امام جمعه شهرستان رفسنجان خطاب به نمایندگان مجلس؛

تریبون مجلس تریبون انقلاب اسلامی است، نه تریبون دشمن و اسراییل و منافقین؛ نباید هر نطقی از این تریبون بیان شود

  • شناسه خبر: 54977
تریبون مجلس تریبون انقلاب اسلامی است، نه تریبون دشمن و اسراییل و منافقین؛ نباید هر نطقی از این تریبون بیان شود

امام جمعه رفسنجان خطاب به نمایندگان مجلس، خواستار مواظبت آنان در نطق های پیش از دستور مجلس شد.

خانه » آخرین اخبار » تریبون مجلس تریبون انقلاب اسلامی است، نه تریبون دشمن و اسراییل و منافقین؛ نباید هر نطقی از این تریبون بیان شود

به گزارش خبرنگار “خانه خشتی”، حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه شهرستان رفسنجان در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز با اشاره به فرمایش امیر المومنین علی (ع)، خودسازی را در میانه روی، قناعت و سبکبالی بیان کرد و گفت: خداوند نیز به حضرت داوود وحی کرده است که توانگری ام را در قناعت قرار داد اا مردم آن را در فراوانی مال می جویند و به همین دلیل آن را نمی یابند.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور نجات کشور از تحریم های ظالمانه بر ملت ایران را در قناعت دانست و افزود: باید از اسراف و تبذیر که موجب قهر خداوند می شود، بپرهیزیم.

وی در ادامه به سخن مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب نیز اقتصاد مقاومتی را تنها راه نجات کشور در مسائل اقتصادی بیان می کند و اظهار داشت: ایجاد اقتصاد مقاومتی به دست مردم است.

حجت الاسلام رمضانی پور خطاب به مدیران، کارگشایی از مردم را ضرورت بیان کرد و افزود: اتاق مدیران باید به روی همه باز باشد تا مردم مشکلاتشان را به مدیران بگویند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان ادامه داد: مدیران باید از جنس مردم بوده و برای مردم دغدغه داشته باشند و دل بسوزانند و به دنبال موارد قانونی و یا در برخی موارد اصلاح قوانین برای کارگشایی باشند تا مشکلات در نظام اداری کاهش یابد.

حجت الاسلام رمضانی پور به مناسبت های اخیر اشاره نمود و اهانت مجله فرانسوی به پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد و گفت: مسلماً دست های پنهان رژیم جعلی صهیونیست در این امر دخیل است.

وی به ایجاد اسلام هراسی در دنیا و تلاش دشمن برای جوسازی علیه مسلمانان را اشاره کرد و افزود: در محکومیت این اهانت و حمایت اروپایی ها از اهانت کنندگان ابراز تنفر می کنیم.

امام جمعه شهرستان رفسنجان هم چنین خطاب به نمایندگان مجلس، خواستار مواظبت آنان در نطق های پیش از دستور مجلس شد و اظهار داشت: تریبون مجلس تریبون انقلاب اسلامی است، نه تریبون دشمن و اسراییل و منافقین؛ نباید هر نطقی از این تریبون بیان شود.

حجت الاسلام رمضانی پور افزود: نمایندگان باید وقت خود را به رفع مشکلات ملت و کشور بگذارند و از مسائلی که موجب جریان سازی و جار و جنجال می شود، پرهیز نمود.

وی در ادامه از تیم مذاکره کننده هسته ای خواست از حق مسلم مردم کوتاه نیایند و افزود: این روزها شاهد احساس حقارت آمریکایی ها هستیم؛ لذا مذاکره کنندگان نگذارند آمریکایی ها ملت ایران را تحقیر کنند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان از برگزاری جمعه بازار در مجاورت مصلی انتقاد کرد و گفت: ایجاد جمعه بازار در مجاورت نماز جمعه وهم آمیز و ناراحت کننده است و امیدواریم در هفته های آتی شاهد برگزاری آن نباشیم.

وی خطاب به فروشندگان و خریداران جمعه بازار گفت: این اقدام مخالف صریح سوره جمعه است؛ چرا که در روز جمعه باید همگی کسب و کار را رها کنند و به سوی نماز بروند.

حجت الاسلام رمضانی پور از مسئولین نیروی انتظامی خواست نسبت به این حرکت شهرداری اقدام کنند.

امام جمعه شهرستان رفسنجان از افتتاح پرواز رفسنجان – مشهد در فرودگاه رفسنجان، استقبال کرد و گفت: این افتتاحیه را به فال نیک می گیریم؛ با ایجاد این امکان شهروندان با آسودگی خاطر می توانند به مشهد مقدس سفر کنند.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در پایان خواستار اقامه نماز استسقاء در روز دوشنبه آینده شد و افزود: اگر تا آن روز باران نبارد، نماز باران در محل مصلی اقامه خواهد شد و از همگان برای حضور قلبی در این نماز دعوت می کنیم.

وی ادامه داد: گسترش فضای مصلی با کمک مردم محقق می شود و اگر فردی برای اموات خود مبلغی را به ساخت سوله های مصلی اختصاص دهد، آن مکان را به نام عزیز از دست داده آن ها قرار می دهیم.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان اهانت به پیامبر خانه خشتی نماز جمعه رفسنجان نمایندگان مجلس
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • حرف حساب

    بسمه تعالی سلام امام جمعه رفسنجان در نماز جمعه ۲۶ دیماه مردم را به جلوگیری از اسراف و همچنین تلاش در جهت اقتصاد مقاومتی دعوت کردند. آیا ساخت ساختمان جدید مصلی مصداق اسراف نیست؟ در حالیکه ساختمان فعلی کافی و جوابگوی نیاز شهرستان است. آیا بجای صرف هزینه برای ساخت مصلی بهتر نیست که در راستای توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر افزایش تولید در جهت اقتصاد مقاومتی یک کارخانه ساخته شود تا هم اشتغالزایی شود و هم تولید افزایش یابد؟
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان