امام جمعه رفسنجان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار "خانه خشتی":

مطلب نشریه نظیر در مورد هاشمی رفسنجانی توهین کننده نبود/دسیسه داخلی پشت این قضیه است

 • شناسه خبر: 54218
مطلب نشریه نظیر در مورد هاشمی رفسنجانی توهین کننده نبود/دسیسه داخلی پشت این قضیه است

حجت الاسلام رمضانی پور گفت: مطلبی که در مورد هاشمی رفسنجانی در این نشریه چاپ شد حساسیت برانگیز نبود و تعجب من بر این است که چرا اینگونه حساسیت به خرج دادند؛ یعنی کسی جرأت نمی کند در کشور اسم کسی را ببرد؟!

خانه » آخرین اخبار » مطلب نشریه نظیر در مورد هاشمی رفسنجانی توهین کننده نبود/دسیسه داخلی پشت این قضیه است

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار خانه خشتی، ضمن اشاره به عدم شناخت اصل نشریه نظیر ، اظهار داشت: مطلبی که در خصوص حماسه ۹ دی در این نشریه چاپ شد مطلب خوبی بود و مطلبی هم که در مورد هاشمی رفسنجانی بیان داشتند توهین کننده و حساسیت برانگیز نبود و تعجب من بر این است که چرا اینگونه حساسیت به خرج دهند؛ یعنی در کشور کسی جرأت نمی کند اسم کسی را ببرد؟!

وی خاطر نشان کرد: هاشمی رفسنجانی رکن انقلاب و یکی از تأثیر گزاران در شکل گیری نظام بود و برای نظامی که خودش زحمت کشیده و تلاش و فداکاری کرده ولو اینکه جمعی بخواهند این نظام را براندازند بطور مثال فرزند خودش باشد؛ نباید ساکت می ماند و باید جلوتر از دیگران بود.

حجت الاسلام عباس رمضانی پور تصریح کرد: هاشمی باید کفن پوش وسط می آمد و از انقلاب و دستاوردها با چنگ و دندان دفاع می کرد ، ولی ما این را شاهد نبودیم و ایشان با سکوتشان مهر تأیید را در برخی هنجارشکنی ها و ساختارشکنی ها به وجود آوردند.

وی با تأکید به اینکه این گله مندی برای همه صاحب نظران بخصوص رهبر انقلاب نیز وجود دارد ، افزود: هاشمی رفسنجانی شخصیت پرتأثیری در شکل گیری نظام بود و انتظار و توقع ما از ایشان چیز دیگری است که باید به آن توجه شود.

امام جمعه رفسنجان با اشاره به انتظار و توقع امت حزب الله و دلسوزان نظام مقدس اسلامی از هاشمی رفسنجانی، گفت: انتظار ما براین بود وسط میدان بیایند و از ارزش ها  و رهبری دفاع و حمایت کنند.

وی با اشاره به عدم توهین مطلب چاپ شده در نشریه نسبت به هاشمی رفسنجانی، یادآور شد: اداره اطلاعات مأموریت داشته و کار دستگاه اطلاعاتی خارج از استان که تاکید داشتند جلوی این نشریه گرفته شود ، کارشان خلاف بود؛ زیرا این نشریه مطالب خوبی بیان کرده که هیچ کدام از وزیران دولت و حتی شخص رئیس جمهور چنین مطلبی را در خصوص حماسه ۹ دی و فتنه هایی که در کشور وجود داشته بیان نمی کنند.

حجت الاسلام رمضانی پور گفت: با تأکید دستگاه اطلاعاتی وزارت در این مورد ، احساس می کنم یک دسیسه داخلی وجود داشته و براساس این دسیسه داخلی این قضیه مطرح شده و کاری خارج از استان است.

وی با اشاره به مقصر نبودن اداره اطلاعات رفسنجان در این خصوص، افزود: این اداره مجری و مأمور بوده و از این قضیه که مورد خاصی نبوده ابراز ناراحتی کردند.

امام جمعه رفسنجان دفاع از حزب الله و بچه های حاضر در صحنه که همه جا پای انقلاب بودند و خواهند بود را وظیفه خود دانست و گفت: با حضور مردم در حماسه ۹ دی بر خود واجب دانستم که از بچه های حزب الله و ارزشی که کارنامه خوب و درخشانی در شهرستان دارند دفاع کنم.

وی در ادامه افزود: حرکت هایی که توسط بچه های حزب اللهی انجام می شود حرکت هایی سنجیده باشد و حساسیت برانگیز و تندروانه تلقی نشود.

حجت الاسلام رمضانی پور تصریح کرد: نقص عملی که آنها انجام داده اند زیاد حساسیت برانگیز نبود و اگر این نشریه در تجمع حماسی ۹ دی و در شهر هم پخش می شد هیچ مسئله ای نداشت.

وی خاطر نشان کرد: عملی که  از سوی دستگاه اطلاعاتی کشور صورت گرفته کار را حساس کرد و باعث شد کسانی که به این نشریه علاقه ای نداشتند پیگیر شوند و مطلب آن را بخوانند و دستگاه اطلاعاتی باعث حساس شدن این قضیه در بیرون از شهرستان و برانگیخته شدن مردم در خصوص مطالعه این مطلب شد.

برچسب ها:
اخباررفسنجان امام جمعه انقلاب حجت الاسلام رمضانی پور حماسه 9 دی خانه خشتی دسیسه داخلی رفسنجان فتنه 88 نشریه نذیر هاشمی رفسنجانی
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • عبدالله

  اصلاح طلبان و حامیان رفسنجانی هیچ اعتقادی به ولایت فقیه و رهبری امام خامنه ای ندارند و طبق قانون اساسی کسی که اعتقادی به نظام ندارد هرچند مدتی در خط نظام بوده باشد صلاحیت ندارد... لعنت بر احزاب شیطانی و گروههای منافق و لیبرالی که همصدا با دشمنان قسم خورده انقلاب از قبیل انگلیس ملعون و اسراییل غاصب سعی در پایمال کردن خون شهیدان و ارزشهای انقلابی دارند...زنده باد رهبری شجاع و تندرو در راستای ارزشها...

  کاظمی

  اگر اسم نشریه نظیر بوده پس چرا مدیر مسوول نشریه نذیر را از 3 عصر تا 2 بامداد تحت بازجویی قرار داده اند و تهدید کرده اند؟؟؟؟؟ بیاییم واقع بین باشیم!!!!!

  محمد

  شما به واسطه اقای هاشمی موقعیت تحصیل در قم پیدا کردید حالا به هاشمی توصیه میکنید جالبه

  محمد

  سونامی سرطان در رفسنجان بیدادمیکند سرمایه شهرستان در کرمان هزینه میشود امام جمعه هیچ صحبتی نمیکند کار به بحث های سیاسی بی پایه که میرسه از همه سیاسی تر میشود و مسِئول تر میشود نمیخواد آقا

  علیرضا

  این دولت فقط تا جایی که منافع شان حفظ شود آزادی بیان و قلم را شعار می دهند اما اگر انتقادی به کارشان شد امنیت را بهانه قرار داده و سد محکمی در برابر ارزشها میشوند.

  ناشناس

  جای مرحوم هاشمیان خالی که همه شما را سر جایتان بنشاند

  ناشناس

  شما بهتر است نگران وضعیت فرهنگی ومذهبی رفسنجان باشید که هر روز رو به افول است

  عباد

  درود بر امام جمعه مدافع حق. اف بر قدرت پرستانی که اگر سایه هاشمی از سرشان کوتاه شود، هیچ پناهگاهی ندارند! مشتی بی مایه که می خواهند از پشم سهل انگاری های هاشمی برای خودشان کلاهی ببافند.

  عباد

  درود بر امام جمعه مدافع حق. اف بر قدرت پرستانی که اگر سایه هاشمی از سرشان کوتاه شد، هیچ پناهگاهی ندارند! مشتی بی مایه که می خواهند از پشم سهل انگاری های هاشمی برای خودشان کلاهی ببافند.

  واقع بين

  چراپيامكتان به اسم نذير بود؟ در گروه چاپ كننده اين نشريه خاص يك مرد گير نمي آيد كه تمام تير وتركش ها را به سمت نذير مي فرستند؟ در حاليكه اسم اين نشريه نظير بوده چرا شما اصرار داريد نذير را بنويسيد

  واقع بين

  تيتر را اصلاح كنيد

  واقع بين

  نشريه نظير نه نذير

  ناصر

  باید همگان قدر عافیت امنیت در جمهوری اسلامی را که ثمره خون صدها هزار شهید و ایثار خانواده محترم شهدا و ایثارگران معزز است را بدانیم و باور داشته باشیم که این درگیری های به ظاهر ساده و از هر موضوعی بهر برداری جناحی کردن فضای آرام را به تنش های ناخواسته می کشاند . یادمان باشد به فرموده امام بزرگ « حفظ نظام از اهم واجبات است » و برای امتثال امر ایشان دفاع از ولایت فقیه و استقلال ، آزادی ، جمهوریت و اسلامیت نظام و لوازم آن از اهمیت حیاتی برخوردار است که همگان باید به آن توجه کنند . تجربه نشان داده است که افکار عمومی مردم رفسنجان در پی فضای سیاسی آرام و منطقی است . و در غیر این صورت چه بسا در بزنگاه انتخابات دست رد به هر دو جناح سیاسی شهر بزند . امام جمعه محترم ای کاش دایره ملاقات ها و جلساتشان را وسیع تر می کردند تا همه از فیض این جایگاه به لحاظ سیاسی و اجتماعی برخوردار شوند تا خدای ناکرده شائبه خطی عمل کردن نتواند محملی اثباتی پیدا کند . امام جمعه باید ملجاء همه آحاد و گروه های سیاسی و ... باشد . اگر امروزه در هر جایی از این مهم غفلت می شود آسیبی است که اگر زود به درمانش نپردازیم پشتوانه اجتماعی از جایگاه رفیع نماز جمعه را کم رنگ می کند . جایگاه امام جمعه باید از چنان رفعتی برخوردار باشد که فصل الخطاب قرار گیرد و اگر چنین نباشد خیلی نتوانسته ایم در جهت تعالی این جایگاه حرکت کنیم .

  M.va

  درخواست از نمایندگان استان خصوصا رفسنجان برای سوال از وزیر فراموش نشود

  پرستو

  تشکر ویژه از حمایت امام جمعه محترم شهرمان. به جای برخورد با عوامل اصلی فتنه آمده اند سر مس گر را در شوشتر بزنند،نامردیه والا.

  عمار

  سلام خیلی جالبه بعضی ها فتنه کردند که نظام را و اصل ولایت فقیه را براندازند ؛ که به حول و قوه الهی روز به روز خوار تر و رسواتر شدند و خواهند شد. اما بچه حزب الهی هایی که همیشه گوش به فرمان بالاترین مقام اجرایی کشور هستند باید بازداشت شوند و جواب رک گویی خود را پس دهند. مقام معظم رهبری (حفظه الله) در شروع کار دولت متذکر شدند که مبادا این بچه مذهبی و حزب الهی ها را به بهانه گوناگون از صحنه به در کنید اما مثل اینکه گوش شنوایی نیست. بازپرس ونیروی ویژه خارج از استان برای جائی که امام جمعه ولایی مان میگویند توهینی نبوده جای بسی سوال دارد. این تذهبون.

  Javad

  امام جمعه معزز ٠نظرات مردم را درنظرداشته باشيد وپيام مردم راكه ازخرداد ٩٢اعلام شدرانيزنگاه كنيد وبعدا عقايدحزبي خودراتحميل كنيد٠ضمناسكان امامت جمعه مقدس است وسيستم امنيتي نظام هم مصالح مملكت راميبيند٠حركات خودسرانه بچه ها ي افراطي دررفسنجان تازگي ندارد٠ يك روز بهم زدن نمازجمعه ديگرروزي تفرقه افكني 'برخوردبا بهاييت وحالاايجادتنش درروز نه دي ودعوت از سخنراني بي انصاف وافراطي وجو ساز٠افسوس كه دراين دولت هم مديران اجرايي ما خارج ازگردونه دولت اند!!!!!!!!!خداوند ماراهدايت كند وعاقبتمان راختم بخير

  همشهری

  از مواضع انقلابی امام جمعه شهرمون تشکر وحمایت میکنیم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان