حجت الاسلام رمضانی پور خطاب به تیم مذاکره کننده هسته ای؛

گوش به فرمان رهبر و مطیع رهنمودهای ایشان باشید تا به انحراف نروید

  • شناسه خبر: 66499
گوش به فرمان رهبر و مطیع رهنمودهای ایشان باشید تا به انحراف نروید

حجت الاسلام رمضانی پور گفت: تیم مذاکره کننده باید گوش به فرمان آقا و مطیع رهنمودها و دستورالعمل های ایشان باشند تا به انحراف نروند.

خانه » آخرین اخبار » گوش به فرمان رهبر و مطیع رهنمودهای ایشان باشید تا به انحراف نروید

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی“، حجت الاسلام رمضانی پور در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز به رعایت قوانین و مقررات توسط افراد در جامعه تأکید کرد و گفت: رعایت انضباط اجتماعی و توجه به قوانین و مقررات پسندیده است و نشانه ای از زیبندگی فرد می باشد.

امام جمعه شهرستان رفسنجان در ادامه ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و با اشاره به سخنی از ایشان، گفت: طبق فرمایش امام زمان (عج) تنها اعمال و رفتاری از برادران و خواهران مؤمن پذیرفته است که پاکیزه و خوب باشد و مراد از این اعمال آن هایی است که مورد رضایت حضرت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حضرت مهدی (عج) باعث امنیت مردم بر روی زمین و تأمین کننده قسط و عدل بر روی زمین است، افزود: حضرت به همه امورات ما واقف اند و همانند ستارگان که وسیله امنیت اهل آسمانند، باعث امنیت مردم بر روی زمین است و واسطه خیر و برکت و روزی الهی می باشد.

حجت الاسلام رمضانی پور شناخت کامل نسبت به حضرت مهدی (عج) در دوران غیبت را خواستار شد و با بیان اینکه شیعیان باید خودشان را حفظ کنند تا ارزش ها توسط شیعه از بین نرود، اظهار کرد: در دوران غیبت باید خود را حفظ کنیم تا مکتب شیعه نابود نشود و وحدت اسلامی پابرجا بماند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان هم چنین با اشاره به سخنی از رهبر فرزانه انقلاب، لازمه انتظار را آماده سازی خود به نحو متناسب با زمان ظهور آن حضرت بیان کرد.

وی با تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، تصریح کرد: طبق سخن رهبر فرزانه انقلاب، تحقق آرمان ها بدون جدی گرفتن نقش جوانان غیر ممکن است و خانواده ها و مسئولین باید به این قشر عظیم که بیش از ۳۰ درصد جامعه را تشکیل می دهند، توجه جدی داشته باشند.

حجت الاسلام رمضانی پور با اشاره به روز جهانی دخانیات، خطاب به والدین گفت: متأسفانه شاهد شیوع مواد مخدر در بین جوانان و خانم ها هستیم، آیا می دانید تنباکو، سیگار و مواد مخدر چه معامله ای با فرزندان شما انجام می دهد؟

امام جمعه شهرستان رفسنجان استعمال مواد مخدر را ظلم به خویشتن عنوان کرد و افزود: باید برای جلوگیری از گسترش آن تلاش کرد و از استعمل آن پرهیز نمود.

حجت الاسلام رمضانی پور ولادت مهدی موعود (عج) را مقارن با روز سربازان گمنام امام زمان بیان کرد و امنیت و آرامش موجود در جامعه را مرهون زحمات بی شائبه اینان دانست و افزود: نیروهای ارزشمند وزارت اطلاعات کارهای بزرگی را انجام داده اند و وظایف مختلفی از قبیل صیانت از نظام و منافع ملی، تلاش در جهت حفظ سرمایه های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، مذهبی و دستاوردهای علمی و فناوری بویژه در حوزه هسته ای را به عهده دارند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان حفظ اموال عمومی و توجه به اقشار مختلف، رسیدگی به شکایات و نقطه نظرات، ارسال شکایات و پیگیری آن هاف توسعه دایره آگاهی بخشی اجتماعی، تأمین امنیت ملی و مقابله با گروه ها و عرفان های کاذب، مقابله با توطئه های قومی و قبیله ای و نفوذ به شبکه های امنیتی دشمن در فضای مجازی و سایبری و تعمل با مشئولین در کاهش تحریم های اقتصادی و تعامل با دیگر قوا را از خدمات نیروهای اطلاعات برشمرد.

وی با اشاره به روز جهانی مستضعفین و قیام ۱۵ خرداد در سال ۱۳۴۲ به برکت هوشمندی امام راحل، یاد آنان را گرامی داشت و با تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) گفت: در ۱۴ خرداد رخداد مهمی در کشور به وقوع پیوست و در حالی که دشمن تصور می کرد وقتی امام برود، نظام و ارزش ها و انقلاب را نیز می برد، این اتفاق نیفتاد.

حجت الاسلام رمضانی پور امام راحل را حقیقتی همیشه زنده دانست که باید میراث گرانبهای وی را حفظ کرد و برای ماندگاری آن استقامت به خرج داد و افزود: در ۱۴ خرداد ۶۸ و چند ساعت پس از ارتحال ملکوتی امام خبرگان ملت دور هم جمع شدند و بر حسب وظیفه رهبری انقلاب را انتخاب نمودند و حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به عنوان رهبر فرزانه انقلاب تعیین گردید.

 امام جمعه شهرستان رفسنجان در ادامه به موضوع مذاکرات هسته ای و رهنمودهای هوشمندانه رهبر حکیم و فرزانه انقلاب پرداخت و آن ر دغدغه رهبر و دلواپسان و دلسوزان نظام بیان کرد و گفت: در شرایطی که دولت برحسب وظیفه و قانون باید سوخت را به قیمتی که مجلس تعیین کرده و مردم می خواهند، برساند، برخی سایت ها فراخوانی مبنی بر تظاهرات و اعتراض به این امر منتشر کرده بودند، که شرایط مناسبی برای انجام این اقدام نبود.

وی با بیان اینکه دلواپسی دوستداران نظام نسبت به نظام مقدس و حفظ دستاوردها و ارزش ها و حفظ سرمایه های بزرگ هسته ای و فناوری و علم و دانش یقیناً حاصل شده است، گفت: امیدوارم نیات پاک فرزندان خوب نظام و دعای خیر مردم طریق راه سربازان عرصه مذاکره باشد تا تیم مذاکره کننده از استقامت نیفتد و ذلت را نپذیرد، متزلزل نشوند و آرمان ها را از دست ندهند.

حجت الاسلام رمضانی پور با بیان اینکه هوشمندی رهبر فرزانه انقلاب و امت حزب اللهی و ملت شریف می طلبد که ما آنچه را بدست آورده ایم از دست ندهیم، اظهار کرد: یقیناً وزیر امور خارجه و کارشناسان و مشاوران آن ها به این موضوع واقف اند و در آینده نزدیک در صورت به نتیجه رسیدن یا نرسیدن ان را با قاطعیت اعلام می کنند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان خطاب به نتیم مذاکره کننده هسته ای گفت: اعضای تیم باید گوش به فرمان آقا و مطیع رهنمودها و دستورالعمل های ایشان باشند که در اینصورت اشتباه نخواهند کرد و به انحراف نخواهند رفت.

برچسب ها:
خانه خشتی رفسنجان رمضانی پور سیاسی فرهنگی نماز جمعه هسته ای
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • هادی صالح زاده مداح اهل بیت

    خطاب به حاج اقای رمضانی امام جمعه حرفهای شما درست ولی متاسفانه گوش تیم مذاکره کننده به این حرفها بدهکار نیست اگر به حرفهای رهبری عمل میکردند اورانیوم ۲۰ درصد ۵ درصد نمی شد یا توافق چند مرحله ای صورت نمی گرفت اینها حرف حرف خودشان است دولت هم پشتیبانی میکند خدا رحم کند به حال کشور و ملت ما نظرات خود را در وبلاگ بنده ارائه دهیدالتماس دعا
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان