فارغ التحصیلان فوق دیپلم به بالا، دانش بنیان می شوند/ راه اندازی دانشگاه ملی مهارت در کشور

  • شناسه خبر: 39057
فارغ التحصیلان فوق دیپلم به بالا، دانش بنیان می شوند/ راه اندازی دانشگاه ملی مهارت در کشور

به گزارش”خانه خشتی”، دکتر علی اکبر جلالی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما، از ورود بسته دانش بنیان در سراسر کشور تا سه ماه آینده خبر داد و گفت: در صورت پیاده سازی دانش بنیان در استان گلستان و پس از تأمین منابع مالی، بسته را به کل استان های کشور ارسال می […]

خانه » آخرین اخبار » فارغ التحصیلان فوق دیپلم به بالا، دانش بنیان می شوند/ راه اندازی دانشگاه ملی مهارت در کشور

به گزارش”خانه خشتی”، دکتر علی اکبر جلالی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ما، از ورود بسته دانش بنیان در سراسر کشور تا سه ماه آینده خبر داد و گفت: در صورت پیاده سازی دانش بنیان در استان گلستان و پس از تأمین منابع مالی، بسته را به کل استان های کشور ارسال می کنیم.

مشاور استاندارگلستان، مبلغ پیش بینی شده برای هر عضو را ۴ میلیون تومان در سال اعلام کرد و گفت: پس از مشخص شدن مسئولین اداره مورد نظر، و تأمین این مبلغ از سوی دولت، از فارغ التحصیلان ثبت نام به عمل آمده و این افراد به مدت یک سال تحت پوشش بیمه قرار می گیرند که جزو سابقه کاری آن ها محسوب می شود.

دکترجلالی افزود: فردی که ازاین طریق وارد محیط کار می شود، هیچ دستمزدی به عنوان حقوق ماهیانه دریافت نمی کند؛ بلکه در صورت انجام کار مفید، تا زمان بهبود وضعیت بنگاه اقتصادی مربوطه، مزد دریافت می کند؛ اما پس از گذشتن از زمان مورد نظر و کسب مهارت، به استخدام واحد مربوطه در می آید.

همایش روابط عمومی های استان کرمان شهر سرچشمه رفسنجان37

وی توسعه مشاغل و ایحاد نوآوری توسط کارورز را ازاهداف این بسته دانش بنیان مطرح کرد و گفت: در حال حاضر برنامه های کل کشور از لحاظ نرم افزاری آماده شده و پس از کسب مجوز دولت، از ابتدای مهر ماه ثبت نام از فارغ التحصیلان آغاز می شود.

مشاور استاندارگلستان افزود: در حوزه کشاورزی و افزایش تولید پسته، روش های دانش بنیان هم چون ایجاد تنوع و افزایش نمونه های با کیفیت ضروریست؛ و باید دانشجویان کشاورزی برای ۴ سال تمام در دانشگاه فقط در این زمینه تخصص یابند.

دکتر جلالی هم چنین ازراه اندازی دانشگاه ملی مهارت در کشور خبر داد و گفت: برای تربیت دانشجویانی با تخصص در زمینه کشاورزی، بازاریابی و … در زمینه پسته دانش بنیان، ساخت این دانشگاه در وزارت علوم انجام شده است.

برچسب ها:
استاد دانشگاه پسته دانش بنیان دکتر جلالی کارورز مشاور استاندار گلستان
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

  • ff

    = بیگاری و خر کاری و مفت کار کردن برای صاحب کار و برده داری مدرن
اخبار ویژه
اخبار رفسنجان