یک سگ ۷ ساله شهردار یکی از شهرهای آمریکا شد +عکس

  • شناسه خبر: 45754
یک سگ ۷ ساله شهردار یکی از شهرهای آمریکا شد +عکس

مراسم معارفه دوک ۷ ساله در آمریکا به عنوان شهردار ˈکورمورنتˈ ایالت مینه سوتای امریکا برگزار شد.

خانه » آخرین اخبار » یک سگ ۷ ساله شهردار یکی از شهرهای آمریکا شد +عکس

 

به گزارش خانه خشتی، چند روز قبل یک خبر  بر روی خروجی رسانه های آمریکا قرار گرفت و آن هم این خبر بود: یک سگ شهردار یکی از شهرهای آمریکا شد. اهالی یک شهر به نام  ˈکورمورنتˈ ایالت مینه سوتای امریکا ،  یک سگ ۷ ساله را به نام دوک را به سمت شهردار خود انتخاب کردند.
مصاحبه با سگ شهردار

انتخاب سگ ها به سمت شهرداری در یکی از شهر کوچک واقع در شمال غربی ایالت مینه سوتا یک سنت متداول است.

رسانه های امریکا چند روز قبل گزارش دادند: در جریان انتخابات امسال این شهر اهالی شهر هر کدام با پرداخت یک دلار به سگ ۷ ساله ای به نام دوک رای دادند و در نتیجه، سگ مذکور در رقابت های انتخاب شهردار پیروز شد.

بر اساس این خبر، رای دهندگان در انتخابات معتقدند این سگ ۷ ساله بخوبی قادر خواهد بود امنیت شهر آنها را حفظ کند و حتی مانع رانندگی  رانندگان با سرعت بالا در این شهر بشود.

بنا به  اظهار برخی از رسانه ها، تیمارگران  سگ  در شهر پس از پیروزی دوک در این انتخابات، مدت ۵ ساعت او را تیمار کرده و لباس های زیبا و خاص شهرداری به او پوشاندند.

این خبر اول به یک شوخی شباهت داشت تا اینکه  این سگ یعنی شهردار جدید شهر کورمورنت روز گذشته در مراسمی که در یک کارناوال ویژه سالانه برگزار شد، مسئولیت شهرداری خود را آغاز کرد.

صاحب یک  فروشگاهی به نام ˈتافیز پت فودˈ که فروشنده غذای حیوانات در این شهر است، با حمایت ویژه از انتخاب  این سگ، تامین غذای  دوک شهردار جدید را به مدت یک سال تقبل کرده است.

منبع: بوتیا

برچسب ها:
آمریکا اخبار رفسنجان خانه خشتی رفسنجان سگ شهردار
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • مختار

    به گمانم بی اعتمادی افرادآن شهرنسبت به یکدیگرچونان آواری برسرشان فرودآمده که به حیواناتی چون سگ پناه می برندوخوی حیوانی رابرانسانی ترجیح داده اند
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان