امام جمعه رفسنجان در گفت و گو با خانه خشتی:

تحت هیچ شرایطی با فتنه گران همکاری نمی کنیم/ اگر می دانستم حسین مرعشی در جلسه شرکت می کند، امکان نداشت حضور یابم

 • شناسه خبر: 49803
تحت هیچ شرایطی با فتنه گران همکاری نمی کنیم/ اگر می دانستم حسین مرعشی در جلسه شرکت می کند، امکان نداشت حضور یابم

امام جمعه رفسنجان از عدم صداقت مسئولان کارگروه اقتصادی ایثارگران گلایه کرد و گفت: آنها میبایست از قبل ما را در جریان می گذاشتند.

خانه » آخرین اخبار » تحت هیچ شرایطی با فتنه گران همکاری نمی کنیم/ اگر می دانستم حسین مرعشی در جلسه شرکت می کند، امکان نداشت حضور یابم

حجت الاسلام عباس رمضانی پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار “خانه خشتی”، در خصوص چرایی شرکت ایشان در جلسه ای با حضور حسین مرعشی از محکومین فتنه ۸۸ در رفسنجان، اظهار داشت: ما از سوی ایثارگران برای شرکت در کارگروه اقتصادی دعوت شده بودیم و هیچ اطلاعی در مورد حضور حسین مرعشی در جلسه نداشتیم، آقای مرعشی در میان صحبت های من از راه رسیدند و در آن شرایط اصلاً صلاح نبود به عنوان اعتراض جلسه را ترک کنم.

امام جمعه رفسنجان ادامه داد: اگر می دانستم آقای حسین مرعشی قرار است در این جلسه شرکت کند، امکان نداشت حضور یابم؛ بنده در صحبت هایم اسم ایشان را نبردم و حتی خیر مقدم هم نگفتم، حتی آقای مرعشی هنگام خروج خداحافظی نکرد.

وی افزود: اگر چه تغییر مکان برگزاری جلسه و تشکیل آن در منزل فرزند امام جمعه فقید رفسنجان تا اندازه ای جهت دهی را مشخص کرده بود، اما حساسیتی به خرج ندادیم و آن را بلا اشکال می دانیم زیرا وجود تفاهم و دوستی ها را در پیشرفت شهرستان به فال نیک می گیریم.

امام جمعه رفسنجان از عدم صداقت مسئولان کارگروه اقتصادی ایثارگران گلایه کرد و گفت: متأسفانه مسئولین کارگروه صداقت به خرج ندادند؛ آن ها می بایست از قبل ما را در جریان می گذاشتند.

رمضانی پور با اشاره به اقدام جمعی از ایثارگران در خصوص تشکیل جلسه پیرامون مسائل اقتصادی شهرستان، بیان داشت: این کارگروه در راستای ستاد توسعه مثلث اقتصادی کشور تشکیل شده و ائمه جمعه به عنوان ناظر در آن حضور دارند و قبلاً هم جلساتی با هماهنگی رابط ایشان آقای حسین مؤمنی در طبقه فوقانی بانک تعاون اسلامی واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی تشکیل شده بود.

وی افزود: در جلسه اخیر نیز پیامکی از سوی کارگروه دریافت کردیم و به اتفاق فرماندار، نماینده مردم در مجلس و شهردار شرکت کردیم اما از حضور آقای حسین مرعشی بی اطلاع بودیم.

حجت الاسلام رمضانی پور با تأکید بر عدم اطلاع فرماندار و نماینده مردم در مجلس نسبت به حضور حسین مرعشی در جلسه، ابراز داشت: ما تاکنون هیچ عدم صداقتی از فرماندار ندیده ایم و ایشان تا به حال با ما صادق بوده و در مسائل فرهنگی، مذهبی و معنوی مشارکت خوبی داشته اند.

وی در ادامه نفاق محکومین فتنه ۸۸ را در سلب حمایت مسئولین شهرستان از آنان مؤثر خواند و افزود: ما با هر گروه و سلیقه و گرایشی که برنامه ای در جهت پیشرفت شهرستان و ایجاد صنعت و اقتصاد مقاومتی داشته باشد، همکاری می کنیم ولی با کسانی که در فتنه ۸۸ و حادثه کوی دانشگاه در سال ۷۸، نقش داشته ولو محکوم نشده باشد، تحت هیچ شرایطی حاضر به همکاری نیستیم.

برچسب ها:
آذین اخبار رفسنجان امام جمعه رفسنجان ایثارگران حسین مرعشی خانه خشتی سپاه ستاد مثلث توسعه اقتصادی شیخ محمد هاشمیان فتنه 88 فرماندار رفسنجان کارگروه اقتصادی شهرستان رفسنجان کوی دانشگاه
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علی

  ایثارگران ؟؟؟ همه ی این عزیزان بازنشسته هستند ویک بسیجی نیز در بین آنان نیست

  mohamad

  ما رفسنجانی ازافراد که فقط ادا میکنند ما ازهمه بهترونیم ضربه میخوریم تا کی میخواهیم سرمان را داخل برف کنیم وقتی شخصیت به این مهمی (آقای مرعشی )که داخل کشور شناخته شده است وبه ایشان احترام میگذارند ما این چنین بگویم ،اگر این فتنه نبود معلوم نبود دیگه چی میخواستن بگویند ،تا کی میخواهید با این حرفها مردم را سر درگم کنید

  علیرضا

  امام جمعه محترم شما باید این کار را محکوم کنید که دیگر شما را دور نزنند. حداقل در نماز جمعه یکبار دیگر عاملین و محکومین فتنه 88 را محکوم کنید.

  يك رفسنجاني

  از سوی ایثارگران برای شرکت در کارگروه اقتصادی دعوت شده !!!!!!!!!!!،تشکیل آن در منزل فرزند امام جمعه فقید رفسنجان ؟؟؟؟؟خيلي جالبه اعضاء جلسه كي بودند ؟ فرماندار چي بوده ؟

  رضایی

  با سلام، بهتر است این گونه مطالب را به عرض مردم نرسانید و موجب وهم در جامعه نشوید و خود شخصا به پیگیری موضوع با شخص فرماندار و سران شهرستان بپردازید و رسالت خود را آنگونه که درست است انجام دهید و اگر قرار است رخدادی خطرناک در آینده شهرستان اتفاق افتد جلویش را بگیرید اینگونه که شما عنوان می کنید اذهان عمومی شاید هضم این مساله را نداشته باشند باتشکر

  همشهری

  خیانتی که حسین مرعشی به رفسنجان کرده کسی نکرده است اولیش اینکه در زمان استانداریش سرچشمه را که در حوزه جغرافیایی رفسنجان است را ملی کرد و عواید آن را در کل استان ( بخوانید بم و ماهان و هفت باغ و ... ) هزینه کردند چطور گل گهر مال سیرجان اسن خاتون آباد مال شهربابک ولی سرچشمه ملی است. دوم اینکه در زمان استانداریش نگذاشت هیچ بودجه ای به رفسنجان بیاید چونکه میگفت رفسنجون پولدار است و خیر داره و ... آری اینچنین است برادر

  میثم خدابخشی

  نیگا کنین اگه مرعشی خائنه مسولان بگیرن اعدامش کنن و اگه نیست اینقد کشدار و سیاسی حرف زدن فقط و فقط حفظ موقعیتهای شخصی است . با احترام به امام جمعه محترم باید برای ارتقاء شهر از همه ظرفیتها بهره برد حتی اگر مرعشی باشه.

  محمد

  امام جمعه محترم ایا حضرت عالی پا پشتیبانی امـثال خانواده مرعشی به اینجا نرسیده اید انتقاد من به حضور اقای مرعشی در این گونه جلسات است که شان ایشان به عنوان افتخار نه تنها رفسنجان بلکه کل استان این گونه شکسته میشود البته این را میتوان به پای خضوع وافتادگی این انسان شریف گذاشت

  محمد2

  چقدر متکبرانه کلام می گویید. شما حق ندارید اینگونه مردم را مدیون خانواده ای خطاب کنید. در رد حرف شما: 1- سرنوشت طلحه و زبیر را در نظر داشته باشید. 2- به قول حضرت روح الله (ره) ملاک حال فعلی افراد است والسلام
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان