دبیر تخصصی پنجمین جشنواره آوای مس عنوان کرد؛

افزایش استقبال نوازندگان از جشنواره آوای مس/ حضور ۳۹ تکنواز و ۶ گروه موسیقی از رفسنجان

  • شناسه خبر: 59211
افزایش استقبال نوازندگان از جشنواره آوای مس/ حضور ۳۹ تکنواز و ۶ گروه موسیقی از رفسنجان

دبیر تخصصی پنجمین جشنواره موسیقی آوای مس گفت: استقبال شرکت کنندگان از جشنواره آوای مس نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است.

خانه » آخرین اخبار » افزایش استقبال نوازندگان از جشنواره آوای مس/ حضور ۳۹ تکنواز و ۶ گروه موسیقی از رفسنجان

مشرف شاه دبیر تخصصی پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس در گفت و گو با خبرنگار “خانه خشتی”، از حضور ۱۸۰ تک نواز و ۲۲ گروه موسیقی در جشنواره خبر داد و گفت: منتخبین راه یافته به جشنواره از شهرستان های بم، سیرجان، رفسنجان، کرمان، راور، زرند، انارو بافت حضور دارند.

سعید مشرف شاه با بیان اینکه راه یافتگان به این مرحله در جشنواره شهرستانی نیز شرکت نموده اند، گفت: پذیرفته شدگان پس از حضور در مرحله شهرستانی به مرحله استانی فراخوانده شدند.

وی با اشاره به اینکه استقبال شرکت کنندگان از جشنواره آوای مس نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است، اظهار داشت: تعداد شرکت کنندگان نسبت به دوره قبل یک سوم بیشتر بوده است و امیدواریم درپایان نیز از لحاظ کیفی مورد رضایت باشد.

دبیر تخصصی پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس هزینه برگزاری جشنواره را بیش از یکصد و ۱۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: این هزینه با احتساب جوایز منتخبین جشنواره برآورد شده است.

دبیر تخصصی پنجمین جشنواره استانی موسیقی آوای مس در پاسخ به خبرنگار “خانه خشتی” در خصوص چرایی برگزاری اختتامیه جشنواره در کرمان اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره موسیقی آوای مس در سطح استانی اجرا می شود، به منظور امکان حضور مسئولین استانی در آیین اختتامیه برنامه ریزی ها برای برگزاری این مراسم در خانه شهر کرمان انجام شد.

به گفته مشرف شاه در این جشنواره ۳۹ تک نواز و ۶ گروه نواز از شهرستان رفسنجان با سایر نوازندگان به رقابت می پردازند و بیشترین شرکت کنندگان از شهرستان کرمان می باشند.

برچسب ها:
اخباررفسنجان جشنواره موسیقی آوای مس خانه خشتی دبیر تخصصی پنجمین جشنواره آوای مس عنوان کرد؛ شهر سرچشمه
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • عادل

    موسیقی خوبست یا بد ؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان