دکتر آذین در جمع کشاورزان منتقد به طرح جمع آوری افاغنه:

اگر این روند ادامه داشته باشد تا چند سال دیگر افغانی ها در مجلس ایران نماینده دارند

  • شناسه خبر: 57409
اگر این روند ادامه داشته باشد تا چند سال دیگر افغانی ها در مجلس ایران نماینده دارند

شما فقط خود را می بینید و بحث امنیت جامعه را که با حضور اتباع افغانی به خطر افتاده نادیده گرفته اید .

خانه » آخرین اخبار » اگر این روند ادامه داشته باشد تا چند سال دیگر افغانی ها در مجلس ایران نماینده دارند

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از انارما، صبح دیروز یک شنبه دکتر آذین نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس شورای اسلامی برای افتتاح خانه بهداشت ساقی به روستای ساقی انار آمده بود که بصورت ناخودآگاه و بدون هماهنگی به درخواست کشاورزان اناری که در محل فرمانداری حاضر بودند به فرمانداری انار آمد و جلسه ای فوق العاده پیرامون طرح جمع آموری افاغنه در سطح شهرستان انار برگزار شد .

در این جلسه اکثریت به اتفاق کشاورزان به جمع آوری اتباع افغانی از سطح شهرستان انار معترض بودند و میگفتند بسیاری از امور کشاورزی و ساختمانی هست که تنها کارگران افغانی انجام دادن آن را به عهده میگیرند و افراد بومی زیر بار انجام آن نمیروند و بر این مبنا نیاز است که طرح ممنوعه بودن افاغنه در سطح شهرستان انار لغو شود.

دکتر آذین در این جلسه با انتقاد از کشاورزان گفت: شما فقط خود را می بینید و بحث امنیت جامعه را که با حضور اتباع افغانی به خطر افتاده نادیده گرفته اید .

وی افزود: در همین ماه های اخیر جنایات فجیعی از سوی همین اتباع افغانی در شهرستان هایی از جمله رفسنجان رخ داد و نیاز است با توجه به وضعیت موجود جمع آوری و ساماندهی شوند.

نماینده مردم انار در مجلس تصریح کرد: اگر این وضع موجود و روند افزایش افغانی ها در سطح کشور ادامه داشته باشد و حضور افغانی ها در کارهای مختلف ساماندهی نشود طولی نخواهد کشید که افاغنه در مجلس شورای اسلامی ایران نماینده هم خواهند داشت.

در ادامه این جلسه با توجه به وضع موجود و اعتراض کشاورزان مقرر شد که با تصمیم شورای تامین شهر، مصوبه ای به کرمان و از آنجا به کشور ارسال شود که در صورت تایید، طرح ممنوعه بودن حضور اتباع افغانی در منطقه انار لغو شود.

برچسب ها:
اگر این روند ادامه داشته باشد تا چند سال دیگر افغانی ها در مجلس ایران نماینده دارند
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • rasol

    ایکاش تو رفسنجان هم جمشون میکردن
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان