مدیر مؤسسه خیرین گمنام رفسنجان خبر داد:

مؤسسه خیرین گمنام رفسنجان برای ۱۲۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی کرده است

  • شناسه خبر: 44921
مؤسسه خیرین گمنام رفسنجان برای ۱۲۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی کرده است

علی دره کردی گفت: این مؤسسه در راستای ایجاد شغل و جهت حفظ کرامت و شأن مددجویان و نیازمندان راه اندازی شده است و هم اکنون ۱۲۰ نفر به طور مستقیم در آن مشغول به کار هستند.

خانه » آخرین اخبار » مؤسسه خیرین گمنام رفسنجان برای ۱۲۰ نفر به طور مستقیم اشتغالزایی کرده است

به گزارش “خانه خشتی”، مدیر مؤسسه خیریه خیرین گمنام رفسنجان در گفتگو با خبرنگار ما، از فعالیت ۱۱ ساله این مرکز خبر داد و گفت: مؤسه خیریه خیرین گمنام از سال ۸۳ فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون نزدیک به ۴ هزار عضو دارد که ماهیانه کمک های خود را به مؤسسه اهدا می کنند.

وی افراد تحت پوشش مؤسسه را ۲ هزار نفر عنوان کرد و افزود: این مؤسسه در راستای ایجاد شغل و جهت حفظ کرامت و شأن مددجویان و نیازمندان راه اندازی شده است و هم اکنون ۱۲۰ نفر به طور مستقیم در آن مشغول به کار هستند.

مدیر مؤسسه خیرین گمنام رفسنجان در ادامه با اشاره به مرکز شبانه روزی معین زاده که تحت نظر این مؤسسه فعالیت می کند، گفت: این مرکز حدود ۶۰ سال پیش توسط مرحوم معین زاده برای نگهداری و حمایت از فرزندان ذکور یتیم وقف شد.

وی ادامه داد: مرکز شبانه روزی معین زاده از بدو تأسیس تاکنون نگهداری ۷۰۰ فرزند یتیم را از کودکی تا بزرگسالی بر عهده داشته است.

برچسب ها:
اشتغالزایی خانه خشتی رفسنجان علی دره کردی مؤسسه خیریه خیرین گمنام رفسنجان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • زينب

    مادر سه دختر هستم مدت پنج سال است زندنه هیچ کس وهیچ ارگانى همایتم نکردن مستاجر هستم صاحب خانه حکم تخلیه گرفته حتى قفل را فردا اواره میشیم ابرمون م ره تو رو خدا از اواره شم نزارین ابروم بره من تک ریالى ندارم
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان