اختصاص ۲۷ دستگاه اتوبوس مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زائران اربعین حسینی

  • شناسه خبر: 206641
اختصاص ۲۷ دستگاه اتوبوس مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زائران اربعین حسینی

معاون مالی بازرگانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان از اختصاص ۲۷ دستگاه اتوبوس ازسوی این مجتمع برای ایاب و ذهاب زائران اربعین حسینی خبر داد.

خانه » فرهنگی مذهبی » اختصاص ۲۷ دستگاه اتوبوس مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زائران اربعین حسینی

به‌‌ گزارش خانه خشتی؛ عباس فخرآبادی گفت: مجتمع مس سرچشمه رفسنجان مانند سال‌های گذشته با ستاد اربعین استان کرمان و شهرستان رفسنجان همکاری داشته و برای اعزام زائران به مرزها در ایام اربعین، علی‌رغم این‌که باید ایاب و ذهاب کارکنان خود را تأمین کند، از این اعزام‌ها حمایت کرده است.

وی توضیح داد: در این راستا، تعداد ۱۵ دستگاه اتوبوس از تعاونی‌ها برای اعزام زائران به مرزها در اختیار استانداری کرمان قرار گرفته و علاوه بر این، با توجه به درخواست‌های متعددی که ازسوی مسئولان رفسنجان و انار نیز وجود داشت، تعداد ۱۲دستگاه اتوبوس نیز به این شهرستان‌ها اختصاص دادیم.

معاون مالی بازرگانی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان متذکر شد: ناوگان مسافربری مجتمع مس سرچشمه با توجه به فرسودگی، توانایی اعزام به مسافت‌های دور را ندارند و ازسویی توجه به این‌ موضوع نیز ضروری است که فعالیت‌های گسترده کارخانه هم نباید با اختلال مواجه شود.

فخرآبادی تأکید کرد: مجتمع مس سرچشمه رفسنجان علی‌رغم این‌که باید ایاب و ذهاب تعداد زیادی از پرسنل خود را تأمین کند اما همچون همیشه یار و همراه ستاد اربعین استان بوده و همکاری در اختصاص اتوبوس و ناوگان حمل‌و‌نقل برای زائران این سفر معنوی، گواه این مدعاست.

امتهای پیام/

برچسب ها:
تلگرام
دیدگاه‌ها
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خانه خشتی منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
در جواب نظر :

اخبار ویژه
اخبار رفسنجان