در حاشیه نمازجمعه

جمعی از مردم انقلابی رفسنجان در اعتراض به برگزاری کنسرت های خلاف شرع طومار امضا کردند +عکس

 • شناسه خبر: 39411
جمعی از مردم انقلابی رفسنجان در اعتراض به برگزاری کنسرت های خلاف شرع طومار امضا کردند +عکس

جمعی از مردم انقلابی رفسنجان با نوشتن طوماری اعتراض خود را نسبت به برگزاری جلسات کنسرت های خلاف شرع در این شهرستان اعلام کردند. به گزارش خبرنگار”خانه خشتی”، امضاکنندگان این طومار خواستار نظارت هرچه بیشتر مسئولان اجرایی بر برپای چنین مراسماتی در سطح شهر شدند.

خانه » آخرین اخبار » جمعی از مردم انقلابی رفسنجان در اعتراض به برگزاری کنسرت های خلاف شرع طومار امضا کردند +عکس

جمعی از مردم انقلابی رفسنجان با نوشتن طوماری اعتراض خود را نسبت به برگزاری جلسات کنسرت های خلاف شرع در این شهرستان اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار”خانه خشتی”، امضاکنندگان این طومار خواستار نظارت هرچه بیشتر مسئولان اجرایی بر برپای چنین مراسماتی در سطح شهر شدند.

IMG_4038 IMG_4065 IMG_4069

برچسب ها:
جمعی از مردم انقلابی رفسنجان در اعتراض به برگزاری کنسرت های خلاف شرع طومار امضا کردند
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

 • علیرضا

  حضرت امام رضا علیه السلام فرموده است: از لذایذ دنیوی نصیبی برای کامیابی خویش قرار دهید وتمنیات دل را از راههای مشروع برآورید ، مراقبت کنید در این کار بمردانگی وشرافتتان آسیب نرسد ودچار اسراف وتندروی نشوید . تفریح وسرگرمیهای لذت بخش شما را در اداره زندگی یاری میکند وبا کمک آن بهتر به امور دنیای خویش موفق خواهید شد. منبع:بحار17،صفحه208

  رضا

  کلا شادی به این مردم نیامده! هر روز گریه کنیم برای شما خوبه!

  علیرضا

  آقا رضا شادی خیلی خوبه ولی نه با گناه و معصیت آخه اینجور شادی ها سیلی هست به گوش امام زمانمون . شادى، بهترين و گواراترين بخش از زندگىِ توأم با موفقيت و خوش‏بختى است ؛ زندگى‏اى كه در قرآن ، از آن ، با عنوانِ «حياتِ طيّبه» ياد شده است . بر اين اساس ، شاد زيستن ، يكى از بزرگ‏ترين دستاوردهاىِ اجراى ره‏نمودهاى اين كتاب آسمانى در زندگى است . به سخنِ ديگر ، اسلام ، براى زندگى انسان ، از نظر اعتقادى ، اخلاقى و عملى ، اصول و برنامه‏هايى را ارائه كرده كه اگر به طور دقيق اجرا شوند ، حيات طيّبه و بهترين زندگى‏ها را كه همراه با آرامش ، رضايت و سرور وشادىاند ، براى انسان به ارمغان مى‏آورند و چنين شخصى ، مخاطب اين سخن خداوند منّان قرار مى‏گيرد كه : (يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ * ارْجِعِى إِلَى‏ رَبِّكِ رَاضِيَةً مَّرْضِيَّةً .۱ اى روح آرامش يافته! خشنود و پسنديده به سوى پروردگارت باز گرد) . بررسى دقيق آموزه‏هاى اسلامى در بارهشادى، نشان مى‏دهد كه اين آيين ، بهترين الگوى شادكامى را تقديم جامعه بشر نموده است .

  حسين

  عزم ملي اينجاست يعني همه گوش به فرمان آقا با شيم در مقابل جنگ نرم دشمنان كه يكي از دق دق هاي ايشان است هوشيار باشيم .به اميد سرافرازي نظام مقدس جمهوري اسلامي در مقابل دشمنان قسم خورده
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان