فرماندار رفسنجان:

راه توسعه، پیشرفت و بالندگی نظام در پشتیبانی مردم از نظام و دولت است

 • شناسه خبر: 61551
راه توسعه، پیشرفت و بالندگی نظام در پشتیبانی مردم از نظام و دولت است

اگر قرار باشد اقدام مؤثری در کشور انجام شود، راهش این است که دولت نقش خود را ایفا کند و مردم پشتیبان اصلی نظام و دولت باشند.

خانه » آخرین اخبار » راه توسعه، پیشرفت و بالندگی نظام در پشتیبانی مردم از نظام و دولت است

ملانوری فرماندار رفسنجان در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی“، با اشاره به شعار سال ۱۳۹۴، اساس و پایه و استواری نظام جمهوری اسلامی ایران را بر حضور و مشارکت مردم دانست و گفت: دولت، مجلس و همه نهادهای عمومی ما برگرفته از نظر مردم است.

حمید ملانوری راه توسعه، پیشرفت و بالندگی نظام را در پشتیبانی مردم از نظام و دولت بیان کرد و افزود: اگر قرار باشد اقدام مؤثری در کشور انجام شود، راهش این است که دولت به عنوان قوه مجریه و اجرا کننده مصوبات مجلس و سیاست های کلی نظام و محقق کننده انتظارات مردم، نقش خود را ایفا کند و مردم پشتیبان اصلی نظام و دولت باشند.

وی با بیان اینکه در شعار سال ۹۴ که از سوی رهبری انتخاب شد، همانند سایر شعارهای گذشته مشارکت مردم، عزم ملی و حضور مردم دیده شده است و همه برنامه ها بر مبنای حضور مردم بوده است، گفت: مشارکت مردم و پشتیبانی مردم از دولت نقش مهم و مؤثری در پیشبرد اهداف نظام دارد.

فرماندار رفسنجان همدلی و همزبانی را در ایجاد توفیقات و عنایت خداوند مؤثر خواند و اظهار داشت: اگر روحیه نفاق، چندگانگی ها، دشمنی ها و کینه ها از بین برود و همه متحد، همدل، همزبان و همراه باشند، آنگاه خداوند پیروزی بزرگ را رقم می زند و همه مسلمانان را یاری و انقلابیون را هدایت و کمک می کند.

حمید ملانوری شعار «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» را در ادامه شعار سال های قبل بیان کرد و گفت: با توجه به موقعیت حساس و خاص کشور در جهان، این شعار می تواند مؤثر باشد تا در سال ۹۴ به رتبه های بالایی در جهان برسیم و با اقتدار و سربلندی انقلاب مان را به پیش بیریم.

وی خواستار توجه جدی به شعار سال و التزام عملی به فرمان ولایت و رهبری شد و با آرزوی سالی پر از شکوه و عظمت و اقتدار برای کشورمان در سال جدید، از نزول بارش رحمت خداوند در آغازین روزهای سال ابراز خرسندی نمود و گفت: امیدواریم با اتحاد، همدلی و همزبانی مردم، دولت و همه ارکان نظام شاهد نزول رحمت خداوند بر خود باشیم و سال ۹۴ سالی میمون و خوب برای همه مردم ایران باشد.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان اقتدار توسعه، پیشرفت خانه خشتی دولت نظام
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • ]چنار

  چه عجب از فرماندار شهرمون هم خبری گذاشتید . افتخار دادین.!

  ]چنار

  چه عجب از فرماندار شهرمون هم خبری گذاشتید افتخار دادین.!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان