در اجرای طرح ارتقا امنیت در رفسنجان ۱۲ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند

  • شناسه خبر: 212542
در اجرای طرح ارتقا امنیت در رفسنجان ۱۲ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند

در اجرای طرح ارتقا امنیت و ساماندهی اتباع بیگانه از بامداد امروز در رفسنجان ۱۲ تبعه غیرمجاز دستگیر و ۱۴ دستگاه موتورسیکلت و خودرو هم توقیف شد.

خانه » اجتماعی » در اجرای طرح ارتقا امنیت در رفسنجان ۱۲ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند

به گزارش خانه خشتی ؛صبح امروز دوشنبه در راستای مصوبات شورای تامین و همچنین نظارت بیشتر بر نحوه سکونت اتباع غیر مجاز طرح امنیت محله محور در یکی از محلات نزدیکی میدان شهید حاج قاسم سلیمانی رفسنجان اجرا شد.

در این طرح با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان و فرمانده انتظامی شهرستان با برنامه ریزی، منازل شناسایی شده متعلق به اتباع بیگانه در منطقه معروف به قطب اباد بازرسی شد.

در این عملیات غافلگیرانه نهایتا در طرح موصوف تعداد ۶۷ منزل مورد کنترل و بازرسی قرار گرفت و ۱۲ نفر تبعه بیگانه غیرمجاز دستگیر و ۱۳ دستگاه موتور سیکلت و یک دستگاه خودرو توقیف گردید.

اجرای طرح ارتقا امنیت محله محور با هدف ساماندهی اتباع بیگانه در مناطق مختلف شهرستان با حضور اعضای شورای تأمین شهرستان اجرا می شود؛ یکی از مطالبات به حق مردم کاهش حضور اتباع بیگانه در بین مردم و همشهریان ایرانی است که طرح ارتقا امنیت اجتماعی با هدف ساماندهی این قشر، طرد اتباع بیگانه غیرمجاز از منازل ایرانی و جلب رضایت مندی مردم در بامداد امروز دوشنبه انجام شد.

اتباع بیگانه در بین مردم ممکن است به دلیل تفاوت های فرهنگی و موارد دیگر مشکلاتی ایجاد کند و علاوه بر آن، ممکن است مباحث قانونی هم برای شهروندان ایرانی پیش بیاورد لذا مردم و همشهریان در اجاره دادن منزل به اتباع بیگانه اجتناب کنند.

 

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان