فرمانده پایگاه مقاومت نمونه رفسنجان در گفت و گوی صمیمانه با خانه خشتی:

دست تک تک بسیجیان پایگاهم را می بوسم

 • شناسه خبر: 51061
دست تک تک بسیجیان پایگاهم را می بوسم

فرمانده پایگاه شهید مصطفی خمینی(ره) رفسنجان گفت: باید برای بسیجیان وقت بگذاریم، پایگاه باید به موقع باز باشد و از حضور جوانان و نوجوانان استقبال شود، در کارهایم از شهداء کمک میگیرم.

خانه » آخرین اخبار » دست تک تک بسیجیان پایگاهم را می بوسم

به گزارش “خانه خشتی“، برگزیده شناخته شدنش در جشنواره سراسری مالک اشتر بهانه ای شد تا با او گفت و گوی صمیمانه ای ترتیب دهیم و رمز موفقیتش را جویا شویم:

علی مهدویان فرمانده پایگاه مقاومت شهید مصطفی خمینی رفسنجان در آغاز کلامش هفته بسیج را به همه فعالان این عرصه و بسیجیان شهرستان تبریک گفت.

او سایر فرماندهان پایگاه های مقاومت شهرستان را پیشتر از خود دانست و افزود ” آنها با دل و جان و بدون هیچ چشم داشتی کار می کنند و خدمت به بسیج را وظیفه خود می دانند و این تقدیر شایسته آنان است”، از این سخنانش می شد به تواضعش پی برد.

مهدویان سال تاسیس پایگاه مقاومت شهید مصطفی خمینی(ره) رفسنجان را سال ۱۳۶۱ عنوان می کند و یاری شهداء و برکت خون آنان را پشتوانه ی پایگاه معرفی کرد.

وی همکاری و یاری تمامی اعضای پایگاه را در کسب این موفقیت خود دخیل دانست.

مهدویان ابراز خرسندی کرد که از طریق این مصاحبه می تواند لوح افتخار سازمانی که در جشنواره به او اهدا شده است را به کلیه بسیجیان شهرستان ابلاغ نماید.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی رفسنجان2

رمز موفقیت فرمانده پایگاه نمونه

فرمانده پایگاه شهید مصطفی خمینی(ره) رفسنجان از دلائل موفقیتش گفت: باید برای بسیجیان وقت بگذاریم، پایگاه باید به موقع باز باشد و از حضور جوانان و نوجوانان استقبال شود، در کارهایم از شهداء کمک میگیرم.

بیشتر از ۷۰ درصد برنامه های این پایگاه در زمینه تربیت و آموزش و در قالب حلقه های صالحین اجرا میگردد، در این حلقه ها احکام شرعی، آسیب های اجتماعی ، مسائل روز و … مطرح میشود.

او ادامه داد : من خودم فرهنگی هستم و همیشه به بسیجیانم گفته ام که اول درس و بعد پایگاه، اولویت آنان باید کسب علم باشد.

مهدویان هم اکنون مسئول آموزشگاه شهید ارسلان( متوسط دوره اول) رفسنجان است و نزدیک به ۲۵ سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش را دارد.

او گفت: در این راه همگام با بسیج و آموزش و پروش خلیلی چیزها را از بسیج آموختم و در آموزش بکار بردم و خیلی چیزها را از اموزش و پروش در بسیج بکار برده ام و موفق بودم.

او یکی از عواملی که موجب جذب جوانان و نوجوانان از سراسر شهر در این پایگاه مقاومت شده است را ارتباط با مدارس آنان دانست و گفت: با همکاری مسئولان مدارس، بسیجیانی که در یک دوره مشخص به پپیشرفت درسی برسند از سوی پایگاه مقاومت مورد تشویق و تقدیر قرار میگیرند.

این فرمانده پایگاه تربیت را الویت اصلی برنامه های پایگاه دانست و این را هم گفت که روشنگری مربیان و سرگروه های حلقه های صالحین در زمینه ماهواره نیز تاکنون در چند مورد موجب جمع شدن این بلای خاموش از میان خانواده ها شده است.

2فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی رفسنجان

تحقق اقتصاد مقاومتی زمینه ساز حرکت کشور به سمت آبادانی

علی مهدویان در ادامه به فعالیت های بسیج سازندگی پایگاه خود در زمینه اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی از تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب است و این مهم در چندین مورد توسط بسیجیان این پایگاه اجرا گردیده است.

وی افزود: اعطای وام های خود اشتغالی از سوی پایگاه به بسیجیان عرصه ای را برای آنان فراهم نموده است تا در زمینه های مختلف از جمله پرورش و تولید قارچ؛ پرورش دام و طیور و … بتوانند ایجاد شغل کنند.

مهدویان تحقق این اقتصاد را موجب حرکت کشور به سمت آبادانی دانست و گفت: یکی از چیزهایی که نمیگذارد تا تحریم ها اقتصادمان را را فلج کند همین اجرای اقتصاد مقاومتی است.

همراه با خانواده ام به داشتن عنوان بسیجی افتخار می کنیم

علی مهدویان دارای دو فرزند دختر است که هردوی آنها یکی در ۱۴ سالگی و دیگری در ۱۷ سالگی عنوان بسیجی را دارند، همسر او نیز یکی از بسیجیان فعال شهرستان است ، او حتی از خاطرات خانواده بسیجی خود نیز گفت، آن زمان که برای برپایی یادواره شهدا به مدت یک ماه با افتخار و نیت پاک برای بسیجیان غذا پخته اند.

او به داشتن عنوان بسیجی برای خود و خانواده اش افتخار کرد و گفت: اگر یکی از ما بسیجی نبود شاید نمی توانست شرایط دیگری را درک کند ولی این افتخار موجب شده است تا همه خانواده با هم در این راه مقدس قدم بگذاریم.

وی در مدت خدمت به عنوان فرمانده پایگاه دو بار به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شده است ، او نورانیت و جذابیت ایشان را وصف نشدنی عنوان می کند و سخنان ایشان را چراغ هدایت همگان .

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مصطفی خمینی رفسنجان3

دست تک تک بسیجیان پایگاهم را می بوسم

فرمانده پایگاه مقاومت شهید مصطفی خمینی(ره) رفسنجان میزان روی آوری جوانان و نوجوانان به بسیج و پایگاه های مقاومت در سال های اخیر را بیشتر دانست و دلیل آن را مطرح شدن بحث تربیت و آموزش و برپایی حلقه های صالحین در سطح پایکاه ها عنوان کرد.

علی مهدویان ادامه داد: دست تک تک بسیجیان پایگاهم را می بوسم، آنان خود تنظیم کننده برنامه های پایگاه هستند و همچنان از حضور شان در پایگاه با آغوش باز استقبال می کنم.

به گفته ی او پایگاه شهید مصطفی خمینی(ره) دارای بیشترین تعداد حلقه ی صالحین در سطح پایگاه های مقاومت شهرستان است و از سن ۱۱ سال تا ۶۲ سال بسیجی پذیرفته است.

او همچنین به حضور اقشار مختلف مردمی در میان اعضای حلقه های صالحین از فرهنگی و معلم گرفته تا کارمند و بازاری و دانش آموز اشاره کرد.

مهدویان در خلال صحبت هایش از برخی مسئولین نیز تقدیرکرد، از شهردار رفسنجان که زمینی را برای ساخت پایگاه مقاومت در اختیار وی قرار داده و با کمک ناحیه مقاومت شهرستان ومردم تاکنون نیمی از آن ساخته شده است و همچنین از همکاری مدیریت آموزش و پروش شهرستان جهت حضور وی در جشنواره.

او در پایان صحبتش بسیج و پایگاه های مقاومت را سدی در برابر هجوم فرقه های انحرافی جدید به جوانان دانست و گفت: جوانان اگر بخواهند در برابر این هجمه و جنگ نرم دشمن حفظ شوند به بسیج پناه ببرند، بسیج جایگاه مقدسی است که می توان آن در این زمانه هم طراز با حضور در مساجد دانست.

برچسب ها:
اخبار رفسنجان جشنواره مالک اشتر خانه خشتی رفسنجان فرمانده پایگاه نمونه هفته بسیج
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • مجید

  سلام میشه آدرس دقیق پایگاه بدین ممنون میشم

  مصطفی نظری

  باعرض سلام و خسته نباشی خدمت مدیر توانا و محبوب مام. باتبریک فراوان وارزوی موفقیت بیشتر باری شما

  علیرضاذوالفقاری

  با سلام.من شخصاًازاقای مهدویان تقدیر وتشکرمیکنم

  حمید مجیدی از مهانهشهر

  باعرض سلام خدمت مدیر توانا وکوشا که در مدرسه ی ارسلان خدمت می کند من دانش آموز مدرسه ی ارسلان هستم واز زحمات شما بسیار ممنونم

  حمید مجیدی از مهانهشهر

  سلام آقای مهدویان من هم از شما سپاس گذار هستم من دانش آموز مدرسه ی ارسلان هستم واز زحمات شما بسیار ممنونم

  حمید غلامرضایی

  با سلام وعرض ادب خدمت دوست عزیز وقدیمی ام فرمانده توانا ولایق با تبریک فراوان وارزوی موفقیت هرچه بیشتر برای شما

  علی مهدویان

  سلام خدمت دوست عزیزم شما به بنده لطف دارید.ارزومند ارزوهایتان هستم.

  رضا

  سلام وتبریک خدمت فرمانده نمونه وبزرگوارخودم منم خدارا شاکرم که الگوی چون شما سر راه هم قرار داد .من الله توفیق

  علی مهدویان

  سلام بنده هر چه دارم از زحمات بی وقفه شما بزرگواران میباشد و این موفقیت را مدیون شما هستم.

  جمال زاده

  عرض سلام و ادب و احترام و عرض تبریک خدمت فرمانده عزیزم.

  علی مهدویان

  با عرض سلام خدمت شما ما هرچه داریم از شما فرمانده ی بزرگوار داریم

  قاسم ش

  باسلام خوشحالم که فرمانده عزیزم عنوان بهترین فرمانده شهرستان را کسب نمود، ایشان بهترین فرمانده استان نیز میباشد منم دستان شما را میبوسم تا بتوانم گوشه ای از زحمات بی حدشما را جبران کنم امیدوارم همیشه سربلند وپیروز باشید صمیمانه خرسندم و مایه ی افتخار است که در کنار شما هستم التماس دعا

  علی مهدویان

  باسلام از شما دوست عزیز سپاس گذارم شما با زحمات بی دریغتان در پایگاه و دوستیتان با بنده همه چیز را جبران کرده اید من هم ارزوی سربلندی برای شما دارم من هم از شما التماس دعا دارم

  زينلي پور

  اقاي مهدويان شما باعث افتخار ما بسيجيان هستيد به خودم مي بالم که اين چنين فرماندهي دارم. با تشکر از زحمات شما.

  علی مهدویان

  من هم به خودم می بالم که چنین بسیجیانی کار میکنم.

  امیرمحمد گل محمدی

  با تشکر از زحمات جناب عالی با آرزوی موفقیت آقای علی مهدویان

  علی مهدویان

  ممنون متشکر از لطف شما.

  محمدحسین طالبی

  با تشکر از زحمات شایان شما و ضمن خسته نباشید. تبریک

  علی مهدویان

  خیلی ممنون از لطف نظر ارزنده شما ان شاالله در مراحل زندگی موفق و موید باشید.

  سالاری

  بسیار عالی ...

  ناصر محمدی

  ضمن تبریک به اقای علی مهدویان بهترین فرمانده شهرستان و خسته نباشید به ایشان و تمامی نیروهای این پایگاه. ومن الله توفیق
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان