پیرو درخواست جمعی از دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) انجام شد؛

تکلیف اقامه نماز جماعت در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان مشخص شد/ بهترین و بدترین خاطره مسئول دفتر نهاد از زبان خودش

 • شناسه خبر: 59806
تکلیف اقامه نماز جماعت در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان مشخص شد/ بهترین و بدترین خاطره مسئول دفتر نهاد از زبان خودش

تکلیف اقامه نماز جماعت در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان مشخص شد/ بهترین و بدترین خاطره مسئول دفتر نهاد از زبان خودش بیان شد.

خانه » آخرین اخبار » تکلیف اقامه نماز جماعت در دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان مشخص شد/ بهترین و بدترین خاطره مسئول دفتر نهاد از زبان خودش

به گزارش “خانه خشتی”، حجت الاسلام صادقی مسئول سابق دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه ولی عصر (عج) در پاسخ به سوال خبرنگار “خانه خشتی”، مبنی بر چگونگی اقامه نماز جماعت در مدت زمان تعمیر مسجد دانشگاه، اظهار داشت: تعمیر مسجد دانشگاه ولی عصر (عج) از ابتدای مهر آغاز شده و به دلیل مشکلات موجود با تأخیر دو یا سه ماهه، اوایل سال آینده به اتمام می رسد.

حجت الاسلام عباس صادقی با بیان اینکه حسینیه شهدای گمنام با توجه به ایام امتحانات پایان ترم و آزمون دکترا برای این خصوص آماده شده بود و امکان برپایی نماز در آنجا نیز وجود نداشت، گفت: در این ایام نماز جماعت در ورودی تالار خیام برگزار شده و در روزهایی که هوا نیز مساعد بوده است، نماز جماعت را در حیاط مقابل مسجد اقامه کرده ایم؛ اما هیچ گاه نماز جماعت ترک نشده است.

حجت الاسلام صادقی -خانه خشتی (۴)وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار “خانه خشتی”، بهترین خاطره خوش در دانشگاه ولی عصر (عج) را ازدواج دانشجویی و اعزام دانشجویان به حج عمره بیان کرد و بدترین آن را دل کندن از دانشگاه ولی عصر (عج) عنوان نمود و افزود: دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نقطه عطفی در کل فعالیت های فرهنگی من بوده است.

سرپرست جدید دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی در ادامه تقویت باورهای دینی، ارتباط خوب بین تشکل ها و ایجاد فضای پویای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را از برنامه های آتی خود در دانشگاه علوم پزشکی عنوان کرد.

لازم به ذکر است حجت الاسلام عباس صادقی سرپرست دفتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی پیش از این به عنوان مسئول همین نهاد در دانشگاه ولی عصر (عج) مشغول به فعالیت بوده است.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان پیرو درخواست جمعی از دانشجویان دانشگاه ولی عصر (عج) انجام شد؛ خانه خشتی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان نماز جماعت
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • دکتر حسینی

  ایشان نمونه یک انسان کامل و روشنفکر هستند.

  ولی عصریی ترم۶

  حاج آقا واقعا ذهن باز و روشن دارن خوشبحال علوم پزشیکیا؛ تو این چند سال همیشه در اتاقشون باز بود برا دانشجوی ؛ برعکس خیلیای دیگه ک همش جلسه هستن؛

  یا زهرا

  حاجی خدا پشت و پناهت
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان