فرماندار رفسنجان در گفت و گوی اختصاصی با خانه خشتی:

برگزاری جشنواره بازیهای بومی و محلی مشارکتی و همگانی بود/عدم حضور مسئولین به منزله عدم توجه آن ها نیست

  • شناسه خبر: 39486
برگزاری جشنواره بازیهای بومی و محلی مشارکتی و همگانی بود/عدم حضور مسئولین به منزله عدم توجه آن ها نیست

فرماندار رفسنجان گفت: برپایی هشتمین جشنواره ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی دربهرمانِ رفسنجان، امری مشارکتی و همگانی بود که در جهت شناسایی توانمندی های مردم بخش نوق و شهر بهرمان برگزار شد. به گزارش “خانه خشتی”، فرماندار رفسنجان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما، از برگزاری موفق هشتمین جشنواره […]

خانه » آخرین اخبار » برگزاری جشنواره بازیهای بومی و محلی مشارکتی و همگانی بود/عدم حضور مسئولین به منزله عدم توجه آن ها نیست

فرماندار رفسنجان گفت: برپایی هشتمین جشنواره ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی دربهرمانِ رفسنجان، امری مشارکتی و همگانی بود که در جهت شناسایی توانمندی های مردم بخش نوق و شهر بهرمان برگزار شد.

به گزارش “خانه خشتی”، فرماندار رفسنجان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما، از برگزاری موفق هشتمین جشنواره بازی های بومی محلی در رفسنجان ابراز خرسندی کرد و گفت: برپایی جشنواره امری مشارکتی و همگانی بود که در جهت شناسایی توانمندی های مردم بخش نوق و شهر بهرمان برگزار شد و با مهمان نوازی مردم این منطقه و رضایت شرکت کنندگان همراه بود.

حمید ملانوری افزود: مهمان نوازی و خونگرم بودن مردم بخش نوق و شهر بهرمان، علاقمندی و پشتکار آن ها را نشان داد تا ثابت کنیم که فقط کلانشهرها و مراکز استان ها نیستند که کارهای بزرگ انجام می دهند.

وی اظهار داشت: تأثیر این گونه برنامه های فرهنگی ورزشی در روحیه و سلامت مردم و فرهنگ سازی بازی های بومی محلی که احیای سنت ها و فرهنگ های اصیل ماست، موجب ترویج قهرمان پروری در نسل های آینده می شود و تحولات خوبی در بخش و شهرستان ایجاد می کند.

حمید ملانوری در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر عدم حضور مسئولین ارشد شهرستان رفسنجان در آیین افتتاحیه و اختتامیه جشنواره، گفت: عدم حضور مسئولین به منزله عدم توجه آن ها نیست.

وی افزود: علی رغم برنامه ریزی مسئولین شهرستان اعم از نماینده مردم در مجلس، امام جمعه و شهردار محترم جهت شرکت در جشنواره، امکان حضور آنان به دلیل بروز برخی گرفتاری ها و پیگیری کارهای مختلف در شهرستان محقق نشد، هر چند شهرداری رفسنجان در بخش اعزام نیروهای آتش نشانی و وسیله نقلیه و … همکاری داشتند و امام جمعه محترم نیز در خصوص تبلیغ و ترویج این امر مهم مشارکت کردند.

ملانوری ادامه داد: مجموعه شهرستان رفسنجان ید واحدند و تفرقه و اختلاف میان آن ها وجود ندارد و همگی متحد و همراهند تا تلاش کنند با عزم ملی و مشارکت همگانی در راستای اهداف نظام، انقلاب و شعار مقام معظم رهبری و انتظارات مردم حرکت کرده و خدمت کنند.

برچسب ها:
امام جمعه رفسنجان بهرمان خانه خشتی رفسنجانن سلامت شهردار رفسنجان عزم ملی فرماندار رفسنجان فرهنگ اصیل مجلس مشارکت همگانی نماینده ردم رفسنجان ورزش های بومی محلی وق
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان