نماینده مردم رفسنجان و انار از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خانه خشتی بازدید کرد+عکس

 • شناسه خبر: 59337
نماینده مردم رفسنجان و انار از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خانه خشتی بازدید کرد+عکس

حسین آذین نماینده مردم رفسنجان و انار با حضور در دفتر پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی “خانه خشتی”، از روند فعالیت ها و عملکرد این رسانه بازدید نمود.

خانه » آخرین اخبار » نماینده مردم رفسنجان و انار از دفتر پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خانه خشتی بازدید کرد+عکس

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، آذین نماینده مردم رفسنجان و انار با حضور در دفتر پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی “خانه خشتی”، از روند فعالیت ها و عملکرد این رسانه بازدید نمود.

حسین آذین نماینده مردم رفسنجان و انار در حاشیه این بازدید با اشاره به عملکرد سایت “خانه خشتی”، و تلاش آن در تعمیق ارزش ها و تبلیغ افکار درست، اظهار داشت: حرکت این پایگاه اطلاع رسانی در جهت سیاست های کلی نظام و منویات مقام معظم رهبری ارزشمند است.

وی بر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی درست به مردم توسط این پایگاه اطلاع رسانی تأکید کرد و گفت: رعایت بی طرفی و پای بندی بر اصول و مواضع در برنامه های آتی این سایت خبری قرار گیرد.

دکتر آذین نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی - خانه خشتی۳

آذین با بیان اینکه گاهی تشخیص حق و باطل برای مردم دشوار می شود و فتنه ایجاد می کند، افزود: معیار ما قرآن، سنت، احادیث معصومین علیهما السلام، بیانات امام و سخنان رهبر فرزانه انقلاب است و بر اساس آن حرکت می کنیم و باید افرادی را انتخاب کنیم که با این معیارها هماهنگ باشند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در ادامه با اشاره به سخنی از امام علی (ع) گفت: حق را نباید با افراد سنجید؛ چرا که آغازگر انحراف خواهد بود.

حسین آذین حفظ شخصیت افراد و رعایت ادب و نزاکت را در همه مسائل ضروری دانست و افزود: تخریب خوب نیست، بلکه باید با انصاف روشنگری نمود تا مردم با شناخت درست راه را انتخاب نمایند.

هم چنین روح الله بادپروا مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی “خانه خشتی” با اشاره به نحوه تأسیس این سایت خبری، به بیان برنامه ها و فعالیت های آن پرداخت.

دکتر آذین نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی - خانه خشتی۲

برچسب ها:
آذین اخبار رفسنجان خانه خشتی نماینده مردم رفسنجان و انار
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • محمدرضا

  دکتر اذین لطفا کار های استانی شدن رفسنجان راانجام دهید خیلی ممنون?و ما همیشه پشت شما هستیم

  محمدرضا

  دکتر اذین لطفا کار های استانی شدن رفسنجان راانجام دهید خیلی ممنون?و ما همیشه پشت شما هستیم

  محمدرضا

  دکتر اذین لطفا کار های استانی شدن رفسنجان راانجام دهید خیلی ممنون?

  حسين

  چه تیپی داره این خبرنگارتون با گرمکن باید کت شلوار بپوشن واقعا که

  علی مهدویان

  سلام.تشکروقدردانی می شوداززحمات شبانه روزی عوامل سایت خانه خشتی بخصوص برادربزرگواربسیجی روح الله بادپروامدیرمسؤل سایت

  اهل نوق

  آقای آذین همه حرفات درست یادتونه موقع تبلیغ اومدین نوق شعار دادین مسولین حق شما را خوردند من براتون سالن ورزشی میزنم بیمارستان حق شماست جاده دو بانده را طی دو سال تا نوق میرسانم و.... حالا بعد دوسال نه سالنی نه بیمارستانی نه جادهای احداث کردید اینها همه یک طرف اصلا دیگه هم نوق نیامدید ببینید که مردم نوق زنده اند یا مرده اشکالی نداره دوباره واسه تبلیغ تو مساجد نوق واسه سخنرانی میاین من خودم به نمایندگی مردم نوق فیلم های سخنرانی ها و قول ها و شعارهاتون را نگه گذاشتم اون موقع است که تجدید خاطراتی میشه براتون چیزی برای تبلیغات نمانده آقای آذین
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان