مدرک مخالفان برای تکذیب سفر بشار اسد به معلولا

  • شناسه خبر: 37459
مدرک مخالفان برای تکذیب سفر بشار اسد به معلولا

 پس از سفر اخیر رئیس جمهور سوریه به شهر تاریخی و مسیحی نشین معلولا که به تازگی از وجود تروریستها پاکسازی شده است، مخالفان فعالیتهای تبلیغاتی بسیاری را برای تکذیب این سفر به آغاز کردند. به گزارش “خانه خشتی” به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، رسانه ها و سایتهای مخالفان سوریه پس از سفر […]

خانه » آخرین اخبار » مدرک مخالفان برای تکذیب سفر بشار اسد به معلولا
 پس از سفر اخیر رئیس جمهور سوریه به شهر تاریخی و مسیحی نشین معلولا که به تازگی از وجود تروریستها پاکسازی شده است، مخالفان فعالیتهای تبلیغاتی بسیاری را برای تکذیب این سفر به آغاز کردند.

به گزارش “خانه خشتی” به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، رسانه ها و سایتهای مخالفان سوریه پس از سفر “بشار اسد” با انتشار تصاویری از سفر قبلی بشار اسد به شهر معلولا و مقایسه کت و شلوار او با لباسی که در جریان بازدید اخیر وی از شهر معلولا به تن کرده بود، مدعی شدند که تصاویر بازدید وی از معلولا قدیمی است و او به شهر معلولا سفر نکرده است.
این درحالی است که با اندکی دقت حتی در تصاویر منتشر شده از سوی مخالفان تفاوت پیراهن و مکانهایی که بشار اسد از آنها بازدید کرده، کاملا مشخص است.
بشار اسد در این سفر از کلیساهایی بازدید کرده که درنتیجه حملات جنایتکارانه گروه‌های مسلح، خسارتهای بسیاری دیده‌اند. این درحالی است که در تصاویر منتشر شده از سوی مخالفان، کلیساها کاملا سالم هستند.

برچسب ها:
مدرك مخالفان براي تكذيب سفر بشار اسد به معلولا
نیازمندی رفسنجان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان