یادداشت/ بهناز شریفی

تحول اداری از روابط عمومی ها آغاز شود

  • شناسه خبر: 52024
تحول اداری از روابط عمومی ها آغاز شود

مهم ترین عنصر ارتباط مردم با مسئولین روابط عمومی ها هستند، و قوت در این حوزه عامل اصلی ایجاد انگیزه و توان در سایر بخش هاست.

خانه » آخرین اخبار » تحول اداری از روابط عمومی ها آغاز شود

به گزارش “خانه خشتی”، «در دوره‌ای که ما هستیم، سیستم را به گونه‌ای مدیریت می‌کنیم که به روز باشد تا نفر بعدی که آن را تحویل می‌گیرد، سیستم خوب و کارآمدی را دریافت کرده باشد». این جمله گوشه ای از صحبت های فرماندار رفسنجان در نشست کمیسیون تحول اداری است که در آن به افزایش بهره وری و تقویت انگیزه کارمندان ادارات اشاره شد.

حال که مهم ترین عنصر ارتباط مردم با مسئولین روابط عمومی ها هستند، و قوت در این حوزه عامل اصلی ایجاد انگیزه و توان در سایر بخش هاست، می طلبد با رفع روزمرگی در حوزه روابط عمومی ها به عنوان نهاد مرتبط با مردم، مشکلات سازمانی رفع شده و مجموعه ای قدرتمند ایجاد شود.

اکنون روابط عمومی های شهرستان رفسنجان با فعالیت های کم و بیش در ادارات ابراز وجود می کنند و برخی نیز چون قبل در رکود باقی مانده اند و جنبشی نداشته اند.

جای بسی تشکر است که بسیاری از روابط عمومی ها با مدیریتی قوی و با پیگیری های متعدد و تداوم ارتباط خود با مردم، علاوه بر اطلاع رسانی به وظیفه خود به خوبی عمل نموده اند و همواره در تعامل با مدیران دیگر روابط عمومی ها هستند.

در کنار این فعالیت های گسترده از روابط عمومی های رفسنجان، برخی دیگر به جای اینکه به دنبال پوشش اخبار حوزه فعالیت خود باشند، نه تنها به هدف این حوزه مهم نمی اندیشند، و منبعی برای سایر رسانه ها نیستند، که خود عامل کپی پیست خبری و انتشار اخبار بدون ذکر منبع هستند.

اکنون که شورای تحول اداری در شهرستان رفسنجان راه اندازی شده و به حکم فرماندار همگی در جهت توسعه شهر و پویایی ادارات به صف شده اند، امید داریم شاهد تحرک روابط عمومی های ادارات باشیم تا مطالبه گری به وظیفه ذاتی هر اداره تبدیل شود.

ادامه دارد …

برچسب ها:
اخبار رفسنجان بهناز شریفی تحول اداری رفسنجان خانه خشتی روابط عمومی های رفسنجان فرماندار رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مهدی

    اره درست روابط عمومی نقش مهمی را میتونه ایفا کنند اما فکر کنم تو شهر ما اهمیت داده نمشه یا متوجه نقش ان نیستند انشالله شاهد تحول اداری در این قسمت باشیم انشالله
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان