خانه خشتی پای صحبت جانباز شیمیایی رفسنجانی:

مشکل ما جانبازان شیمیایی آنهایی هستند که دل رهبرمان را خون می کنند

  • شناسه خبر: 68842
مشکل ما جانبازان شیمیایی آنهایی هستند که دل رهبرمان را خون می کنند

یکی از اساسی ترین مشکلات ما جانبازان، دشمنان داخلی و خارجی هستند که دل دهبرمان را خون می کنند، ملت ما یک رهبر با هوش، باتدبیر و بابصیرت دارد که توطئه های دشمن را از قبل پیش بینی و خنثی می کند.

خانه » آخرین اخبار » مشکل ما جانبازان شیمیایی آنهایی هستند که دل رهبرمان را خون می کنند

به گزارش “خانه خشتی“، جانبازان شیمیایی همانهایی هستند که با تدبیر حامیان حقوق بشر امروز گمنام تر از روزهای جنگ ضد ایران اسلامی در سکوت معنادارشان با دردهایی پنهان دست و پنجه نرم می کنند.
صدای گرفته و خس خس سینه ی غلامحسین اناری جانباز شیمیایی اهل رفسنجان تمام انچه را که امروز باید گفته شود را در ابتدای کلام بر ملا می کند.
به مناسبت سالروز بمباران شیمیایی سردشت از این جانباز ۷۰ درصد شیمیایی دعوت کردیم تا با حضور در دفتر پایگاه اطلاع رسانی خانه خشتی برایمان از روزهای جنگ با گازهای خردل و سختی هایی به جا مانده ی امروز بگوید:
وی بازنشسته اداره آموزش و پرورش رفسنجان است، در سال ۶۵ به همراه جمعی از همکاران فرهنگی خود عازم خط مقدم جبهه می شود؛ پیش از این نیز او در سال های ۶۰ و ۶۱ برای انجام خدمت سربازی در عملیات های فتح المبین، بیت المقدس، حصر آبادان و فتح بوستان حضور داشته است.
اناری در عملیات کربلای ۵ در کانال ماهی با حمله هوایی عراق با گاز خردل مجروح و راهی بیمارستان اهواز می شود ، او رتبه هفت یعنی آخرین محدوده ی ضایعات شیمیایی را دارد.
او می گوید بیشترین مجروحین جنگی مجروحین شیمیایی هستند، جانبازان شیمیایی رنج های زیادی دارند، آنها در تمام وقت حال یک فرد سرماخورده را دارند.
به گفته غلامحسین اناری مواد شیمیایی بر تمام اعضای بدنش اثر گذاشته از تنفس گرفته تا بینایی، کلیه و حرکت سایر اندامهایش، او مجبور است برای تنفس راحتتر از کپسول اکسیژن استفاده کند.
IMG_9259
آنجا که از او خواستم تا از مشکلاتش بگوید اینطور شروع کرد: یکی از اساسی ترین مشکلات ما جانبازان دشمنان داخلی و خارجی هستند که دل دهبرمان را خون می کنند.
او به این جمله از امام خمینی(ره) اشاره کرد که “هر چه فریاد دارید بر سر امریکا بزنید” و گفت: بحث آمریکا با ما بحث اسلام است، اسلامی که در حال انتشار در سطح منطقه است؛ این تحریم ها نیستند که کشور را در تنگنا قرار می دهند بلکه عده ای بیگانه پرست هستند که به تحریم ها دامن می زنند، مگر پیامبر سه سال در شبه ابیطالب نبودند و خداوند ان طور یاری رسان آنها بود.
این جانباز شیمیایی گفت که ما می توانیم استقامت کنیم همانطور که این سی و چند سال را پایداری کردیم، انرژی هسته ای ما ساده بدست نیامده بلکه با ریخته شدن خون جوانان غیور و میهن پرست بوده است.
او به حوادث منطقه نیز اشاره ای کرد و گفت: کشورهای منطقه به دلیل نداشتن یک رهبر واحد یک روز آرامش ندارند، اما ملت ما یک رهبر با هوش، باتدبیر و بابصیرت دارد که توطئه های دشمن را از قبل پیش بینی و خنثی می کند.
اناری ادامه داد: ما فردی را مانند سردار حاج قاسم سلیمانی داریم که آمریکا با آن عظمت پوشالی خود از او میترسد.
وی در پایان گفت و گوی خود دو توصیه به مردم در زمینه دو انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری کرد.
این جانباز شیمیایی از مردم خواست تا کسی را انتخاب نمایند که می شناسند کسی را که به فرموده ی رهبر فرزانه انقلاب بصیرت داشته باشد، ببینند آن فرد به فکر جمع کردن مال نباشد دلش به حال مملکت بسوز نه به حال خود، منافع یا حزبش؛ در تاریخ ۳۵ ساله جمهوری اسلامی نمایندگانی زیر پوشش اسلام خودشان را در مجلس جا زدند و ضربات سنگینی را به نظام وارد کردند ، برای نماینده مجلس خبرگان کسی را انتخاب کنید که جان فدای رهبر باشد، از سخن حق دفاع کند و در مواقع حساس امام و ملت را تنها نگذارد.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • محمدرضا

    سلام .دیروز تشعیع جنازه همکار فرهنگی آزاده سافرازوجانباز جنگ تحمیلی ااز بین ما رفت اما نمی دانم که چرا تشعیع جنازه کم رنگی گرفتند آنه هدفشان چیز دگر بود ولی ما فرهنگیان توقع بیشتری ا ز بنیا دشهید وجانبازان وبسیج داشتیم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان