همزمان با ماه عزای حسین (ع)

دوربین خانه خشتی در یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان

 • شناسه خبر: 49783
دوربین خانه خشتی در یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان

نهمین یادواره ۹ شهید گرانقدر کوی شهید جهاندیده رفسنجان در محل تکیه حضرت رقیه (س) منطقه اسدآباد برگزار شد.

خانه » دوربین خانه خشتی در یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان

به گزارش “خانه خشتی”؛

یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (2) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (3) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (4) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (5) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (6) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (7) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (8) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (9) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (10) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (11) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (12) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (13) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (14) یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان (15)

انتهای پیام/ب/ب

برچسب ها:
خانه خشتی رفسنجان شهدا کوی شهید جهاندیده همزمان با ماه عزای حسین ع یادواره یادواره شهدای کوی شهید جهاندیده رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • میزبان

  به نظر بنده باید از چنین بچه هایی که اینقدر به شهداء ارادت دارند تقدیر و تشکر بعمل آید استعدادیابی شود و از این گنجینه ها در جایی که نیاز باشد استفاده شود تا موجب شکوفایی استعداد آنها شود و چنین بچه هایی احساس دلگرمی بیشتری نسبت به شهر خود پیدا میکنند. با تشکر از شما بزرگواران

  همسایه

  جای تشکر و تقدیر دارد از افرادی که با زحمات زیاد این مراسم را برگزار کردند.در پاسخ این دوست عزیز بله به هرحال در آن وقت شب خواب هم ازکارهای مهم است.مسولین خسته نباشند خیلی کارمهم دارند. اصلاً برای نمازهای واجب هم کفش از پایشان در نمی آید.

  میزبان

  با تشکر از تصویربردار محترم خانه خشتی که با مهارت تمام از همه لحظه ها عکس گرفتند آنقدر با مهارت که از کوچکترین عضو که یک دختر کوچوی عزیزی که در وصف شهداء جمله های بسیار قشنگی گفتند خیلی با رسا و زیبا بیان کردند.

  آشنا

  با تشکر از همه دست اندرکاران ستاد یادواره شهداء کوی شهید جهاندیده انشاالله اجر زحمات خالصانه خود را از سرور و سالار شهیدان خواهند گرفت و خوشا به سعادت شان که درک خدمت به شهداء را دارند.

  همشهری

  محله ی مستضعفین ! کمی اغراق است ولی بله به نظر مسولین کارهای مهمتری دارند ..!در ضمن بسیار با کیفیت اجرا شد تبریک می گم به همه ی دست اندرکاران

  آشنای غریب

  چقدر شهدا غریب هستند در این یادواره این جانب از اول تا آخر مراسم بودم حتی یک مسؤل هم پایش را در این مراسم نگذاشت و با توجه به اینکه به گفته برگزار کنندگان این یادواره هر ساله 12 محرم برگزار می شود ولی هیچ یک از مسولین در این مراسم شرکت نکردند جای تأسف است زیرا این یادواره در محله مستضعفین برگزار می شود و این 9 شهید را هیچ کس نمی شناسد.
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان