سکوت اعضای حزب کارگزاران درباره ورود شافعی به دولت

  • شناسه خبر: 6758
سکوت اعضای حزب کارگزاران درباره ورود شافعی به دولت

خانه خشتی : در پی انتصاب یکی از بنیانگذاران حزب کارگزاران به عنوان رییس “ایدرو”، اغلب اعضای شاخص این حزب از گفت و گو در این خصوص امتناع کردند. به گزارش خانه خشتی به نقل از فارس، در پی انتصاب یکی از بنیانگذاران حزب کارگزاران به عنوان رییس “ایدرو”، اغلب اعضای محوری این حزب ، […]

خانه » آخرین اخبار » سکوت اعضای حزب کارگزاران درباره ورود شافعی به دولت

خانه خشتی : در پی انتصاب یکی از بنیانگذاران حزب کارگزاران به عنوان رییس “ایدرو”، اغلب اعضای شاخص این حزب از گفت و گو در این خصوص امتناع کردند.

به گزارش خانه خشتی به نقل از فارس، در پی انتصاب یکی از بنیانگذاران حزب کارگزاران به عنوان رییس “ایدرو”، اغلب اعضای محوری این حزب ، در پی تماس های متعدد خبرنگاران ما، از گفت و گو در این خصوص امتناع کردند.

بسیاری از این اشخاص در پاسخ به سئوالات خبرنگاران ما در این خصوص، تنها به این پاسخ که “نظر خاصی در این خصوص ندارم” و “در این خصوص صحبت نمی کنم” اکتفا کردند.

لازم به توضیح است که غلامرضا شافعی طی حکمی از سوی وزیر صنعت و تجارت به عنوان مدیر عامل ایدرو منصوب شد.

این در حالی است که شافعی در فروردین ماه سال ۸۸ پس از جلسه فعالان اقتصادی با میرحسین موسوی، طرح اقتصادی وی را خلاقانه خوانده و تاکید کرده است: دخالت های بیش از اندازه دولت احمدی نژاد در بانک مرکزی باعث شده تا عزل و نصب های بی قاعده و بی برنامگی در این نهاد مهم اقتصادی نهادینه شود.

انتقاد شافعی به دولت احمدی نژاد البته به موضوعات اقتصادی منحصر نشده و در خصوص سیاست خارجی این دولت نیز گفته است: اگر در زمینه سیاست خارجی خصومت زدایی می شد، شاید شاهد این مشکلات نبودیم.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان