اعلام آمادگی رسمی حریری برای کمک به تروریست های سوریه

  • شناسه خبر: 208
اعلام آمادگی رسمی حریری برای کمک به تروریست های سوریه

در حالیکه پیشتر گزارش های زیادی از همکاری جریان “المستقبل” لبنان با تروریست های سوریه منتشر شده بود، سعد الحریری دیروز در سخنانی رسما برای همکاری با عناصر این گروهک اعلام آمادگی کرد. به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الانتقاد نت لبنان، سعد الحریری رئیس جریان المستقبل در این کشور در سخنانی مدعی […]

خانه » سیاسی » اعلام آمادگی رسمی حریری برای کمک به تروریست های سوریه

در حالیکه پیشتر گزارش های زیادی از همکاری جریان “المستقبل” لبنان با تروریست های سوریه منتشر شده بود، سعد الحریری دیروز در سخنانی رسما برای همکاری با عناصر این گروهک اعلام آمادگی کرد.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الانتقاد نت لبنان، سعد الحریری رئیس جریان المستقبل در این کشور در سخنانی مدعی شد که سقوط نظام بشار اسد در سوریه قطعی خواهد بود و الان در آستانه سقوط قرار دارد.

وی در سخنرانی خود که در فرانسه و در سالروز ترور رفیق حریری نخست وزیر اسبق لبنان انجام داده، گفت که دست وی برای کمک به اعضای گروهک شورای ملی سوریه دراز شده است.

این اعتراف رسمی حریری در شرایطی مطرح شد که پیشتر نیز اخبار زیادی از همکاری اعضای جریان المستقبل در شمال لبنان با تروریست های سوریه در قاچاق تروریست ها و سلاح از مرزهای این کشور به سوریه مطرح شده بود.

حریری در ادامه سخنان خود با آن چیزی که انقلاب سوریه نامیده بود، ابراز همدردی کرد و گفت که مسئولیت همبستگی با ملت سوریه و تایید آنها در برپایی نظام دموکراتیک در این کشور را نیز بر عهده می گیرد.

وی که از زمان برکناری از نخست وزیری دولت لبنان در خارج از کشور به سر می برد سعی کرد حزب الله لبنان را در زمینه دادگاه حریری متهم کند، او در این زمینه مدعی شد که حزب الله اصرار دارد که متهمان چهارگانه را به دادگاه تحویل ندهد و این باعث می شود که اتهام ترور حریری به تمام این حزب تعمیم پیدا کند.

حریری بار دیگر وعده تکراری خود در زمینه بازگشت قریب الوقوع به لبنان را تکرار کرده و گفت که به زودی به لبنان بازخواهد گشت.

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان