روستای دره در؛

حضور اساتید تعزیه ایران و اجرای تعزیه در دره در رفسنجان

  • شناسه خبر: 37027
حضور اساتید تعزیه ایران و اجرای تعزیه در دره در رفسنجان

شبیه خوانی از یک سو جنبه دیداری و شنیداری دارد و از سوی دیگر جنبه مذهبی و مورد علاقه عامه ایرانیان است و این نیست مگر به واسطه احترام به ساحت مقدس سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین. به گزارش “خانه خشتی”،مسئول هیئت فداییان ابوالفضل (ع) روستای دره در از دعوت اساتید حرفه ای کشور […]

خانه » آخرین اخبار » حضور اساتید تعزیه ایران و اجرای تعزیه در دره در رفسنجان

شبیه خوانی از یک سو جنبه دیداری و شنیداری دارد و از سوی دیگر جنبه مذهبی و مورد علاقه عامه ایرانیان است و این نیست مگر به واسطه احترام به ساحت مقدس سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین.

به گزارش “خانه خشتی”،مسئول هیئت فداییان ابوالفضل (ع) روستای دره در از دعوت اساتید حرفه ای کشور برای اجرای مراسم تعزیه خوانی در این روستای خبر داد و گفت: این مراسم به مدت چهار شب از بیست و ششم فروردین درعباسیه دره در برگزار می گردد.

 

صالحی

علی جعفری خاطر نشان کرد: محمد رضایی، سید حسن گل ختمی، حسن برکتی پور، امیر صفری، ابوالفضل کباکبیان و سید محمد امینی از بهترین تعزیه خوانان کشور در این مراسم نقش آفرینی خواهند کرد و موزیک تعزیه بر عهدۀ آقایان عباس صالحی، سید جوادحسینی وعلیرضارضایی که خود از بهترینها می باشند خواهد بود.

منبع : روراستی

 

برچسب ها:
13 طرح عمرانی دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان بهره برداری شد. حضور اساتید تعزیه ایران و اجرا تعزیه در رفسنجان روستای دره در روستای دره در رفسنجان هیئت فداییان ابوالفضل (ع) روستای دره در
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان