همزمان با سالروز تأسیس بنیاد شهید؛

بزرگداشت روز شهدا با حضور پدر اولین شهید رفسنجان برگزار شد

  • شناسه خبر: 60533
بزرگداشت روز شهدا با حضور پدر اولین شهید رفسنجان برگزار شد

بزرگداشت شهدا در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران رفسنجان برگزار و از بیش از ۲۰ کارمند و بازنشسته این اداره تجلیل شد.

خانه » آخرین اخبار » بزرگداشت روز شهدا با حضور پدر اولین شهید رفسنجان برگزار شد

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، با حضور امام جمعه، فرماندار، رؤسای ادارات و جمعی از مسئولین، بزرگداشت شهدا در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران رفسنجان برگزار و از بیش از ۲۰ کارمند و بازنشسته این اداره تجلیل شد.

صابری رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران رفسنجان با بیان اینکه بنیاد شهید نسبت به سایر بنیادها برتری دارد، خدمت در این نهاد را افضل خدمت ها عنوان کرد و گفت: رویکرد بنیاد شهید صداقت، امانتداری و پاکی در همه امور است.

وی به دیدار با بیش از ۶۰۰ خانواده شهدا توسط این اداره اشاره کرد و افزود: تلاش می کنیم به عنوان خادم نزد خانواده شهدا برویم تا خواسته های آن ها را پیگیری نماییم.

وی هزینه های درمانی خانواده شهدا و ایثارگران اعم از والدین، همسر و فرزندان آن ها را قابل پرداخت در این اداره عنوان کرد وگفت: برای آموزش عالی فرزندان شهدا نیز در سال جاری ۳۰۰ میلیون تومان به دانشگاه آزاد پرداخت کردیم.

صابری هزینه تحصیل کلیه جانبازان بالای ۲۵ درصد و فرزندان آن ها را رایگان اعلام کرد و با اشاره به اینکه در زمینه مسکن نیز سهمیه های اختصاص یافته با کمبود مواجه است، اظهار داشت: دغدغه های شهدا باید به نحو مطلوب پیگیری شود.

رمضانی پور امام جمعه شهرستان رفسنجان نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت سالروز تأسیس بنیاد شهید به دستور امام روح الله، گفت: این نهاد مقدس در جمهوری اسلامی جز با ایثارگری و فداکاری مردمان کشورمان تحقق نیافت.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور با بیان اینکه شهید در راه خدا سرمایه ای برای آخرت است و در دوران امام علی (ع) و رسول خدا (ص) نیز وجود داشته است، افزود: توجه ویژه به خانواده شهدا از دیرباز در صدر اسلام وجود داشته است.

وی با تأکید بر اینکه مسئولین به خانواده شهدا توجه مضاعف داشته باشند و آن ها را مورد بی مهری قرار ندهندف گفت: در استان کرمان قریب به ۲۴۰۰ فرزند شهید فاقد شغل هستند .

امام جمعه شهرستان رفسنجان به وجود مناعت طبع و عزت نفس خانواده های شهدا اشاره نمود و از تحمل سختی های خانواده های آن ها در زندگی خبر داد.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در ادامه با بیان اینکه نگاه بنیاد شهید به خانواده شهدا باید همراه با عزتمندی باشد، اظهار داشت: بر نظام اسلامی حرام است که به خانواده شهدا با دید ترحم بنگرد.

وی خواستار افزایش معرفت مردم نسبت به شهیدان و خانواده های آن ها شد و گفت: امتیازاتی که خانواده شهدا دریافت می کنند در قبال سرمایه ای که در زندگی از دست داده اند، ناچیز است و باید تکریم بیشتری برای آن ها قائل شد.

رمضانی پور یکی از ارزش های نظام را احترام به خانواده شهدا بیان کرد و خدمت به شهدا را وظیفه دانست و افزود: خانواده شهدا طلبکار نیستند، ولی ما خود را بدهکار آن ها می دانیم.

بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۲) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۳) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۴) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۵) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۶) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۷) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۸) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۹) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۰) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۱)  بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۳) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۴) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۵)  بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۷) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۱۸) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۲۰) بزرگداشت روز شهدا-خانه خشتی (۲۱)

برچسب ها:
اخبار رفسنجان بزرگداشت روز شهدا خانه خشتی همزمان با سالروز تأسیس بنیاد شهید؛
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • امید

    به گوش ما رسید بود که حاج انصاری بیمار هس الحمدالله که سر حاله دعوتش کردیم برای سخنرانی اقامش گفتن حاجی آقا بیماره نمیتونه راه بره نگرانش شده بودیم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان