با حضور سردار معاون سیاسی سپاه پاسداران؛
همایش گروه‌های مرجع استان کرمان به میزبانی رفسنجان برگزار شد

  • شناسه خبر: 214880
<span style='color:#a2a2a2;font-size:12px;'>با حضور سردار معاون سیاسی سپاه پاسداران؛</span><br/>همایش گروه‌های مرجع استان کرمان به میزبانی رفسنجان برگزار شد

همایش گروه‌های مرجع (نخبگان، معتمدین و متنفذین) استان کرمان به میزبانی شهرستان رفسنجان با حضور سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تالار خیام دانشگاه ولی‌عصر عج برگزار شد.

خانه » اجتماعی » همایش گروه‌های مرجع استان کرمان به میزبانی رفسنجان برگزار شد

به گزارش خانه‌خشتی، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری همایش گروه‌های مرجع شامل نخبگان، معتمدین و متنفذین از سراسر استان کرمان به میزبانی شهرستان رفسنجان با حضور سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تالار خیام دانشگاه ولی‌عصر عج برگزار شد.

سردار یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این همایش اظهار کرد: نظام امروز در نقطه ای قرار داریم که تحولات در منطقه نشان می دهد که چله دوم انقلاب اسلامی می تواند ساخت تمدن اسلامی باشد.می تواند چله زمینه سازی برای ظهور باشد و این معنایش این است که ملت ایران با نگاه واقع بینانه ملتی دوران ساز است.


وی افزود: دشمن در صحنه های مختلف به شکل های متفاوت در مسیر انقلاب سنگ اندازی می کند، ایجاد انحراف می نمایند با ترورها و بی ثبات سازی ها، تحریم های اقتصادی و جنگ های نیابتی در منطقه راه می اندازد. امروز که ملت ایران را در نزدیکی قله می بینند عصابنیت شان بیشتر شده و تلاش ها برای تاثیر گذاری بر حرکت ملت ما را روز افزون کرده است.
سردار جوانی بیان کرد: امروز ندای توفیق امام راحل به گفتمان جهانی تبدیل شده است، بخشی از جبهه مقاومت هستید و تاریخ در حال تغییر است و این نشان از این دارد که ملت ایران موفق شد با ایستادگی و مقاومت و ثبات قدم گفتمان توحیدی و الهی خود را جهانی کند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: پرچم اسلام که در ایران به اهتزاز درامده و ۴۵ سال دشمن سعی کرد این پرچم را به زیر بکشاند نتوانستند و امروز در کشورهای آمریکا و دانشگاه های این کشور شعار مرگز بر اسرائیل به فارسی گفته می شود.


وی ادامه داد: امروز در خیابان های لندن، پاریس، نیویورک اقشار مختلف مردم شعار آزادی قدس را سر می دهند.امروز یک بیداری در جهان تحت تاثیر انقلاب اسلامی و گفتمان انقلاب شکل گرفته است در کنار این غلبه گفتمان جمهوری اسلامی یک غلبه و برتری میدانی هم پیدا کرده است.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان ما با صراحت می گویند که جمهوری اسلامی یک قدرت است و جمهوری اسلامی امروز کشوری است که موفق شده است با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و سربازانی چون شهید حاج قاسم، شهید رئیسی مقاومتی توانمند ایجاد نمایند که طی ۹ ماه گذشته و جهانیان مشاهده کردند این مقاومت حماسه آفریده است و در حالی که رژیم صهیونیست های با حمایت های کشورهای غربی نتوانست به هیچ یک از اهداف در بحث مبارزه با مقاومت دست پیدا کند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در شرایطی که ایران در حوزه های مختلف موفق است حادثه شهید رئیسی بسیار سخت رقم خورد اما در دوران شهید رئیسی سبکی متفاوت از پیشینیان بنیان نهاده شد.
وی خاطرنشان کرد: تمام فعالیت هایی که انجام میدهیم تمام جهاد است چراکه از همان ابتدای انقلاب در حال جهاد هستیم. جنگ دشمن، جنگ ترکیبی است و از همه جهات وارد صحنه می شود و باید دفاع همه جانبه داشته باشیم.


سردار جوانی عنوان کرد: در ۴۵ سال انقلاب، همه توطئه های دشمن علیه نظام ما نتیجه عکس آن چیزی داشت که دشمن تصورش می کرد. امروز ایران در تمام حوزه ها قدرتمند شده است.
وی افزود: عزت جمهوری اسلامی اینجاست که در مراسم تشییع شهید رئیس جمهورش میلیون ها نفر شرکت می کنند و در کشورهای مختلف عزای عمومی اعلام می شود.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران در همه حوزه ها حرکت رو به جلو دارد و قدرت نظامی دشمن را ناکارآمد کرد، امروز در چنین وضعیتی با غلبه گفتمانی و میدانی و مقاومت در منطقه به برکت مقاومت مردم غزه یک رویداد سیاسی در حال رقم خوردن هست و آن انتخابات هشتم تیرماه به خاطر شهادت رئیس جمهور محبوب ایران است.
وی بیان کرد: انتخابات از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است. جمهوری اسلامی با رای مردم شکل گرفت و اداره کشور به مردم سپرده شد. نگاه نظام ولایی به وضوح دیده می شود.
سردار جوانی ادامه داد: تمام تلاش دشمن این است که ملت ایران را به راه انقلاب بدبین کند. دشمن دیگر قادر نیست به لحاظ قدرت دفاعی این ملت، تعرضی به سرزمین ما نماید.
وی تاکید کرد: عملیات وعده صادق به گونه ای انجام گرفت و این پیام را به جهانیان مخابره کرد که اگر روزی غلطی نمایند این موشک ها می تواند به هر جایی اصابت کند.
سردار جوانی عنوان کرد: در چنین فضای سیاه نمایی، تخریب ها و تحریم ها وقتی می خواهیم انتخابات را برگزار کنیم بر نخبگان است که اوضاع را تشریح و تبیین نمایند.


وی رقابت، مشارکت امنیت و سلامت را از مولفه های مهم انتخابات اعلام کرد و گفت: نخبگان و گروه مرجع بر حضور و مشارکت مردم وظیفه دارند. رفتن پای به صندوق های رای یک پیام به جهانیان دارد و آن هم این است که مردم به این نظام معتقد و وحدت دارند و ملت ایران زنده و پویا است.
وی ابراز کرد: حضور در صحنه آن قدر مهم است که دشمنان برای این مهم میلیاردی هزینه می کنند. از همه می خواهیم در هر گوشه و جایی دعوت کننده به عمل خیر در انتخابات باشند.
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رای دادن یک عمل صالح است و حقی است که باید ادا شود. آمدن به پای صندوق پشتوانه ای برای ملت و مسئولین و نشان وحدت و انسجام است.
وی ادامه داد: با توجه به تجربه ۴۵ ساله، گفتمان ها و عملکرد جریان و احزاب باید ببینیم نیاز امروز ما را چه کسی می تواند پاسخگو باشند. باید راه نیمه تمام شهید رئیسی ادامه پیدا نماید.
وی عنوان کرد: امنیت، اشتغال و رفاه مردم باید تامین شودو این مهم با انتخاب اصلح موثر می شود.

گفتنی است این همایش که به دعوت سپاه ثارالله استان کرمان با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از نخبگان، معتمدین و متنفذین استان با هدف نقش‌آفرینی این گروه‌ها در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی برگزار شد، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رفسنجان، رئیس دانشگاه ولیعصر رفسنجان و مدیر پارک علم و فناروی استان کرمان نیز در زمینه‌های تخصصی به سخنرانی پرداختند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
سردار جوانی گروه های مرجع استان کرمان
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان