خودروهای بدون راننده کادیلاک تا سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شوند؟

  • شناسه خبر: 4351
خودروهای بدون راننده کادیلاک تا سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شوند؟

  گوگل مدت ها است که مشغول کار بر روی خودروهای بدون راننده است. اما به نظر می رسد کادیلاک هم که زیر مجموعه ای از جنرال موتور به حساب می آید، مشغول ساختن اتومبیل بدون راننده اش بوده و در این راه احتمالا از گوگل هم جلو تر است. این شرکت می گوید مدل […]

خانه » اقتصادی » خودروهای بدون راننده کادیلاک تا سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شوند؟

 

گوگل مدت ها است که مشغول کار بر روی خودروهای بدون راننده است. اما به نظر می رسد کادیلاک هم که زیر مجموعه ای از جنرال موتور به حساب می آید، مشغول ساختن اتومبیل بدون راننده اش بوده و در این راه احتمالا از گوگل هم جلو تر است.

این شرکت می گوید مدل های تجاری این خودرو احتمالا تا سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شود. آنها می گویند سیستم راننده اتوماتیک آنها که Super Cruise نام دارد، می تواند به خوبی کار راننده را در یک اتوبان با شرایط مناسب انجام بدهد.

در واقع سیستم کادیلاک با راننده خودکار گوگل تفاوت های زیادی دارد و مثل گوگل هدف اش این نیست که تمام رانندگی را در همه جا به عهده بگیرد. اما همین نکته سبب می شود که کادیلاک احتمالا زودتر از گوگل بتواند محصول واقعی اش وارد بازار کند.

به نقل از نارنجی

برچسب ها:
خودروهای بدون راننده کادیلاک تا سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شوند؟
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • خوب بود مرسی

    من بیشترین جایی که خوابم میگیره صبح موقع رفتن و بعد از ظهر موقع برگشتن تو خودرو هست . اگه این دو پروژه موفق پیش برن شاید به آرزوم برسم و خوابم تبدیل به کابوس نشه ! فکرشو کنید تو خیابون مخصوصا جلوی پلیس ها پشت فرمون خوابیدین و اونا به جای نوشتن جریمه تنها کاری که می تونن بکنن افتادن سوت از دهنشونه و تبدیل نگاهشون از قیافه حق به جانب به اینه !!!!
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان