مسئولین الوعده وفا:

برترین های جشنواره علی اکبر(ع) و جوایزی که هیچگاه داده نشد

  • شناسه خبر: 40185
برترین های جشنواره علی اکبر(ع) و جوایزی که هیچگاه داده نشد

قول اهدای جایزه به جوانان برتر رفسنجانی حاضر در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) که دو سال گذشته برگزار شده است، هنوز وارد فاز عملی خود نشده است. به گزارش سایت خانه خشتی، جشنواره شهرستانی حضرت علی اکبر(ع) دو سال گذشته با حضور جمعی از جوانان برتر رفسنجانی در حالی برگزار شد که در آن مراسم […]

خانه » آخرین اخبار » برترین های جشنواره علی اکبر(ع) و جوایزی که هیچگاه داده نشد

قول اهدای جایزه به جوانان برتر رفسنجانی حاضر در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) که دو سال گذشته برگزار شده است، هنوز وارد فاز عملی خود نشده است.

به گزارش سایت خانه خشتی، جشنواره شهرستانی حضرت علی اکبر(ع) دو سال گذشته با حضور جمعی از جوانان برتر رفسنجانی در حالی برگزار شد که در آن مراسم به ۱۸ نفر از جوانان برتر از سوی مسئولین حاضر قول اهدای کمک هزینه ی سفر به کربلای معلی داده شد و هنوز خبری از اهدای این جوایز نیست.

محمد فولادی مدیرکل ورزش و جوانان وقت ، علی اکبر پورمحمدی فرماندار وقت و حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی از مسئولان حاضر در این مراسم بوده اند که طبق توافق بنا شد تا هرکدام از آنان مبلغ ۵ میلیون تومان برای تامین هزینه ی این سفر پرداخت نمایند.

هم اکنون یک سال گذشته است و درهفته جوان و برپایی جشنواره علی اکبر(ع)دیگری قرار گرفته ایم اما از اهدای این جوایز همچنان خبری نیست.

به گفته ی علی رویگر رئیس اداره ورزش و جوانان رفسنجان، “این موضوع در جلسه ساماندهی شهرستان مطرح شده است که مدیرانی که در مراسمی بروی صحنه دعوت می شوند اگرجو گیر شدند لااقل به تعهداتشان عمل کنند”.

این گونه که پیداست هر سه مسئول حاضر به پرداخت سهم خود از این پول هستند اما اینکه چرا این اتفاق نمی افتد جای بسی تعجب دارد.

علی رویگر در این باره عنوان می کند” مبلغی را که اداره کل ورزش و جوانان باید بپردازد آماده است، مدیر کل یا قولی را نمی دهد یا بطور قطع به آن عمل خواهد کرد”.

بحث دیگری که وجود دارد مابه التفاوت هزینه ی سفراز سال گذشته تا کنون است که البته این را رویگر از سوی اداره ورزش و جوانان رفسنجان متقبل می شود و می گوید: اگر هر سه طرف قراداد ۵ میلیون تومان خود را پرداخت کنند مابقی هزینه ی آن که نزدیک به ۳ میلیون تومان است را تامین خواهم کرد.

رویگر در سخنانش به ضرب المثل جالبی اشاره کرد: “اگر می خواهی کسی را اذیت کنی به او قول بده و به آن عمل نکن”.

تعدادی از این جوانان نیز در گفت و گو با خانه خشتی، از جوایزی که قولش را به آنان داده اند و پرداخت نشده است دلخور بودند.

آنها معتقدند که در آن مراسم جوی ایجاد شد و به پیشنهاد مسئولین حاضر و مجری برنامه قولی داده شد و هیچگاه عمل نشد.

سید مصطفی مرتضوی مسئول انجمن میراب رفسنجان که دبیری جشنواره را بر عهده داشته است با ابراز گلایه از مسئولین بیان می کند: متاسفانه جوان در حد یک شعار باقی مانده است ، جوانان می توانند کارگشای بسیاری از مشکلات کشور باشند و رهبرفرزانه انقلاب نیز بر اهتمام به جوان تاکید دارند اما وقتی کار به اینجا می رسد می بینید که مسئولین به جوانی تنها بصورت یک شعار نگاه می کنند.

برچسب ها:
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • کشاورز

    قولهای دولت قبلی خیلیاش عملی نشد
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان