توهین‌های پی در پی هادی خامنه‌ای به دانشجویان و اعتراض حضار

 • شناسه خبر: 58895
توهین‌های پی در پی هادی خامنه‌ای به دانشجویان و اعتراض حضار

هادی خامنه‌ای در پاسخ به شعارهای دانشجویان بار‌ها جمله ساکت باش، دست نزنید و شعار ندهید را به کار برد و در ‌‌نهایت خطاب به مسولان دانشگاه آزاد واحد کرمان گفت: بسیاری از دانشجویانتان را ادب بیاموزید.

خانه » آخرین اخبار » توهین‌های پی در پی هادی خامنه‌ای به دانشجویان و اعتراض حضار

به گزارش “خانه خشتی”، به نقل از آرمان کرمان، هادی خامنه‌ای که به عنوان میهمان اصلی جشن ۱۵ سالگرد تاسیس انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در این دانشگاه سخن می‌گفت زمانی که با اعتراض دانشجویان به سخنانش مواجه شد با تکرار جملاتی به دانشجویان توهین کرد.

وی که  گفته‌های خود را با طرح پیش فرض های تحریک آمیز شروع کرده بود ضمن مخالفت با قرار گرفتن تریبون در اختیار دانشجویان، ‌باعث واکنش شدید دانشجویان شد.

هادی خامنه‌ای با طرح این سوال که چرا نمی‌گزاریم بعضی‌ها در جامعه تریبون داشته باشند؛ گفت: اگر تریبون‌ها یک جانبه در اختیار افراد باشد، حرف تکراری و کسالت بار خواهد بود؛ چرا برخی را که برای اصلاح جامعه حرف دارند محروم کنیم، چه فایده‌ای دارد.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) در ادامهٔ سخنان تحرک کنندهٔ خود افزود: به دلیل مدیریت‌های نادرست در سالهای گذشته تعداد زیادی از اساتید جامعه دانشگاهی یا اخراج شدند یا به زور بازنشته کردند؛ که امروز بسیاری بر این عقیده اندکه با این اتفاق خسارت فراوانی را دیده ایم.

وی در اوج سخنانش با لحنی عجیب با خدمتگذار خواندن سران خائن فتنه گفت: اینکه به دروغ افراد خدمتگزار سابق را به دشمنی با نظام متهم می‌کنیم چه کسی جز اسرائیل و آمریکا سود خواهد برد؛ خدمتگذاران را از خدمت محروم کرده ایم؛ فتنه را هی بر زبان آرودن اثری جز مخدوش کردن اصول و اندیشه‌های اسلام نخواهد داشت.

با این سخنان هادی خامنه‌ای جلسه با واکنش شدید دانشجویان روبه رو شد و با شعار‌های «مرگ بر ضد ولایت فقیه» و «مرگ بر فتنه گر» اعتراض خود را نسبت به صحبت های ساختار شکنانه ی وی در رابطه با فتنه ابراز کردند.

هادی خامنه‌ای در ادامه سخنانش و در پاسخ به شعارهای دانشجویان گفت: همین شعار دادن‌ها، یعنی شنیدن حرف‌های درستی که ترس دارد، ساکت باشید؛ این نشانه آن است که با اندیشه‌های دانشجویی فاصله دارید.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) ادامه داد: اینجا نه قوه قضائیه است و نه جایی برای محاکمه، اینجا دانشگاه است و همه موظفیم، حرف زدن بی‌مورد جز اعلام بی‌ظرفیتی افراد چیز دیگری ندارد؛ این سخنان شما در تمام تریبون‌ها زده می‌شود اما این جلسه یکبار تشکیل شده است و بنده به عنوان کسی که بیشتر از شما مبارزه کرده و از شما و امثال شما ولایت فقیه را بیشتر می‌شناسد سخن می‌گویم.

هادی خامنه‌ای با تاکید‌های چند بارهٔ خود که شما ولایت فقیه را نمی‌شناسید، گفت: کسانی که اینجور شعار می‌دهند به فکر آبروی و حیثیت نظام و انقلاب نیستند و جز اینکه به تعداد مخالفان نظام می‌افزایند کار دیگری نمی‌کنند.

وی ادامه داد: عده‌ای درک درستی از اسلام ندارند و نمی‌فهمند و از اسلام و ولایت فقیه حمایت می‌کنند، این حمایت کودکانه است.

دبیر کل مجمع نیروهای خط امام (ره) در ادامهٔ سخنان خود با بی عقل خواندن معترضان گفت: من تاکید می‌کنم که مهم‌ترین مسئولیت‌ها انجمن‌های اسلامی و دانشگاهی آن است که می‌بایست سطح افکار و اندیشه‌ها را بالا ببرند که یک عده از روی جاهلیت شعارهایی سرندهند که خودشان معنی آن را نمی‌فهمند؛ که اگر بعد‌ها عقلی پیدا کنند از این شعار‌ها پشیمان می‌شوند.

وی افزود: این شعار‌ها دردی را دوا نمی‌کند و فقط وقت ما را می‌گیرد؛ عده‌ای که جلسه را بر هم زندند معلوم است از قبل برای این کار برنامه داشته‌اند، این گفتگو‌ها نشان می‌دهد که بسیاری از یحث‌ها باید در دانشگاه گفته شود، اگر از قبل این سخنان زده می‌شد اینجور اذهان عمومی را خدشه دار نمی‌کردیم.

دانشجویان در واکنش به این سخنان دست نوشته ایی با شعارهای «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر فتنه گر»، «محاکمه یک کلام» و د‌ها شعار دیگر به را در روی دستان خود بالا آوردند.

مامورین انتظامات سالن که خود نیز از دانشجویان بودند در اقدامی تشنج بر انگیز اقدام به جمع آوری و برخورد نا‌مناسب با دانشجویان معترض را کردند که این امر باعث شعار دادن دانشجویان شد.

دانشجویان که دیده بودند هادی خامنه‌ای خط‌ های قرمز آنان را با حمایت‌های تلویحی از فتنه گران رد کرده است، با فریادها و شعارهای خود خاستار محاکمه سران فتنه شدند.

که بازهم برخورد‌های نامناسب گروهی دیگر از دانشجویان که عمدتا برگزار کنندگان مراسم بودند سالن محل برگزاری مراسم را به تشنج کشید.

هادی خامنه‌ای نیز در پاسخ به شعارهای دانشجویان بار‌ها و بار‌ها جمله ساکت باش، دست نزنید و شعار ندهید را به کار برد و در ‌‌نهایت نیز خطاب مسولان دانشگاه آزاد واحد کرمان گفت: بسیاری از دانشجویانتان را ادب بیاموزید.

در همین احوال فضای امنیتی و تصویر برداری و عکس برداری از چهره‌های دانشجویان معترض به سخنان هادی خامنه‌ای نیز به شدت گرم بود که همین موضوعات باعث تشنج بیشتر مراسم می‌شد.

هادی خامنه‌ای که دیگر مجالی در بین این هیاهو برای سخنرانی نمی‌دید با ایجاد حلقهٔ انسانی به دورش به اطاق ویژهٔ پشت سن برده شد.

یکی از دانشجویان نیز در همین لحظه پشت تریبون رفت و در سخنانی دانشجویان معترض را عده‌ای معدودی خواند که مردم در خرداد ماه ۹۲ به حسن روحانی رای داده‌اند که از دست آن‌ها راحت شوند.

در این بین تعداد بسیار کمی از دانشجویان نیز با شعار‌های «مرگ بر دیکتاتور» سعی در به اغتشاش کشاندن مراسم را داشتند که با شعار «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد» این شعار فتنه گران نیز خاموش شد.

در زمان خروج دانشجویان از سالن محل برگزاری مراسم نیز جو بسیار امنیتی‌ای ایجاد شده بود و اجازه نزدیک شدن فردی را به ماشینی که منتظر هادی خامنه‌ای بود داده نمی‌شد وی نیز ساعتی را در اطاق ویژهٔ پشت سن ماند.

برچسب ها:
اعتراض دانشجویان خانه خشتی دانشگاه آزاد کرمان هادی خامنه ای
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • من

  خدا ریشه این فتنه گران وحامیانشان را بکند ونیست ونابودشان کند که همیشه مملکت را به اشوب میکشانند دودمانشان برباد شودالهی به حق امام حسین

  یه کارگر

  دوستان و هم میهنان عزیز سلام؛ شما را ارجاع می دهم به سخنان امام خامنه ای(مدظله) در تاریخ۱۳۹۲/۰۵/۰۶ در دیدار بادانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی: “…در بررسی آن حوادث تلخ، مسئله اصلی و عمده، قانون شکنی و رفتار غیر نجیبانه‌ ی جماعتی است که در مقابل جریان قانون ایستادند و به ایران عزیز، لطمه و ضربه و خسارت وارد آوردند. ایشان افزودند: البته در حاشیه و گوشه و کنار یک حادثه ی بزرگ، ممکن است مسائلی روی داده باشد که گاه یک نفر مظلوم یا ظالم واقع شود اما در هر حال نباید مسئله اصلی بخاطر این مسائل گم شود. ایشان در همین زمینه این سوال اساسی را مطرح کردند که چرا و به چه دلیل مدعیان تقلب در انتخابات ۸۸ برای مواجهه با مسئله، به خیابانها اردوکشی کردند!؟ رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: بارها و بارها این سوال را نه در مجامع عمومی بلکه به شکلی که قابل پاسخ دادن باشد مطرح کرده ایم پس چرا جواب نمی دهند، چرا عذرخواهی نمی کنند؟ حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: در جلسات خصوصی می گویند تقلبی رخ نداده بود، پس به چه علت کشور را دچار آن ضایعات کردید و به لبه پرتگاه بردید؟ ایشان با اشاره به اوضاع پرآشوب و خونین برخی کشورهای منطقه خاطرنشان کردند: می دانید اگر در فتنه ۸۸ خدا کمک نمی کرد و گروههای مردمی به جان هم می افتادند کشور به چه روز و روزگاری می افتاد؟ که البته خداوند نگذاشت و ملت هم بصیرت به خرج دادند….”. ****حالا قضاوت با خودتان****

  محمد حسین

  با سلام به اقای امیر وارسته اینکه درب دانشگاه ازاد را گل گرفت یک راه حل کوتاه ونزدیک بین است اساتید و مسولان دانشگاه این سایت را مطالعه میکنند دیدگاه خود را بدهید شاید کارگشا باشد

  محمد حسین

  با سلام به دوست عزیزم ا.م اولااگر یک تریبون در اختیار قرار بگیره فضای دانشگاه به این سمت کشیده نمیشه دوم این افرادی متخصص هستند که به دلیل جدا کردن خودی ها از غیر خودی ها در حال فرسوده شدن هستند

  یه دانشجو

  شکی در آن نیست،اما این دلیل نمیشه که خیانت موسوی و کروبی و همدستان و همفکرانشان به نظام و رهبری و انقلاب رو بی خیال شد. رهبر معظم فرمودند:«در جلسات خصوصی می‌گویند ما اعتراف می‌کنیم که تقلب اتفاق نیفتاده بود. خب اگر تقلب اتفاق نیفتاده بود چرا کشور را دچار این ضایعات کردید؟ چرا برای کشور هزینه درست کردید؟ چرا عذرخواهی نمی‌کنید.» این کلام ارزشمند صحت و درستی مسیر تمامی کسانی که دل در گرو انقلاب و نظام اسلامی دارند را در تأکید بر عذرخواهی فتنه‌گران در طول چهار سال گذشته و پس از اتفاقات سال ۸۸ نمایان می‌سازد. هنوز فراموشمان نشده است ظلمی که به نظام اسلامی از سوی فتنه‌گران و حامیان آنها وارد گردید، آبرویی که از نظام انتخاباتی‌مان رفت و فرصتی که به واسطه حضور ۴۰ میلیونی و ۸۵ درصدی مردم شریف کشورمان می‌توانست نصیب نظام اسلامی شود و تا سال‌ها دهان یاوه‌گوی مدعیان دروغین دموکراسی در غرب را ببندد.

  امیر وارسته

  در هرچی دانشگاه ازاده رو باید گل گرفت دانشگاه ازاد به جای این که به فکر پیشرفت و نو اوری و بالا بردن سطح علمی دانشجویانش باشه شده جولانگاه سیاست ولی متاسفانه تقلید کورکورانه باب شده .اینایی که شعار سر دادن از قبل برنامه شو داشتن .یادمون نره ۹میلیون رای و حتی بیشتر به سران فتنه یعنی چی ....هی فتنه فتنه میکنیم...الان دور دور دولت جدیده مردم رای دادن خودشون انتخاب کردن ....افراطیون هم باید سکوت کنن چون چاره ای نیست

  یه دانشجو

  آقای امیر وارسته سلام؛ این حرف شما که چون مردم به روحانی رای داده اند دیگر نباید از فتنه گفت، مصداق دادن آدرس غلط است؛طوری صحبت نکنید که انگار دعوا بین موسوی و احمدی نژاد بود و تمام شد. اینها سخنان رهبر معظم بعد از انتخابات ۹۲ است، در تاریخ۱۳۹۲/۰۵/۰۶ در دیدار بادانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی: ".... چرا و به چه دلیل مدعیان تقلب در انتخابات ۸۸ برای مواجهه با مسئله، به خیابانها اردوکشی کردند!؟ رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: بارها و بارها این سوال را نه در مجامع عمومی بلکه به شکلی که قابل پاسخ دادن باشد مطرح کرده ایم پس چرا جواب نمی دهند، چرا عذرخواهی نمی کنند؟ حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: در جلسات خصوصی می گویند تقلبی رخ نداده بود، پس به چه علت کشور را دچار آن ضایعات کردید و به لبه پرتگاه بردید؟ ایشان با اشاره به اوضاع پرآشوب و خونین برخی کشورهای منطقه خاطرنشان کردند: می دانید اگر در فتنه ۸۸ خدا کمک نمی کرد و گروههای مردمی به جان هم می افتادند کشور به چه روز و روزگاری می افتاد؟ که البته خداوند نگذاشت و ملت هم بصیرت به خرج دادند…"

  ا.م

  اولاآقای محمدحسین اگرشمامواضع هادی خامنه ای ازابتدای رهبری مقام معظم رهبری رابخوانی خواهی فهمیدکه مواضع ایشان همیشه اینگونه بوده است.ثانیاوقتی قراره خانم ف.ه ازاین ترم بیادانشگاه آزادرفسنجان به دانشجویان دکترادرس بده معلومه که دانشگاه آزادکرمان هم بهترازاین عمل نمی کنه ثالثااین آقایان اصلاح طلب که همیشه دم ازآزادی می زنن چراطاقت شنیدن دوکلام انتقادونظرمخالف راندارن وسریع فضاراامنیتی می کنن مگریادتون نیست در۹دی درشهرخودمدن هم برای چاپ یک نشریه چکارکردن

  اهل روستای مهدی آبادنوق

  مرگ بر فتنه گر مرگ بر ضد ولایت فقیه دورود بر خانه خشتی

  ...

  این یارو که موقع فتنه کلا علیه نظام مصاحبه می کرد، چرا نهادهای امنیتی استان جلوی سخنرانیش رو نگرفتن؟

  محمد حسین

  سلام به نظر شما دانشجویان مگر می دانستنداقای هادی خامنه ای چه مطالبی سخنرانی میکند که از قبل شعا های خود را نوشته و در جیب خود قرار داده اند جز این نیست که فقط قصد بوجود اوردن فضای سیاسی را داشته اند که به قول استاد هادی خامنه ای تقلید کورکورانه است در ضمن سایت خبری خانه خشتی نیز در تحریک اذهان عمومی بی تقصیر نیست

  دانشجوی دانشگاه آزاد

  این دانشگاههای آزاد اخیرا جایگاه فتنه گران شده است. مرگ برفتنه گران

  شهروند2

  بزودی پاتکی شدید علیه این حرکت انجام خواهد شد ... *** فتنه و فتنه گر، مهره سوخته اند ***
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان