از هیچ امکانی دریغ نمی کنند!!!

خانه » آخرین اخبار » ساخت مسکن ییلاقی برای هیئت علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان در کوهبنان به کام چه کسی تمام خواهد شد؟/ دست های پشت پرده این پرونده چه کسانی هستند؟

به گزارش “خانه خشتی“، به نقل از منابع اگاه، فرماندار کوهبنان با هدف توسعه ساخت و ساز در این شهرستان تصمیم دارد طی تفاهم نامه ای، امکاناتی جهت ساخت خانه های ییلاقی برای رفاه حال اعضای هیئت علمی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان ارائه دهد.

شنیده ها حاکی از آن است که جلسات متعددی برای هماهنگی میان نمایندگان دانشگاه ولی عصر (عج) و مسئولین شهرستان کوهبنان برگزار شده و هماهنگی هایی نیز صورت گرفته است.

از انجایی که شهرستان رفسنجان مناطق ییلاقی و تفریحی چشم نوازی چون اودرج، داوران، دره در، راویز، سرچشمه را در خود جای داده است، باید پرسید ساخت خانه های ویلایی در کوهبنان چه لزومی دارد و با چه هدفی اجرا می شود؟

آیا ساخت خانه های ویلایی در اطراف رفسنجان نمی تواند ارزش افزوده برای شهرستان را با خود به همراه بیاورد؟

آیا مصلحت شهرستان که تکراری ترین موضوع تریبون های مسئولین رفسنجان است، باید نادیده گرفته شود؟

اعضای هیئت علمی که زمان زیادی را باید صرف امور پژوهشی و تحقیقاتی نمایند و مدام با مرکز دانشگاهی خود در ارتباط باشند، چگونه می توانند برای گذران فراغت خود فاصله ۱۴۹ کیلومتری تا کوهبنان را طی نمایند؟

این اقدام سوال برانگیز خبر از دست های پشت پرده ای می دهد که به زودی رو می شوند؛ دست هایی که برای کسب منافع مادی شخصی یا گروهی از هیچ امکانی دریغ نمی کنند!!!

آنچه در ظاهر به نظر می رسد این است که چنین اقدامی نمی تواند برای طرفین معامله منطقی به نظر برسد!

برچسب ها:
خانه خشتی دانشگاه ولی عصر رفسنجان رفسنجان سیاسی کوهبنان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • دهمرده

  بنام الله ادعایی که این وب سایت مطرح کرده است کاملا خیالی و موهوم است. عزیزان وب سایت و مدیریت خانه خشتی بهتر است با رجوع به طرحی که در کانون توسعه یکپارچه کرمان تصویب گردیده و در راستای طرح کلان کشوری در سه منطقه نمونه با پایلوت علمی-اقتصادی محض و مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای توسعه دانش بنیان کشاورزی است واقعیت را ببیند و بدانند که طرح برای اقتصاد رفسنجان و در راستای استان شدن رفسنجان مطرح شده است. بنابراین عزیزان سایت بهتر است ابتدا با دستیابی به اصل طرح و واقعیت کمتر به شهر رفسنجان خیانت نموده و ضرر بزنند. واقعیت این است که رفسنجان چشم انداز سیاهی در زمینه پسته و کشاورزی دارد و بهمین دلیل مدیریت استان در راستای واگذاری اختیارات استانی لزوم تقویت رفسنجان را پیگیری می نماید. عزیزان در خدمت حضرات و بزرگواران هستیم و الله هوالغفور و الریحم

  عباس

  خانه خشتی برات متاسفم که اجازه میدهی بدون هیچ سند و مدرکی افراد هرچه بخواهند در سایت شما منتشر کنند. ای کاش قانونی بود . . .

  حسن

  دمت گرم عباس آقا گل گفتی. بعضی ها میخوان ابروشو درست کنن، میزنن چشم طرفو کور میکنن.

  حسینی

  هنوز نه به داره نه به باره . مدیران کوهبنان پیشنهاد دادند و قرار نیست بیت المال لطمه بخورد. و من ا... توفیق

  حامد

  خوب بفرمایید کجای رفسنجان؟ راویز که خشک شده و کم آب است و داوران که با کمبود زمین مواحهه است وسرچشمه هم آلودگی است و...

  فرید

  با سلام واقعا متاسفم برای کسی که بدون هیچ سند و مدرکی به انسانی دیگر برچسب میزند. کاملا هم مشخصه که جایت در اعماق جهنمه.

  رضا

  با عرض سلام خدمت برادران و خواهرانی که ابن مطلب را میخوانند. کسی یا کسانی که این تهمت را در رابطه با ساخت ساختمان ویلایی برای هیات علمی های دانشگاه ولیعصر زده به نظر من نه ایرانی است و نه وجدان و انصافی دارد. فقط قصد تخریب یکسری انسان شریف و زحمت کش را دارد. همه دوستان بدانند دانشگاه هیچ هزینه ای در این رابطه متحمل نمی شود و کل هزینه به عهده خود هیات علمی های بزرگوار است. لطفا اگر زحمتی نیست زیپ را کشیده و بگذارید ایران عزیز قدری پیشرفت کند. انجام این طرح به نفع دانشگاه و رفسنجان خواهد بود. با سپاس

  شهروند

  آقای رضا بجای مظلوم نمایی پاسخ دهید: ۱- چرا کوهبنان و نه رفسنجان ۲- اگر هم اعضای هیأت علمی پول بدهند چرا خروج سرمایه از رفسنجان؟ ۳- چرا به نفع شهر رفسنجان است؟ ۴- ادب مرد... واقعا در کلام شما چقدر اعتدال و تدبیر و اخلاق ۵- و...

  ض.ح

  الاه واعلم

  حسین

  درود بر شما که ندانسته نظری نمی دهی. شما یک انسان واقعی هستید.

  شهروند

  متاسفانه چند وقتی است که پروژه ای در این دانشگاه استارت زده شده و مدام در این دانشگاه جلسات تجلیل و مهمانی به بهانه های مختلف و با پول بیت المال در حال برگزاری است و در همه این برنامه ها چهره هایی مشخص حضور پیدا می کنند. ریخت و پاش های بی موردی که یکی از دلایل آن می تواند نزدیکی به زمان انتخابات با هدف جذب آرا افراد شرکت کننده در این مراسمات و جلسات باشد. بی شک چنین اقدامی نیز خارج از این حیطه نمی باشد. چه لزومی به پیاده سازی چنین طرحی است در شرایطی که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور باید در حد توان صرفه جویی در بیت المال شود! اساتید دانشگاه به اندازه کافی و بیش از حد نیازشان حقوق دریافت می کنند و خود از حساب شخصیشان می توانند چنین اقداماتی را انجام دهند نه از بیت المال مسلمین!

  خبرنگار

  چرا همش بهفکر کسانی هستند که حداقل یک سرو گردن از دیگران بالاترند مگر قشرهای کم درامد حق چنین تفریحاتی ندارند.البته بماند که حق و حقوق قشر کم درامد را هم نادیده میگیرند و ضایع میکنند. چندسال پیش از خبرنگاران یک میلیون تومان هزینه گرفتند که در شهرکی بنام خبرنگاران قطعه زمینی واگذار کنند اما این به قول معروف سردمداران و اهالی دلسوز خبرنگاران، دل خبرنگاران را تا جایی سوزاندند که اکنون انجمن انها را هم برانداز کردند و هیچ ثمری برای این قشر زحمت کش ندارند. امید انکه فردی دلسوز برای خبرنگاران پیدا شود و داد این مظلومان رابگیرد.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان