تاخیر ۵ ماهه حق الزحمه «کار دانشجویی»/”نقاد” خوب ندارید، مجوز اکران نمیدیم/آشفتگی فرهنگی در دانشگاه علمی کاربردی/توزیع فیلم ترویج همجنسگرایی در یک دانشگاه

  • شناسه خبر: 4702
تاخیر ۵ ماهه حق الزحمه «کار دانشجویی»/”نقاد” خوب ندارید، مجوز اکران نمیدیم/آشفتگی فرهنگی در دانشگاه علمی کاربردی/توزیع فیلم ترویج همجنسگرایی در یک دانشگاه

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، از دانشگاه های مختلف خبرهایی بدست آورده است که در ذیل می‌آید: اعتراض به دلیل رفتار یک استاد در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز اخیراً تعدادی از دانشجویان ارزشی دانشکده فنی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز با مراجعه به آموزش این دانشکده نسبت به رفتارهای یکی از […]

خانه » آخرین اخبار » تاخیر ۵ ماهه حق الزحمه «کار دانشجویی»/”نقاد” خوب ندارید، مجوز اکران نمیدیم/آشفتگی فرهنگی در دانشگاه علمی کاربردی/توزیع فیلم ترویج همجنسگرایی در یک دانشگاه

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، از دانشگاه های مختلف خبرهایی بدست آورده است که در ذیل می‌آید:

اعتراض به دلیل رفتار یک استاد در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

اخیراً تعدادی از دانشجویان ارزشی دانشکده فنی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز با مراجعه به آموزش این دانشکده نسبت به رفتارهای یکی از اساتید این دانشکده به نام دکتر «ب» (استاد درس کارآفرینی) اعتراض کردند و خواستار برخورد مسئولان دانشکده با این استاد به دلیل بیان حرف هایی خارج از شئونات کلاس و دانشگاه شدند.

گفته می شود این استاد دانشگاه در کلاس های درس خود بی پروا دانشجویان را مورد تمسخر قرار داده و به گفتن حرف های سخیف و رکیک می پردازد.

لازم به ذکر است وی بارها در کلاس درس بی بند و باری خود را اظهار نموده و دلیل آن را حضور دراز مدت خود در خارج از کشور عنوان نموده است.

بروز سوختگی برای دو دانشجو در دانشگاه آزاد واحد فلاورجان

خبر دیگر اینکه، اخیراً دو دانشجوی دختر رشته بیوشیمی در دانشگاه آزاد واحد فلاورجان در حالیکه مشغول آزمایش بودند، دچار حادثه شدند.

این در حالی است که استاد آزمایشگاه این دانشگاه بدون در اختیار گذاشتن عینک ایمنی به این دو دانشجو از آنها خواسته تا با اسید مشغول کار شوند.

توزیع فیلم ترویج همجنسگرایی در دانشگاه تربیت مدرس

شنیده شده است، اخیراً فیلمی با عنوان «شرایط» ساخته فردی به نام «مریم کشاورز» – که ساکن کشور آمریکا می باشد- توسط افرادی ناشناس در محیط خوابگاهی دانشگاه تربیت مدرس توزیع گردید.

فیلم مذکور در خصوص مشکلات همجنسگرایان در ایران ساخته شده که دارای تصاویری زننده و مبتذل می باشد و به سرعت در محیط خوابگاهی توسط دانشجویان مشاهده و از طریق لپ تاب و فلش نیز بصورت خودجوش تکثیر گردیده است.

هنوز عوامل اصلی توزیع فیلم مذکور در دانشگاه تربیت مدرس شناسایی نشده اند، اما احتمال اینکه طی روزهای آینده فیلم مذکور در دیگر دانشگاه ها نیز به صورت گسترده توزیع شود وجود دارد.

آشفتگی فرهنگی در دانشگاه علمی کاربردی

خبر دیگر حکایت از برخی نابسامانی فرهنگی واحدهای دانشگاه علمی کاربردی عدم کنترل این امر از سوی مسئولین دانشگاه دارد.

بر این اساس برخی از واحدها جدای از اینکه به دختران دانشجو در خصوص پوشش نامناسبشان هیچ تذکری داده نمی شود، برخی اساتید زن این دانشگاه نیز با پوشش زننده در کلاس های درس حاضر می شوند.

“نقاد” خوب ندارید پس مجوز اکران نمیدیم / دانشگاه که سینما نیست

خبر دیگر از دانشگاه های کشور اینکه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی همدان از اکران فیلم “قلاده های طلا” جلوگیری کردند.

نکته جالب این موضوع این جا است که مسئولین این دانشگاه علت مجوز ندادن به اکران این فیلم را نداشتن “نقاد” خوب دانسته است، این در حالی است اکران قلاده های طلا در دانشگاه ها با استقبال بی نظیری در سطح کشور روبرو شده است

اما دانشگاه تهران نیز در این هفته خبر ساز شد، قرار بود “قلاده های طلا” شنبه هفته جاری در دانشکده ادبیات سالن فردوسی برگزار شود که با مخالفت فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران و لغو مجوز اکران آن روبرو می شود.

نکته جالب در این خصوص اظهارات فرهاد رهبر است که در مصاحبه ای اعلام کرده است: ” مگر دانشگاه سینما است که اجازه اکران فیلم را من صادر کنم، بلکه فرآیندی دارد که باید مسئولان امر در مورد آن تصمیم گیری می‌کنند و به من ارتباطی ندارد.”(ایــنجا )

اما با این حال به نظر می‌رسد ریاست دانشگاه تهران تنها مخالف اکران این فیلم نیست بلکه دانشجویان منتسب به انجمن این دانشگاه نیز از مخالفان اصلی اکران این فیلم ضدفتنه هستند.

تاخیر ۵ ماهه حق الزحمه «کار دانشجویی»، در دانشگاه اصفهان

گفته شده است دانشجویان دانشگاه اصفهان از تغییر دریافت حق الزحمه «کار دانشجویی» توسط معاونت مالی این دانشگاه گله مند هستند.

به گفته یکی از این دانشجویان، این مسئله باعث شده است بسیاری از دانشجویان از این کار انصراف بدهند و همین امر دلیلی شده است خیلی از فعالیت‌های بخش های مختلف را با مشکل مواجه کرده است.

همایش بزرگداشت روز ملی فناوری هسته ای با حضور خانواده شهدای هسته ای

اما به مناسبت روز هسته ای مراسمی با حضور خانواده‌ی شهدای هسته ای (برادر شهید رضایی نژاد و خواهر شهید احمدی روشن) در دانشگاه رامسر برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم آقا میری ، معاون علم وفناوری معاونت ریاست جمهوری نیز حضور داشت.

محبت به دانشگاه آزاد = محبت به جاسبی

خبر دیگر اینکه رئیس جدید دانشگاه آزاد در سخنانی گفته است: هر کسی می‌خواهد به دانشگاه آزاد محبت کند باید بیشتر از ما به رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی محبت کند.

سخنان دانشجو در حالی است که یکی از دلایل حضور وی در دانشگاه آزاد به سبب مطالبات دانشجویان ازعملکرد مدیریتی ریاست قبلی این دانشگاه در طول این سال‌ها بوده است که عموما با برخورد قضایی از سوی جاسبی مواجه شده بود.

نشست خبری فعالین دانشجویی کشور در سالگرد فرمان ۸ماده‌ای رهبری به سران قوا

دست آخر اینکه با نزدیک شدن به صدورر فرمان ۸ ماده ای رهبری فعالین دانشجویی کشور در نشستی به بررسی عملکرد قوا در یک دهه فعالیت برای مبارزه با مفاسد اقتصادی می پردازند.

گفتنی است در این نشست پیشنهاد های جدیدی در رابطه با مبارزه با مفاسد اقتصادی ارائه می‌شود.

برچسب ها:
اشفتگی اکران ترویج حق الزحمه دانشگاه دانشگاه آزاد علمی کاربردی فرهنگی مذهبی فیلم
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان