حمایت از آثار برگزیده نخستین رویداد آموزشی – تولیدی داستان مصور دفاع مقدس

  • شناسه خبر: 214346
حمایت از آثار برگزیده نخستین رویداد آموزشی – تولیدی داستان مصور دفاع مقدس

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از اعلام آمادگی برای حمایت از آثار برگزیده در رویداد داستان مصور دفاع مقدس استان کرمان خبر داد.

خانه » فرهنگ و هنر » حمایت از آثار برگزیده نخستین رویداد آموزشی – تولیدی داستان مصور دفاع مقدس

به گزارش خانه خشتی؛ مسلم علی مهدی با حضور در جمع تیم های شرکت کننده نخستین رویداد آموزشی – تولیدی داستان مصور دفاع مقدس، با تحسین آثار هنرجویان شرکت کننده در رویداد که برگرفته از داستان شهدای استان کرمان است، آثار و موضوعات را خوب ارزیابی کرد.

وی با بیان اینکه مسیر تعیین شده برای این رویداد، مسیر رشد و آموزش است، افزود: ممکن است کارها بعضاً نقاط قوت و ضعف داشته باشد ولی در مجموع اتفاق خیلی خوبی برای بچه ها بود که ادامه آن می تواند آن ها را برای تولید محتواهای خوب و اثرگذار آماده کند.

مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از اعلام آمادگی برای حمایت از آثار برگزیده رویداد داستان مصور دفاع مقدس استان کرمان خبر داد و گفت: اگر کامیک ها برای فضای مجازی مناسب باشند و قابلیت انتشار داشته باشند، پشتیبانی می شوند تا محتوا در فضای مجازی هم به خوبی دیده شود.

نخستین رویداد آموزشی – تولیدی کامیک(داستان مصور) دفاع مقدس استان کرمان به همت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان و با مشارکت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، شهرداری رفسنجان، شرکت همگامان مس، کانون پرورش فکری استان کرمان و اتاق بازرگانی رفسنجان از ۲۶ تا ۲۸ اردیبهشت برپا شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان