امروز مرز ها امن است اما :

داخل کشور به دلیل برنامه ریزی های ضد فرهنگی دشمن ناامن شده است

  • شناسه خبر: 41281
داخل کشور به دلیل برنامه ریزی های ضد فرهنگی دشمن ناامن شده است

 فرماندار رفسنجان گفت : رواج فساد ، بیکاری ، اعتیاد و بالا رفتن سن ازدواج نقشه های دشمنان است تا قشر فعال وپویای جامعه  را از مدار خارج کند. به گزارش “خانه خشتی”، حمید ملانوری در جلسه هم فکری وبرنامه ریزی در زمینه سرمایه گذاری وتوسعه شهرستان رفسنجان در جمع ایثارگران اظهار داشت : دشمن قصد دارد […]

خانه » آخرین اخبار » داخل کشور به دلیل برنامه ریزی های ضد فرهنگی دشمن ناامن شده است

 فرماندار رفسنجان گفت : رواج فساد ، بیکاری ، اعتیاد و بالا رفتن سن ازدواج نقشه های دشمنان است تا قشر فعال وپویای جامعه  را از مدار خارج کند.

به گزارش “خانه خشتی”، حمید ملانوری در جلسه هم فکری وبرنامه ریزی در زمینه سرمایه گذاری وتوسعه شهرستان رفسنجان در جمع ایثارگران اظهار داشت : دشمن قصد دارد رکود ابعاد تولیدی ، اقتصادی وفرهنگی را در ایران اسلامی ایجاد کند که نتیجه آن فروپاشی جامعه است.

وی با بیان اینکه سیستم قضایی ، دستگاه امنیتی وهمه دستگاهها با یک شعار برای توسعه شهرستان وارد شده اند افزود : باید با حداکثر استفاده از منابع به سمت پیشرفت وتوسعه پیش برویم   تا خیال خام دشمن در مورد ایران از بین برود.
وی گفت : سرمایه گذاران ارزش آفرینان هستند  لذا در کنار مثلث توسعه شهرستان مشاوران سرمایه گذاری حضور دارند وبا ارائه طرح های مناسب به کمک سرمایه گذار می آیند.
 ملانوری تصریح کرد :  شهرستان رفسنجان باید از تک محصولی خارج شود و در کنار کار کشاورزی بالا بردن ارزش افزوده این  محصول پسته ، کمک به جریان افتادن پول های راکد واستفاده از آن ها در زمینه صنعت وامور خدماتی می تواند به پیشرفت وتوسعه کمک کند.
وی تاکید کرد : ایجاد شغل کم تراز جهاد ومبارزه در جبهه ها نیست.
وی گفت : مبارزه با فساد  وبی بندوباری وبیکاری از نیازهای جامعه ما است

مشاور فرماندار هم در این نشست گفت : اقتصاد در کشور ما اقتصاد اسلامی است  و دولت باید زیر ساخت ها وزمینه ایجاد شغل را فراهم کند.

وی تصریح کرد : اشتغال توسط بخش خصوصی ایجاد می شود واینکه دولت باید اشتغال ایجاد کند با موازین اقتصاد اسلامی هماهنگی ندارد.

شهرام مقصود افزود :  اگر امکانات همیشه فراهم باشد واژه مدیریت جهادی به مدیریت رفاهی مبدل می شود.

وی گفت : قانون در همه جای کشور یکسان است اما آن چه باعث می شود یکجا پیشرفت کند وجای دیگر پیشرفت نباشد فرهنگ است.

وی با بیان اینکه پس از یک سال ونیم تحقیق در شهرستان رفسنجان بیشترین علاقمندی مردم به پسته را متوجه شدیم خاطر نشان کرد : امروز دنیا در مسیر توسعه است واگر ما هم در این مسیر قرار نگیریم داشته های خود را از دست می دهیم.

وی انسان را مهم ترین واصلی ترین محور توسعه نامید وافزود : آموزش،مدیریت مصرف منابع وسرمایه از محور های توسعه هستند.

مشاور شهردار رفسنجان عنوان کرد : توسعه درون زا وبرون زا از گونه های توسعه هستند که در برون زا یک عامل بیرونی مانند دولت سرمایه گذاری می کند وممکن است با عوض شدن دولت ها ووزیران نتیجه مثبت ندهد و اگر با شکست مواجه شود سرمایه های زیادی از دست رفته اما از آن طرف توسعه درون زا خود جامعه سرمایه گذاری می کند وهمه اندیشمندان اقتصادی به این گونه توسعه اعتقاد دارند.

مقصود خاطر نشان کرد:اراده فردی در توسعه درون زا موجب می شود افراد به میدان بیایند واراده جمعی تشکیل دهند

وی در ادامه با بیان اینکه در ۱۵سال گذشته در هیچ یک از کشورهای اروپایی تعداد طرح های بزرگ به ده طرح نرسیده تصریح کرد : اقتصاد ثابت کرده که دنبال طرح های بزرگ رفتن فایده ندارد ودر طرح های کوچک اگر شکستی پیش آید میزان خسارت کمتر خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه صنایع کوچک با در نظر گرفتن قابلیت های منطقه انتخاب شود گفت : صادرات ۷۰۰هزار متر کاشی از رفسنجان به خارج از کشور یکی از این موفقیت ها است وقابلیت خوبی در این زمینه محسوب می شود.

برچسب ها:
داخل کشور به دلیل برنامه ریزی های ضد فرهنگی دشمن ناامن شده است
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان