در صورت تأمین بودجه؛

سالن ورزشی چند منظوره ناصریه رفسنجان احداث می شود

 • شناسه خبر: 64922
سالن ورزشی چند منظوره ناصریه رفسنجان احداث می شود

فردوسی گفت: در صورت تأمین بودجه، سالن ورزشی چند منظوره در روستای ناصریه احداث می شود.

خانه » آخرین اخبار » سالن ورزشی چند منظوره ناصریه رفسنجان احداث می شود

عباس فردوسی در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی“، با بیان اینکه در همایش شوراها که با حضور روسای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران رفسنجان برگزار شد، تشکیل سازمان های مردم نهاد از پیشنهادات فرماندار به حضار بود، گفت: در همین راستا تصمیم گرفتیم به همت شورای روستای ناصریه و با کمک تعدادی از اهالی سازمان های مردم نهاد را به منظور توسعه بخش فرهنگی تشکیل دهیم.

رییس شورای اسلامی روستای ناصریه برنامه های فرهنگی را مهم تر از امور زیربنایی دانست و گفت: همانطور که تعلیم بر تربیت مقدم است، کار فرهنگی نیز بر امور زیربنایی افضل می باشد.

وی با اشاره به اینکه شوراها در بعد فرهنگی اجتماعی و ارائه خدمات نقش مؤثری دارند، افزود: اگر جوانان همفکری کنند و شوراها نیز تلاش نمایند، جامعه ای می سازیم که مایه سربلندی مردم باشد.

فردوسی در ادامه احداث بلوار رسول اکرم (ص)، ایجاد فضای سبز را از فعالیت های عمرانی روستای ناصریه در سال گذشته عنوان کرد و گفت: احداث بلوار در خیابان امام خمینی ناصریه، تجهیز بهشت زهرا، جدول گذاری دبستان شهید محمود آقایی، نصب سطل زباله و ادامه روشنایی معابر از دیگر فعالیت های شورای روستای ناصریه در سال جدید می باشد.

وی هم چنین از ساخت سالن ورزشی چند منظوره در روستای ناصریه خبر داد و افزود: در صورت جذب بودجه، این سالن در روستا احداث می شود تا ناصریه ای آباد و جوانانی سالم داشته باشیم.

لازم به ذکر است هم اکنون سالنی برای والیبال و برپایی نماز عید فطر در شهرک ناصریه احداث شده است که بزودی به بهره برداری می رسد.

روستای ناصریه رفسنجان با دارا بودن ۳۰۰ خانوار و هزار نفر جمعیت، در ۱۵ کیلومتری شهرستان رفسنجان واقع شده است.

برچسب ها:
خانه خشتی رفسنجان سالن ورزشی ناصریه
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ارمان

  رهگذر.سالن نیست میدان نماز و میدان والیباله

  رهگذر

  ما شنیدیم نماز عید فطر باید زیر سقف خوانده نشه
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان