دادستان رفسنجان:نماینده مجلس باید سمبل قانون‌گرایی باشد

  • شناسه خبر: 523
دادستان رفسنجان:نماینده مجلس باید سمبل قانون‌گرایی باشد

به گزارش «خانه خشتی» دادستان رفسنجان گفت: شخصی که قرار است در مجلس قانون‌گذاری کند، باید خود بیشتر از دیگرا‌ن تابع قانون باشد. سید ‌محمود علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان اظهار داشت: کاندیداها باید حریم‌ها و حرمت‌ها را حفظ کنند و از تخریب یکدیگر بپرهیزند.وی گفت: کسی که می‌خواهد در جایگاه قانون‌گذاری […]

خانه » رفسنجان » دادستان رفسنجان:نماینده مجلس باید سمبل قانون‌گرایی باشد

به گزارش «خانه خشتی» دادستان رفسنجان گفت: شخصی که قرار است در مجلس قانون‌گذاری کند، باید خود بیشتر از دیگرا‌ن تابع قانون باشد.
سید ‌محمود علیزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رفسنجان اظهار داشت: کاندیداها باید حریم‌ها و حرمت‌ها را حفظ کنند و از تخریب یکدیگر بپرهیزند.وی گفت: کسی که می‌خواهد در جایگاه قانون‌گذاری در مجلس حضور داشته باشد، باید خود بیشتر از دیگران تابع قانون باشد و مرز قانون را حفظ کند.علیزاده با اشاره به چگونگی تبلیغات کاندیداها از سوی مطبوعات ابراز داشت: مطبوعات نباید خلاف قانون از شخصی تبلیغ کنند، زیرا زمان تبلیغات سپری می‌شود و چهره نشریه و مطبوعه در نظر مردم می‌ماند.

وی تصریح کرد: مردم در انتخاب خود عملکرد چند روزه کاندیداها در زمان تبلیغ را هم مدنظر قرار می‌دهند و بر‌اساس عملکرد این روزها انتخاب می‌کنند.علیزاده بیان داشت: مردم خوب را از بد تشخیص می‌دهند، زیرا سال‌ها در صحنه‌ هستند و می‌دانند چه کسی به دردشان می‌خورد.وی ولایت‌مداری و پایبند بودن کاندیدا به اصول و قوانین جمهوری اسلامی مبنا و ملاک انتخاب دانست و ابراز داشت: کسی که در خط ولایت باشد، مورد اعتماد مردم و پیروزی با آنها است.

علیزاده هر‌گونه گزارش از هر مرجعی را مبنی بر تخلف کاندیدا یا ستاد تبلیغاتی وی را با برخورد قاطع دادسرا و قانون روبه‌رو دانست و گفت: قانون برای همه یکسان است و بدون توجه به حاشیه‌ها و مسائل اجتماعی با متخلفان برخورد می‌کند.

برچسب ها:
نماینده مجلس باید سمبل قانون‌گرایی باشد
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان