سارکوزی بار دیگر کاندیدای ریاست‌جمهوری فرانسه شد

  • شناسه خبر: 299
سارکوزی بار دیگر کاندیدای ریاست‌جمهوری فرانسه شد

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: سارکوزی در حالی اعلام کرد که کاندیدای ریاست جمهوری فرانسه می‌شود که نظرسنجی‌ها از شکست احتمالی وی حکایت دارند. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فرانس ۲۴، نیکلا سارکوزی، رئیس‌جمهور فعلی فرانسه بار دیگر به طور رسمی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور شد. بنابراین گزارش، […]

خانه » سیاسی » سارکوزی بار دیگر کاندیدای ریاست‌جمهوری فرانسه شد

به گزارش «خانه خشتی»به نقل از خبرگزاری فارس: سارکوزی در حالی اعلام کرد که کاندیدای ریاست جمهوری فرانسه می‌شود که نظرسنجی‌ها از شکست احتمالی وی حکایت دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فرانس ۲۴، نیکلا سارکوزی، رئیس‌جمهور فعلی فرانسه بار دیگر به طور رسمی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور شد.

بنابراین گزارش، وی مدعی شد که می‌خواهد صدای مردم فرانسه باشد و اشتغال و مسائل اقتصادی را به عنوان اولویت‌های برنامه انتخاباتی خود اعلام کرد. این در حالی است که اقتصاد در سراسر اروپا با بحران مواجه شده است.

سارکوزی در نطق تلویزیونی خود تصریح کرد: “فرانسه نمی‌تواند وانمود کند که بحرانی وجود ندارد، اروپا وجود ندارد، جهان وجود ندارد! یکی از مهم‌ترین ایده‌های من بخشیدن صدایی به مردم از طریق رفراندوم است.”

در شرایطی که بیکاری به بالاترین سطح خود در فرانسه طی ۱۲ سال اخیر یعنی نرخ ۹.۳ درصد رسیده است، سارکوزی مدعی شد که قصد دارد مزایای مربوط به بیکاری را در فرانسه به رفراندوم بگذارد. وی ادعا کرد که قصد دارد از بیکاران حمایت کند و به آنان فرصت شغلی بدهد.

سارکوزی تصریح کرد که اگر پنج سال دیگر در قدرت باشد این پنج سال شبیه ۵ سال قبل نخواهد بود. سارکوزی رقیب سرسختی به نام “فرانسوا هلند” را در انتخابات بهار در پیش رو دارد که در نظر سنجی ها از وی پیش است. هلند سوسیالیست محسوب می‌شود.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان